Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Drasiek - oskarżony przez blaki


blaki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Drasiek
Data i godzina zdarzenia: 12.04.2020r. Godzina: 03:43
Pełen opis sytuacji: Pewnego dnia po skończonej służbie (dokładnie dnia: 12.04.2020r. o godzinie 03:43:01 - tak pokazuje screenshot) oskarżony funkcjonariusz posiadając wtedy jeszcze stopień bodajże Police Officer I bądź II, postanowił iż nudząc się na służbie zacznie do mnie strzelać, dodam iż oskarżony miał mundur który nie należał do niego (stopniowo). Wiem, zdarzyło się to dosyć dawno, lecz dopiero teraz wspominając stare czasy znalazłem tego screena który jest karygodny.
Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/8hNyiQ8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Office III Drasiek.

Drogi kolego wszystko zaczęło się tak, schodząc S4 zacząłeś do mnie strzelać z tazera. Tutaj załączam ss >>> https://imgur.com/a/x0d2CvE

 

Edytowane przez Drasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Drasiek napisał:

Witam, z tej strony Police Office III Drasiek.

Drogi kolego wszystko zaczęło się tak, schodząc S4 zacząłeś do mnie strzelać z tazera. Tutaj załączam ss >>> https://imgur.com/a/x0d2CvE

 

Witam bardzo serdecznie, niestety ja w moich rękach nie widzę tam tazera, nie zmienia to faktu, iż strzelałeś do mnie będąc w mundurze frakcyjnym i skończyło się to śmiercią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu leże na zmieni po zakończonej służbę, a ty trzymasz w rękach desert eagle, gdzie po chwili oddałeś w moją stronę strzał i mnie zabiłeś, a odnośnie skina nie wiem czy wiesz ale przechodząc koło "przebieralni" przez ścianę można wziąć skina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Drasiek napisał:

To czemu leże na zmieni po zakończonej służbę, a ty trzymasz w rękach desert eagle, gdzie po chwili oddałeś w moją stronę strzał i mnie zabiłeś, a odnośnie skina nie wiem czy wiesz ale przechodząc koło "przebieralni" przez ścianę można wziąć skina.

Z całym szacunkiem, wiem o przebieralni, trzymałem desert eagle, ciekawi mnie jedno, dalej żyjesz, leżysz na ziemi, a sam ci nic nie zrobiłem, może faktycznie dałem ci z tazera czego nie pamiętam, ale moim zdaniem jest to trochę dziwne, że w środku nocy strzelasz z deagle i posiadasz skina dostępnego od stopnia Detective I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było o tym powiedzieć, wtedy, kiedy się to stało. Teraz, gdy pożegnałeś się z frakcją, próbujesz kogoś "ud****ć". Takie zachowanie jest niedopuszczalne i dziecinne, bo zostałeś wydalony, ze swojej głupoty, a teraz na siłę chcesz, aby funkcjonariusz otrzymał karę. Będę wnioskował o zamieszczenie twojej osoby na czarnej liście. A funkcjonariusz otrzymuję upomnienie, nie chce widzieć więcej takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin