Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

L4MP3K - Modeling Projects


L4MP3K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to napisała sprytna osoba, jakbym chciał takie elegy z klatką to poszedłbym sobie na ten serwer na którym to jest a nie na 4życiu wprowadzać podróbki z innych serwerów, po to są te podmianki co są aktualnie bo są "oryginalne". Tyle z mojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, L4MP3K napisał:

Tak, jednakże często jak robię jakikolwiek pojazd to po prostu wpisuję w grafice "Buffalo gta sa" i wzoruję się na różnych podmiankach. W tym przypadku wszystko jest moim wymysłem prócz jednej rzeczy, zderzaka z tyłu(w tym przypadku wzorowałem się na jednej z podmianek jest odwzorowany w około 90%, jednakże planuje kompletną zmianę w ostatecznym rozrachunku).

Skoro mam okazję to chciałbym ci jeszcze podziękować za poradniki, bo jednak budynki to budynki, a edycję kolizji pojazdów ciężko znaleźć :D

W sensie wariacie wszedłem w pierwsze lepsze gtall, wpisując comet czy buffalo wyskoczyły mi w ch*j podobne podmianki także śmieszna sprawka nie powiem świrze

Tu przykładowo comet;

tyww2ef.png

8UAwlcC.png

Z tym odwzorowaniem buffalo to też tak przez pół;

xZx9JB2.png

tLdwubs.png

Biorąc chociażby zderzak z tej podmianki nawet nie raczyłeś poprawić wystających dzyndzlów z niego i wyrównać, co widać na pierwszy rzut oka

Według mnie po prostu zrobiłeś sklejkę podmianek z sieci i się pod nią podpisujesz, w comecie widać nie zweldowane krawędzie czyli pewnie wstawiłeś klapę całą i wyrównałeś żeby nie było dziur

0BaVSnY.png

może to zbieg okoliczności albo faktycznie prawie 99% odwzorowanie, jak dla mnie śmierdzi to ch***m i podpisując się pod tym jako pod swoją autorską pracą stajesz się złodziejem.

linki:

comet:

https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/100607-new-comet-in-the-style-of-sa.html

https://libertycity.net/files/gta-san-andreas/97743-comet-restyle.html

buffalo:

https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/67982-buffalo-minimal-tuned.html

pozdro

Edytowane przez Frixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, L4MP3K napisał:

Ringi nie są okrągłe ponieważ to gta sa i jednak chciałem zaoszczędzić na vertexach. Jeśli byłaby taka możliwość to chciałbym rozdzielić to na drugi wariant, lecz tutaj to decyzja ARCON.
Spojler jak najbardziej można usunąć, lecz myślę, że pod wariantem ostatecznie mógłby zostać.
Dzięki za tak szczegółową opinie <3

Głównie chodziło o kwestie gustu, wiem ze swojego doświadczenia iż na pewnym serwerze podmianki były surowo narzucone dla graczy i nie dało się ich nawet wyłączyć a co dopiero zmienić na taki który im odpowiadał. Obecny model Elegy bardzo mi się podoba, zapewne wielu innym graczom też i nie chcieliby zamienić obecnego na te. Jednym klatka się spodoba a drudzy powiedzą że takie coś to na serwer driftu a nie RPG, dlatego jak dla mnie tylko i wyłącznie jako wariant.

Edytowane przez KropsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Frixo napisał:

W sensie wariacie wszedłem w pierwsze lepsze gtall, wpisując comet czy buffalo wyskoczyły mi w ch*j podobne podmianki także śmieszna sprawka nie powiem świrze

Tu przykładowo comet;

tyww2ef.png

8UAwlcC.png

Z tym odwzorowaniem buffalo to też tak przez pół;

xZx9JB2.png

tLdwubs.png

Biorąc chociażby zderzak z tej podmianki nawet nie raczyłeś poprawić wystających dzyndzlów z niego i wyrównać, co widać na pierwszy rzut oka

Według mnie po prostu zrobiłeś sklejkę podmianek z sieci i się pod nią podpisujesz, w comecie widać nie zweldowane krawędzie czyli pewnie wstawiłeś klapę całą i wyrównałeś żeby nie było dziur

0BaVSnY.png

może to zbieg okoliczności albo faktycznie prawie 99% odwzorowanie, jak dla mnie śmierdzi to ch***m i podpisując się pod tym jako pod swoją autorską pracą stajesz się złodziejem.

linki:

comet:

https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/100607-new-comet-in-the-style-of-sa.html

https://libertycity.net/files/gta-san-andreas/97743-comet-restyle.html

buffalo:

https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/67982-buffalo-minimal-tuned.html

pozdro

Dopiero co zaczynam z podmiankami pojazdów (w budynkach siedzę ponad rok) i zderzak jest odwzorowany, comet również, nie siedzę aż tak w motoryzacji ale jednak staram się robić to sam, wklepie sobie coś do 3dsa i staram się to mniej więcej odwzorować i dodać coś od siebie. Tworzę coś a potem zmieniam pojazdy już pod swój gust. Szanuję czyjąś pracę i nie robił bym czegoś takiego, że kopiuje coś w 100% i praca skończona. Praca u mnie wygląda tak: Wrzucam coś i staram się odwzorować, przykładem może być elegy, podmiankę znalazłem na necie wrzuciłem do 3dsa, wziałem plane czyste elegy i starałem się coś tworzyć i chyba drugiego takiego nie ma. Podobnie z cometem(tutaj wykorzystałem tył bo jakoś nie byłem go w stanie odwzorować i sprawiało mi to duże problemy, dodałem go i poprawiłem, jednakże dach już stworzyłem całkowicie od zera ustawiając plane po plane(co jest chyba zauważalne po troszeczkę wyższym dachu, kształcie oraz większej szybie,. Co do zderzaków w comecie tylni jest stworzony przeze mnie natomiast przedni jest troszeczkę poprawiony ale nie widać tego gołym okiem. Przód również należy do mnie, wziąłem porsche i starałem się przód jak najbardziej upodobnic (wyciągnięcie lamp oraz "schowek" bardziej wypłaszczony) jest on bardzo podobny ale dodałem też kilka rzeczy od siebie ale co jakiś czas go odpalam i robię coś żeby jak najbardziej się różnił od tych które wysłałeś i które były moim wzorem. Co do buffka to tak jak wspomniałem wcześniej jest podobny w 90% ma poprawione kilka błędów itp.. ale w ostateczności powinien wyglądać zupełnie inaczej. Nie miało by to sensu bo nie miałbym z tego satysfakcji, że stworzyłem jakiś pojazd. Jeśli tak bardzo ci zależy to mógłbym nagrać jakiś przykładowy filmik jak tworzę takowy pojazd.
Na końcu chciałbym zaznaczyć, że są to jedne z pierwszych pojazdów i postaram się niebawem o ukazanie wam cometa po troszkę większej edycji tak samo jaki i buffka ;)

Edytowane przez L4MP3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FitroX napisał:

Koszary salon i elegy spoko może i autorskie ale cometa i buffalo widziałem i na necie i na wielu pseudolkach więc no

Jak mogłeś to na pseudolach widzieć jak nigdzie nie ma takiej podmianki, tak jak wspomniałem cometa szybciej byś znalazł  a co do buffalo to robiłem wszystko sam prócz zderzaka który odwzorowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin