Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

/Licytacja Buffalo 2.2 FT + Nitro! Comet 2.0 + TUNE!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Interesuje mnie wymiana za lepszy/gorszy pojazd z odpowiednią dopłatą z mojej strony ( do lepszego pojazdy ) lub dopłata z twojej strony ;) 

2. Ceny mi się nie spodobają to nie sprzedam

 

Model: Buffalo
ID: 28102
Pojemność silnika: 2.2 
Przebieg pojazdu: 31358,7km
Dodatki: NITRO, szyby 60% oraz LPG 25L, BAK 75l  + | atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1098), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SpedFalo), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB
Cena minimalna: 550.000 PLN | MP : 15.000PLN | KT : 720.000 PLN
Coś od siebie: Polecam, bardzo fajne buffalo! V-Max z nitrem wynosi 270km/h, bardzo ładnie się prezentuje. Cena mi się nie spodoba to nie sprzedam <3 
SS’y: Dodam później. 

 

Model: Comet
ID: 54964
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 1306,2km
Dodatki: felgi (1080), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███)
Cena minimalna: 400.000 PLN | MP : 10.000PLN | KT : 500.000 PLN
Coś od siebie: Polecam, bardzo fajny Comecik - idealny pod jakiś projekt! <3 
SS’y: Dodam później. 

 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin