Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Karafik - oskarżony przez TheZAZ


Ritsu.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Karafik
    Data i godzina zdarzenia: 31.05.2020 19:13
    Pełen opis sytuacji: Próbowałem rozpocząć pościg za moją osobą więc postanowiłem wyprzedzić funkcjonariusza Karafik. Jak się okazało najwyraźniej doszło do tak zwanego "lagu", najprawdopodobniej ze strony oskarżonego,  lub możliwe, że serwerowego mniejsza o to. Jak byłem w SAPD to o ile mi wiadomo żeby użyć broni palnej na cywilu, który taranuje lub utrudnia pracę musi być to notoryczne taranowanie, a jedna kolizja i to w dodatku spowodowana przez lagi serwera jest powodem do natychmiastowego ostrzału? Funkcjonariusz Karafik oznajmił mi, iż posiada nagranie z całej sytuacji. Chciałbym je ujrzeć, aczkolwiek jeżeli faktycznie okaże się iż wystąpiła moja wina, to zadam pytanie jeszcze raz. Na jakiej podstawie doszło do natychmiastowego użycia broni palnej w stronę mojej osoby oraz mojego pojazdu jeżeli była to jedna kolizja i w dodatku niecelowa? Jak dobrze pamiętam zanim zostałem wydalony vice lider frakcji na Discordzie napisał żeby nie używać broni po jednej kolizji tylko wtedy jeżeli delikwent notorycznie taranuje funkcjonariusza. Więc moim zdaniem uznanie tej skargi za niesłuszną będzie oznaczać to iż vice lider frakcji nie stosuje się do własnych zasad, które ustalił. O ile też dobrze pamiętam użycie broni palnej ma być ostatecznością kiedy inne środki przymusu bezpośredniego zawodzą. W moim przypadku na pierwszym miejscu użyto broni palnej, nawet gdy nie uciekałem z miejsca kolizji.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/5qMYbJM Screeny są z opisami. 

Ja, TheZAZ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez TheZAZ
literówka i dopisanie argumentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III+1 Karafik.

Sytuacja wyglądała następująco, jadąc w kierunku fotoradaru, chciałem skręcić na wulkanizatora, niestety zostałem przez Ciebie staranowany. Nie było to jednokrotne przewinienie, każdy wie co robisz od kiedy dostałeś czarną listę. 

Wieczorem sprawdzę nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Karafik napisał:

Sytuacja wyglądała następująco, jadąc w kierunku fotoradaru, chciałem skręcić na wulkanizatora, niestety zostałem przez Ciebie staranowany.

Moim zdaniem z powodu braku kierunkowskazów nie miałeś możliwości zakomunikowania mi, kierowcy, jadącemu za Twoją osobą, że próbujesz skręcić, a ja widząc wtedy duży odcinek prostej drogi postanowiłem Cię wyprzedzić z dużą prędkością tym samym sprowokować do pościgu tak doszło do tej kolizji - nie było to nic celowego.

5 godzin temu, Karafik napisał:

 Nie było to jednokrotne przewinienie,

Mówiąc takie słowa mam nadzieję, że masz na nie jakieś poparcie. Mówiąc, że nie było to jednokrotne przewinienie zakładam, iż chcesz powiedzieć o wielokrotnym taranowaniu Twojej osoby nie tylko jednej kolizji. Jeżeli poprzesz te słowa dowodem, iż było to wielokrotne taranowanie dzięki, któremu miałbyś powód do użycia broni palnej wtedy cofnę skargę. Aczkolwiek jedna kolizja nie była natychmiastowym powodem do użycia broni palnej, kiedy nawet nie uciekałem z miejsca zdarzenia, ponieważ chciałem to wyjaśnić. Dosłownie strzelałeś do nieruchomego celu.

5 godzin temu, Karafik napisał:

 każdy wie co robisz od kiedy dostałeś czarną listę. 

To co robię na serwerze, to chyba moja sprawa. Prawda? Nie wiem co to ma za związek ze skargą za nadużycie broni. Jestem ciekaw czy do innych graczy również w taki sposób strzelasz po kolizji z Tobą czy może jeżeli zobaczyłeś, że to byłem ja postanowiłeś otworzyć ogień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, TheZAZ napisał:

Moim zdaniem z powodu braku kierunkowskazów nie miałeś możliwości zakomunikowania mi, kierowcy, jadącemu za Twoją osobą, że próbujesz skręcić, a ja widząc wtedy duży odcinek prostej drogi postanowiłem Cię wyprzedzić z dużą prędkością tym samym sprowokować do pościgu tak doszło do tej kolizji - nie było to nic celowego.

Na początku był zakręt w prawo, jeśli by ktoś wyjechał, a ja bym go przepuścił to znowu byś we mnie wjechał. Po chwili był zakręt w lewo, a przed zakrętem się nie wyprzedza.

44 minuty temu, TheZAZ napisał:

Mówiąc takie słowa mam nadzieję, że masz na nie jakieś poparcie. Mówiąc, że nie było to jednokrotne przewinienie zakładam, iż chcesz powiedzieć o wielokrotnym taranowaniu Twojej osoby nie tylko jednej kolizji. Jeżeli poprzesz te słowa dowodem, iż było to wielokrotne taranowanie dzięki, któremu miałbyś powód do użycia broni palnej wtedy cofnę skargę. Aczkolwiek jedna kolizja nie była natychmiastowym powodem do użycia broni palnej, kiedy nawet nie uciekałem z miejsca zdarzenia, ponieważ chciałem to wyjaśnić. Dosłownie strzelałeś do nieruchomego celu.

Jeśli powtórka będzie wystarczająco długa to będę miał dowód.

46 minut temu, TheZAZ napisał:

To co robię na serwerze, to chyba moja sprawa. Prawda? Nie wiem co to ma za związek ze skargą za nadużycie broni. Jestem ciekaw czy do innych graczy również w taki sposób strzelasz po kolizji z Tobą czy może jeżeli zobaczyłeś, że to byłem ja postanowiłeś otworzyć ogień?

Sam dobrze wiesz co robisz, chcesz się odegrać na kimkolwiek za to, że zawiodłeś i dostałeś black listę.

PS: Po twoich karach widać jakim stylem jeździsz po drogach SA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karafik napisał:

Na początku był zakręt w prawo, jeśli by ktoś wyjechał, a ja bym go przepuścił to znowu byś we mnie wjechał.

Wjechałem w Ciebie i to była podstawa do natychmiastowego użycia broni palnej?

Godzinę temu, Karafik napisał:

Po chwili był zakręt w lewo, a przed zakrętem się nie wyprzedza.

No to jako funkcjonariusz powinieneś wyegzekwować tą zasadę i zatrzymać mnie, a nie ostrzelać mój pojazd.

Godzinę temu, Karafik napisał:

Jeśli powtórka będzie wystarczająco długa to będę miał dowód.

Dowód na naszą kolizję, ale wytłumacz dlaczego użyłeś natychmiastowo broni palnej?

Godzinę temu, Karafik napisał:

Sam dobrze wiesz co robisz, chcesz się odegrać na kimkolwiek za to, że zawiodłeś i dostałeś black listę.

Dowiedziałem się (nie istotne skąd), że osoba która na mnie naniosła to osoba trzecia czyli spoza frakcji. Dlaczego miałbym się odgrywać na osobach, które nie zawiniły? Ja złamałem regulamin i poniosłem za to karę. Ty złamałeś zasadę o środkach przymusu bezpośredniego i też chcę żebyś poniósł za to kare. Prosta piłka.

Godzinę temu, Karafik napisał:

PS: Po twoich karach widać jakim stylem jeździsz po drogach SA.

Nie mam pojęcia najmniejszego jaki to ma związek ze skargą za nadużycie broni palnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin