Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z lcarix'em


.B.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vZnPPMl.png

 



Czołem! Z tej strony Redaktor Aplikujący @B37. Mam przyjemność przedstawić Wam wywiad z doświadczonym graczem, byłym supportem, @lcarix'em. Miłej lektury życzę!
 


B - B37

l – lcarix

 

B: Witam, Redaktor Aplikujący B37 z Redakcji 4Life News kłania się. Chciałbyś udzielić odpowiedzi na kilka pytań?

l: Witam! Bardzo chętnie.

 

B: Dobrze, proszę więc, abyś opowiedział coś o sobie, i swoich zainteresowaniach.

l: Mam na imię Konrad i mieszkam w Przemyślu, na Podkarpaciu. Mam 18 lat oraz uczęszczam do 3 klasy liceum na profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się motorsportem, piłką nożną i siatkówką. Lubię też jeździć na rowerze.

 

B: Oprócz GTA, w jakie tytuły ostatnio grałeś?

l: Poza GTA grywam w takie gry jak World Of Tanks, CS:GO, Don`t Starve Together, trochę Euro Trucka, oraz w bardzo starą strzelankę 2D jaką jest Soldat.

 

B: Wróćmy do tematu 4Life. Opisz proszę w jaki sposób trafiłeś na serwer i czym charakteryzowały się początki twojej gry.

l: Na serwer trafiłem przypadkiem, ponieważ wraz z jednym znajomym szukaliśmy jakiegoś serwera do pobawienia się grą. Pierwsze godziny upłynęły na pracowaniu na starej kopalni, żeby uzbierać na wymarzony, niedrogi pojazd. Wybór padł na vincenta.

 

B: Określenie "stara kopalnia" mnie zaciekawiło, jesteś w stanie wskazać, czym różniła się od tej finalnej wersji, do której mamy dostęp dzisiaj?

l: Poza aspektem wizualnym, stara kopalnia polegała głównie na bieganiu z punktu A, do punktu B, i wykopywaniu pojedynczych skał. Znajdowała się tam również praca nieco powiązana z kopalnią, było to przewożenie narzędzi na górę Chilliad.

 

B: Interesujące. Z pewnych źródeł wiem, że Twoja przygoda na serwerze jest nieco bardziej barwna niż przeciętnego gracza. Możesz opowiedzieć coś o czasach swojej przynależności do grona administracji?

l: Cóż, do grona administracji dostałem się w lipcowej rekrutacji w 2019 roku. Byłem trochę podekscytowany tym faktem, jednak po czasie stało się to schematyczne. Jak dużo osób wie, po 4 miesiącach stażu jako support wyleciałem z rangi za błędy, które popełniłem w 2018 roku. Do ekipy serwera mam zamiar jeszcze próbować powrócić, także zobaczymy co przyniesie przyszłość.

 

B: Podoba mi się twoja postawa. Chciałbym poznać łączną ilość godzin, jaką spędziłeś na serwerze i majątek, jaki przez ten czas udało Ci się zgromadzić.

l: Przed zerowaniem miałem około 2100 godzin, oraz jakieś 4kk majątku, aktualnie posiadam 406 godzin oraz 630k majątku.

 

B: Imponujący wynik! Nie jeden gracz mógłby pozazdrościć. Nasuwa się pytanie, gdzie się tak dorobiłeś, czy była to wyżej wspomniana kopalnia?

l: Na początku zarabiałem na kopalni, oraz pracy montera części, potem jak stopniowo poznałem serwer oraz gospodarkę, postanowiłem, że moim źródłem zarobku będzie handel pojazdami. Głównie dzięki temu, i licznym eventom, które udawało mi się wygrywać, byłem w stanie dorobić się takiego majątku.

 

B: Rozumiem. Wielu graczy uznaje Cię za króla ZJTP, z pewnością masz mnóstwo wygranych w tej konkurencji.
Handel pojazdami wymaga doświadczenia i znajomości gospodarki. Czy możesz podsunąć kilka porad dla początkujących graczy, którzy próbują swoich sił w tej branży?

l: Przede wszystkim, żeby dobrze handlować, nie wolno podejmować pochopnie decyzji. Jeżeli ktoś nie jest cierpliwy, to według mnie nie poradzi sobie na giełdzie. Dodatkowo, podstawowym wymaganiem jest znajomość cen, żeby nie przepłacać. Pomocne mogą okazać się ceny katalogowe, dostępne na forum.
Na początku to normalne, że będzie szło nie najlepiej, lecz z czasem zaczyna się zyskiwać coraz to większe kwoty na pojazdach. Nie można się zniechęcać po niepowodzeniu, należy się rozwijać i próbować do skutku.

 

B: Słuszne uwagi. Mam przygotowane jeszcze jedno pytanie, a mianowicie - Skąd pomysł na nick?

l: Mój nick powstał już parę dobrych lat temu, za czasów Minecrafta. Na początku grałem z nazwą lcaraujo, lecz postanowiłem go skrócić do znanego starszym graczom lcara. Po jakimś czasie zacząłem używać nicku lcarix, i ot cała filozofia mojego nicku.

 

B: Dobrze Lcarix, nadszedł koniec naszego wywiadu. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić? 

l: Chciałbym pozdrowić @Felixele oraz @Lisa_, gdyż dzięki nim ciągle gram na tym serwerze, całą organizację Thug 4Life, wszystkich znajomków i pozytywnych ludzi, których poznałem w trakcie gry, oraz tajną organizację Czołowych Smyków!

 

B: Dołączam się do pozdrowień, oraz dziękuję za udzielenie wywiadu. Życzę miło spędzonych Świąt Wielkanocnych Tobie, jak i wszystkim czytelnikom.

l: Również dziękuję.

 


Wykonał Redaktor Aplikujący @B37 dla Redakcji 4 Life News. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin