Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Projekt z dodaniem jedzenia i picia.


vtey's
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na pomysł aby dodać do serwera jedzenie i picie.
Głód z chodziłby o 10% na 9 minut czyli 100% głodu zeszło by w 1 h i 30 min
 Gdy jesteś głodny były by 2 warianty informacji które by wyskakiwały w prawym górnym rogu:
1.  Jesteś głodny zjedz coś bo zacznie kręcić ci się w głowie.
2. Jesteś głodny zjedz coś bo rozboli cie brzuch.
Napojenie z chodziłoby o 10% na 12 minut czyli 100% napojenia zeszło by w 2 h 
Gdy chce ci się pić byłyby 2 warianty informacji które by wyskakiwały w prawym górnym rogu:
1. Chce ci się pić napij się bo jest ci sucho w gardle.
2. Chce ci się pić napij się bo zaczniesz się źle czuć. 
Maksymalnie można kupić
15 jedzenia
20 picia 
Gdy masz 15 chlebów nie możesz kupić lazanii tak samo jest z piciem.
Cennik żywności:
Jedzenie:
Chleb- kosztuje 12 zł za sztukę i dodaje 23% głodu
Piccernika- kosztuje 14 zł za sztukę i dodaje 27% głodu 
Lazania- kosztuje 19 zł za sztukę i dodaje 31% głodu 
Picie:
Woda- kosztuje 9 zł za sztukę i dodaje 17% napojenia
Cola- kosztuje 13 zł za sztukę i dodaje 23% napojenia
Jedzenie i picie znajdowały by się przy stacjach benzynowych i w mieście 
Miejsca gdzie mogły by się znajdować sklepy wyśle na dsc ponieważ ss za dużo wazy i nie mogę go wstawić
Jest to forma wstępna projektu gdy administracja będzie zainteresowana tym projektem jestem w stanie go rozwinąć.
Gdy administracja będzie zainteresowana proszę mnie dodać na Discord'a {aleshen#4457} tam więcej informacji i ss gdzie mogły by się znajdować sklepy.
 

Edytowane przez aleshen*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie odpowiedni dział to i tak się wypowiem.

Jestem na NIE,  jeżeli 100% miałoby schodzić w jakieś śmieszne półtorej godziny to jest to męka dla pracujących graczy. To już idzie o wkur... , że takie coś jest na serwerze. A co powie taki górnik na kopce co siedzi tam 20/20h, co pięć minut musiałby wychodzić i latać tam i z powrotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak gracz napisał, że możesz kupić max. 15 jedzenia, czyli trzymać tyle w eq. I nie musiałbyś chodzić co 1,5h tylko np. co 7h (około). Aleshen dodał również, że pomysł jest do dopracowania jeżeli spodoba się administracji, z czym się zgadzam.

Edytowane przez FliX2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyraziłeś swoją opinię ale widzę że nawet nie czytałeś tego zbytnio 
Gdy kupisz sobie np 15 lazanii dadzą ci one 465% głodu  czyli wystarczą  one na 7 h i 7,5 min an serwerze 
Gdy kupisz sobie np 20 coli da ci ona 460% napojenia czyli wystarczy ci ona na 9 h i 2 min 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PirczyK. napisał:

To, że nie odpowiedni dział to i tak się wypowiem.

Jestem na NIE,  jeżeli 100% miałoby schodzić w jakieś śmieszne półtorej godziny to jest to męka dla pracujących graczy. To już idzie o wkur... , że takie coś jest na serwerze. A co powie taki górnik na kopce co siedzi tam 20/20h, co pięć minut musiałby wychodzić i latać tam i z powrotem. 

I projekt jest już przeniesiony w inny dobry dział przynajmniej takie dostałem info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aleshen* napisał:

Dobrze wyraziłeś swoją opinię ale widzę że nawet nie czytałeś tego zbytnio 
Gdy kupisz sobie np 15 lazanii dadzą ci one 465% głodu  czyli wystarczą  one na 7 h i 7,5 min an serwerze 
Gdy kupisz sobie np 20 coli da ci ona 460% napojenia czyli wystarczy ci ona na 9 h i 2 min 

I co tak źle @PirczyK. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe nie powiem ale za dużo roboty byłoby trzeba zrobić dodatkowy panel dodać interiory do blipów żeby coś takiego kupić i psułoby trochę rozgrywkę np pomyśl sobie o nowej osobie która wchodzi na serwer musiałaby wszystko wiedzieć, jestem na nie, dodatkowo to nie jest serwer role play tylko rpg jak chcesz takie zabawy to idź na serwery rp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin