Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z Princessa*


Drasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vZnPPMl.png

Dzienkobiett.png


Witam wszystkich, z tej strony Zastępca Dyrektora Drasiek. Dziś chciałbym wam przedstawić wywiad z @Princessa*. Miłego czytania!


 

Drasiek: Witam, z tej strony Zastępca Dyrektora Drasiek z Redakcji 4 Life News. Czy mógłbym zająć chwilkę i przeprowadzić z panią wywiad?

Princessa*: Witam, ależ oczywiście! Chętnie udzielę wywiadu.

Drasiek: A więc na początek opowiedz nam coś o sobie.

Princessa*: Dobrze, więc zacznijmy od przedstawienia się, a mianowicie - Jak już zapewne kilka osób wie mam na imię Klaudia, w teorii mam już te 19 lat, natomiast w praktyce jeszcze nie, pochodzę z Podkarpacia, gdzie i tutaj uczęszczam do szkoły średniej - klasa trzecia Technikum. Na ogół jestem bardzo spokojną i uporządkowaną osobą, cechuje mnie wysoki poziom kultury osobistej, jak każdy z nas miewam też pozytywne poczucie humoru, przy doskonale wiem, że są granice, których nie należy przekraczać, mam też duży dystans do siebie, jak i innych, chętnie służę pomocą często nawet bezinteresownie. Co do wad to głównie jest to skłonność do lenistwa. Na co dzień interesuję się motoryzacją, służbami mundurowymi i w głównej mierze sportem, a konkretnie piłka nożna oraz lekkoatletyka, gdzie na owych dyscyplinach brałam po prostu udział i mam wiele osiągnięć za sobą w tej dziedzinie.

Drasiek: Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Princessa*: Czas wolny lubię spędzać aktywnie, czyli przykładowo spotkać się ze znajomymi, pojeździć na rowerze, pograć w piłkę nożną czy też pobiegać sobie dla zdrowia i kondycji. Oczywiście poza aktywnością fizyczną lubię się odprężyć przy dobrej muzyce oraz pograć na serwerze.

Drasiek: W co, oprócz MTA, pogrywasz?

Princessa*: Na chwilę obecną tylko MTA, natomiast niebawem się to zmieni, zamierzam rozpocząć swoją przygodę w GTA V na komputerze, gdyż w przeszłości dość dużo czasu poświęciłam na ową gierkę, ale wówczas pogrywałam w nią na konsoli.

Drasiek: Skąd pomysł na nick Princessa?

Princessa*: Pomysł stąd, że przy chęci rozpoczęcia kariery na platformie MTA brakowało mi po prostu w tamtym momencie pomysłu na nick, dlatego wspomogłam się wtedy naszym jakże wspaniałym wujkiem Google i po kilkunastu minutach zauważyłam nick " Princess " co oznacza " księżniczka ", przez pewien czas użytkowałam ten nick, jednakże, żeby wyglądał wizualnie, dodałam po prostu na końcu gwiazdkę. Po jakimś czasie, gdy nick mi się znudził i stwierdziłam, że do mnie jednak nie pasuje i żeby był podobny do wcześniejszego, bo cechowała mnie w tamtym momencie duża rozpoznawalność na serwerze i po prostu nie chciałam, aby popularność drastycznie zmalała to, dodałam literkę "a" i od tamtego momentu jak widać do dziś ten nick mam nadal w użyciu i raczej nie zamierzam zmieniać, gdyż naprawdę przywiązałam się do niego. Cała ta historia miała miejsce na jednym z kilkunastu serwerów typu RPG.

Drasiek: Jak trafiłaś na serwer i co cię skłoniło, żeby na nim grać?

Princessa*: Na serwer trafiłam po prostu, przeglądając listę bardzo licznych serwerów typu Role Play na platformie MTA. Długo nad rozpoczęciem rozrywki tutaj na 4Life się nie zastanawiałam, cała przygoda zaczęła się 27 marca 2017 roku. Wtedy byłam totalnie zielona, jak zapewne każdy, kto dopiero poznawał serwer, pytałam wielu graczy, od czego zacząć, na czym się wzbogacić. Po upływie kilkunastu dni powoli przyswoiłam sobie serwer, zapamiętałam gdzie co, jest. Żeby grać, rozwijać się na serwerku to skłoniły mnie moje cele, chciałam coś osiągnąć, nie opierać się tylko na dorywczych pracach. Pragnę wspomnieć też, że miałam około roczną przerwę od serwera, wróciłam po niej jakieś 4-5 miesięcy temu i postanowiłam właśnie zmienić swoją codzienną rutynę i złożyć podanie do frakcji, jaką jest San Andreas Police Department ze względu na moje zainteresowania, po kilku dniach trwania rekrutacji została ona zamknięta i po kilku dniach zostały ogłoszone wyniki do Akademii SAPD, gdzie widniał mój nick, byłam wówczas bardzo szczęśliwa, a zarazem zdziwiona, że się udało, spełniłam jeden z celów, które sobie wyznaczyłam i od tamtego momentu do chwili obecnej należę do tejże wspaniałej frakcji i śmiało mogę stwierdzić, że wybór tej frakcji, która jest godna polecenia, był strzałem w dziesiątkę.

Drasiek: Czy początki były dla ciebie trudne?

Princessa*: Tak, bardzo trudne. Jak już wyżej wspomniałam człowiek dopiero, poznawał serwer, zaklimatyzowywał się z nim, poznawał każdy jego zakątek, sama świadomość, że długa droga jest przed każdym z początkujących, która wymaga cierpliwości, aby cokolwiek móc osiągnąć.

Drasiek: Co aktualnie sprawia ci przyjemność, grając na serwerze?

Princessa*: Największą przyjemność sprawia mi służba we frakcji, której obecnie się znajduje oraz to, jak wiele wspaniałych ludzi poprzez nią poznałam i, że mogę z nimi współpracować, nauczyć się czegoś nowego, bądź czegoś doradzić, pomóc, przyczynić się do rozwoju frakcji.

Drasiek: Powiedz jak, rozpoczęłaś swoją przygodę z frakcjami na serwerze?

Princessa*: Moją pierwszą frakcją jest właśnie SAPD, z którą mam do czynienia od ponad trzech miesięcy. Wszystko zaczęło się od złożenia podania, następnie wstąpienia w szeregi akademii, w której nauczyłam się wielu rzeczy, przyłożyłam się, podeszłam do tego na poważnie, z każdego szkolenia dużo wynosiłam, następnie ukończyłam pozytywnie egzamin kończący akademię SAPD. Od tamtego momentu mam więcej możliwości i większe pole do popisu, z przyjemnością i wielkim zaangażowaniem pełnię służbę.

Drasiek: Co cię skłoniło do wyboru frakcji SAPD?

Princessa*: Tutaj krótko i na temat - moje zainteresowania i w pewnym stopniu zamiłowanie do Policji, które postanowiłam rozwijać na serwerze.

Drasiek: Jak oceniasz atmosferę we frakcji?

Princessa*: Jest ona na wysokim poziomie, bez żadnych zastrzeżeń, każdy traktuje siebie równo i to jest najważniejsze, ja czuje się tutaj naprawdę znakomicie.

Drasiek: Czy pełnienie służby SAPD jako kobieta jest utrudniająca?

Princessa*: Oczywiście, że nie... Człowiek jak każdy jeden, takie same uprawnienia jak w płci przeciwnej, my jako kobiety w SAPD jesteśmy traktowane równo, nie ma żadnej ulgi, jak co niektórym mogłoby się wydawać.

Drasiek: Dobry kontakt masz ze współpracownikami frakcji?

Princessa*: Sądzę, że tak, nikomu nie działam na szkodę i chętnie rozmawiam i współpracuję z pracownikami policji.

Drasiek: Czy planujesz w najbliższym czasie zmienić frakcje?

Princessa*: Nie, nie przewiduje czegoś takiego, istnieje taka opcja, że mogła bym żałować dokonania tego wyboru. Chyba, że naprawdę musiała bym się totalnie zanudzić frakcją.


Drasiek: Ostatnie dwa pytanka. Jakie masz plany odnośnie dnia kobiet?

Princessa*: Odnośnie planów aa pewnie zrobię sobie babski wieczór przy dobrym filmie i piwku ewentualnie jakiś wypadzik gdzieś. Natomiast zobaczymy jeszcze, jak będzie z tym fantem w praktyce.

Drasiek: Kogo chciałabyś pozdrowić?

Princessa*: Na sam koniec chciałabym pozdrowić całą frakcję SAPD, organizacje Thug4Life, czytelników oraz Ciebie Drasio!

Drasiek: Dziękuje ci za poświęcenie mi chwili.

Princessa*: Również bardzo dziękuje, bywaj zdrów i do zobaczenia!

 


Zastępca Dyrektora @Drasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
5 minut temu, Drasiek napisał:

przy doskonale wiem, że są granice, których nie należy przekraczać,

Tutaj dodam,  że brakło po przy "czym" ;).  Reszta wszystko tak jak ma być  :) 

Edytowane przez Princessa*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin