Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodzę narka /polaczkos


kwiatu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się z wszystkimi pożegnać iż odchodzę z serwera już nie będę prosić o ub powód jest kilka np: faworyzacja graczy, to ze administracja kłamie ile tylko chce i nie ponosi odpowiedzialności 

 

Mam nadziej ze serwer kiedyś będzie tak jak kiedy ogarnięty i bez faworyzacji a teraz chcę podziękować kilku osobą za czas który spędziłem z nim na serwerze

 

XQward za te wszystkie zabawy przed i po otwarciu serwera jeszcze za czasów kiedy serwer nazywał się Dragon master i kiedy na innym serwerze byliśmy razem w gangu :D

 

Nexowi za to samo co XQwardowi oraz za te bugowanie pracy fotoreportera na innym serwerze i danie mi awansu :D

 

Pepikowi za to ze przyjął mnie do PSP(teraz DES) i jeszcze za to samo co nexowi i XQwardowi

 

IWantedowi za pierwszego bana na serwerze i jedynego nie licząc tego i tak samo jak wyżej 

 

Zmk który jak pierwsze zrobił coś podobnego do TSA i ze dał mi szanse tam spróbować moich sił szkoda ze to sie rozpadłe :(

 

michowi za te wszystkie godziny przepracowanych razem 

 

Nalshee za to jak fajnie było na twoich pierwszych ćwiczeniach w PSP( teraz DES), też za te fajne pogaduszki na kanale zarządu PSP :D

 

BarteckY dziękuje za te godziny na służbie oczywiście na AFK :D

 

Damianero ci dziekuję ile mnie nauczyłeś byłeś surowym generałem ale dużo umiałeś szkoda ze wyrzucili cie :(

 

Dziękuje także każdemu kto pracował albo dalej pracuje w PSP/DES fajna ekipa z nas była i szkoda ze to już koniec :(

 

Dziękuje każdemu z graczy ze taki ogar na serwerze jest i umiecie odgrywać RP. Żeby tak dalej było tylko niech administracja się zmieni   :)

 

 Przepraszam ze nie wymieniłem każdego z osobna ale dnia by mi nie starczyło :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje każdemu z graczy ze taki ogar na serwerze jest i umiecie odgrywać RP. Żeby tak dalej było tylko niech administracja się zmieni   :)

Gracze też mogli by się zmienić. Najlepiej na takich jacy grali jeszcze na P4F.

 

Btw. ZmK nie stworzył czegoś podobnego do TSA, to TSA było czymś stworzonym na podstawie tamtej frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ty polaczkos skończ.... Każdy kto był wtedy w DES potwierdza moją wersję. Groziłeś mi sądem przez ZbyK'a pozdro... Zachowujesz się jak mały gówniarz który nie umie przyznać się do błędu, wiesz nigdy tego nie napisałem nikomu, ale cieszę się, że taki jak ty oszust i kłamca nie będzie tutaj truł życia innym. 

Cześć! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ty polaczkos skończ.... Każdy kto był wtedy w DES potwierdza moją wersję. Groziłeś mi sądem przez ZbyK'a pozdro... Zachowujesz się jak mały gówniarz który nie umie przyznać się do błędu, wiesz nigdy tego nie napisałem nikomu, ale cieszę się, że taki jak ty oszust i kłamca nie będzie tutaj truł życia innym. 

Cześć! 

o tym grożeniu przyznałem się bo to zrobiłem ale do tego ze odwalałem to się nie przyznaje bo nie odwalałem a jak prosiłem o dowody to nie chciałeś pokazać 

 

nie mam zamiaru tu z tobą dyskutować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodami są świadkowie którzy to widzieli, z racji że oni nie chcieli zeznawać jawnie i przyznawać się kim są, zachowałem ich anonimowość do czego mają prawo. Zanim napisałeś o odejściu zostałeś wydalony z frakcji. Więc kłamiesz tutaj też że rozmawiałeś ze mną o odejściu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodami są świadkowie którzy to widzieli, z racji że oni nie chcieli zeznawać jawnie i przyznawać się kim są, zachowałem ich anonimowość do czego mają prawo. Zanim napisałeś o odejściu zostałeś wydalony z frakcji. Więc kłamiesz tutaj też że rozmawiałeś ze mną o odejściu. 

Pewnie kasia ale nie będę się z tobą tu kłócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin