Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SPRZEDAM PICADOR 2.0


KAKOO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Picador
ID:27301
Pojemność silnika:2.0
Przebieg pojazdu: 90199.43
Dodatki: 
wlot - maska (1004), felgi (1078), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (S1 Alpak), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), radio CB
Cena: offy
Coś od siebie: spx fura pilne potrzebuje keszu
SS’y: 

mta-screen_2020-02-24_21-57-27.png

Edytowane przez KAKO_RB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mogę Ci zaproponować 270 000 PLN. Nie rozumiem skąd tutaj wziąłeś 360 000 PLN

UP1/2/3 - 92 500 PLN 

Lampy - 70 000 PLN - 80 000 PLN

Silnik na 1.8 - 50 000 PLN

Silnik na 2.0 50 000 PLN 

Dodając tamte dodatki typu wloty, felgi - liczmy 10 000 PLN 

 

Łącznie wychodzi jakieś 280 000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ciastkowy* napisał:

Cześć, mogę Ci zaproponować 270 000 PLN. Nie rozumiem skąd tutaj wziąłeś 360 000 PLN

UP1/2/3 - 92 500 PLN 

Lampy - 70 000 PLN - 80 000 PLN

Silnik na 1.8 - 50 000 PLN

Silnik na 2.0 50 000 PLN 

Dodając tamte dodatki typu wloty, felgi - liczmy 10 000 PLN 

 

Łącznie wychodzi jakieś 280 000 PLN.

Iks de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ciastkowy* napisał:

Cześć, mogę Ci zaproponować 270 000 PLN. Nie rozumiem skąd tutaj wziąłeś 360 000 PLN

UP1/2/3 - 92 500 PLN 

Lampy - 70 000 PLN - 80 000 PLN

Silnik na 1.8 - 50 000 PLN

Silnik na 2.0 50 000 PLN 

Dodając tamte dodatki typu wloty, felgi - liczmy 10 000 PLN 

 

Łącznie wychodzi jakieś 280 000 PLN.

XDDDDDDDDDD chłopie wychodzi 350k nie umiesz demontow i jak liczyć PZDR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zbychu997 napisał:

XDDDDDDDDDD chłopie wychodzi 350k nie umiesz demontow i jak liczyć PZDR

 

Sam chciałeś ode mnie 280k za niego wiec skończ XD 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zbychu997 napisał:

XDDDDDDDDDD chłopie wychodzi 350k nie umiesz demontow i jak liczyć PZDR

 

92 500 + 75 000  + 100 000  ( silniki ) + duperele 10 000 to wychodzi 350k? Gratulacje dla ciebie i dla twojej nauczycielki matematyki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ciastkowy* napisał:

92 500 + 75 000  + 100 000  ( silniki ) + duperele 10 000 to wychodzi 350k? Gratulacje dla ciebie i dla twojej nauczycielki matematyki 

Ciastek picador 11500  +10k fele  itp mamy 21.5 +lampy 75 mamy 96.5 up 1/2/3 92.5 to mamy 189 plus 50  i 125 to mamy  364k to nwm jak ty liczysz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mr.Sausage napisał:

Ciastek picador 11500  +10k fele  itp mamy 21.5 +lampy 75 mamy 96.5 up 1/2/3 92.5 to mamy 189 plus 50  i 125 to mamy  364k to nwm jak ty liczysz xd

Co ty tutaj liczysz 125? Ten Picador jest 2.0, nie 2.2 XDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KAKO_RB napisał:

upy- 92500/ silnik z 1.6 na 1.8 -75000/silnik z 1.8 na 2.0 80000/ lampki i licznik 100000 = 347k wiec no XD

Silnik z 1.6 na 1.8 ( 50% - 50k ) silnik z 1.8 na 2.0 - ( 50% 62.5k ) Lampy 75k ( licznik się nie wlicza do ceny ) więc no XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin