Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Huragan w San Andreas


PAWELOVSKI.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

vwPE3Le.png

Witam znów Was kochani czytelnicy. Z tej strony Młodszy Redaktor @Deilo wraz z Starszym Redaktoem @PAWELOVSKI przedstawimy Wam krótki artykuł na temat nadchodzącego huraganu nad stan San Andreas. Zapraszam do lektury!

 Q0FQ5qQ.png

   Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Q0FQ5qQ.png

Rozpoczęła się ewakuacja mieszkańców San Fierro, a także wioski Angel Pine. Zagrożonych jest około 25 000 budynków, nad stan San Andreas nadciąga  potężny huragan, który może przynieść ze sobą wielkie straty. Miejscowi meteorolodzy ostrzegają, że sytuacja w tym rejonie może być bardzo niebezpieczna. Według nich istnieje 70-o procentowe prawdopodobieństwo, że sztorm przekształci się w cyklon tropikalny. Jednak dodali, że jest za wcześnie, aby powiedzieć coś więcej. Rząd wprowadził stan wyjątkowy, zaapelował do mieszkańców o ostrożność, a służbom nakazał ewakuować zachodnią część San Fierro i wioskę Angel Pine na południe San Andreas. Sztorm może przynieść ulewne deszcze, silny wiatr i burze. Fale w szczytowym momencie mają osiągnąć 6-7 metrów wysokości, mogą one przerwać trzymetrowe wały przeciwpowodziowe Pytając się służb o sprawność ewakuacji, powiedzieli, że nie ma większych problemów, mieszkańcy wzięli do siebie słowa gubernatora i z zachowaniem szczególnej ostrożności ewakuują się do sąsiednich miast. Udało mi się znaleźć jedną osobę, która przygotowuje się do ewakuacji. Zapytałem ją o to, czy obawia się, że gdy to wszystko się skończy to będzie miał do czego wrócić. Odpowiedział mi, że nikt tego nie wie. - "Wyjeżdżam wraz z moją żoną i synem, a także naszym Reksiem do Las Venturas, do szwagra. Zostawiam moją pamiątkę z komunii, która przynosi mi szczęście, mam nadzieję, że gdy wrócę będzie dobrze, a nasza miejscowość nie ucierpi jak zapowiadają to meteorolodzy" - Powiedział pan Hans do wywiadu. Wiele innych osób, mają zapewnioną opiekę psychologa, a także noclegi w szkołach, w przypadku gdyby nie mieli kogoś bliskiego, u kogo mogliby spędzić te kilka dni.

Q0FQ5qQ.png

Rząd zabezpiecza się przed huraganem

Q0FQ5qQ.png

 Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Q0FQ5qQ.png

Na dwa dni przed rozpoczęciem się planowanego huraganu został powołany sztab antykryzysow.. Jak zdołałem się dowiedzieć, rząd ma określony budżet na wypadek kryzysu, który może zaatakować San Fierro. Pieniądze mają być przeznaczone na zakup żywności i wiele innych środków bezpieczeństwa. Huraganowi została już przydzielona kategoria trzecia w pięciostopniowej skali, a jego siła nadal rośnie. Uderzając w wybrzeża plaży San Fierro będzie prawdopodobnie już huraganem kategorii czwartej. Dlatego wprowadzona została ewakuacja mieszkańców. Prezydent San Fierro dziękuje rządowi w Los Santos i w Las Venturas za okazane wsparcie i pomoc finansową, Współpraca między rządami to ogrom pracy. Co więcej, rząd Los Santos wysłał do walki z żywiołem wojsko, które dowozi do San Fierro żywność, środki potrzebne do ratowania życia ludzkiego. Na plaży w San Fierro wykopywany jest piach i wrzucany do worków, w celu budowy zapór wodnych przy wejściach do budynków.

Q0FQ5qQ.png

P - PAWELOVSKI

M - Minister Spraw Wewnętrznych

P: Witam panie ministrze. Jak przygotowujecie się do walki z żywiołem?
M: Do walki z żywiołem przygotowujemy się już od wczoraj. Jak widzimy za nami trwają pracę nad budową tam przeciwpowodziowych. Wojsko ładuje piach do worków, a następnie są wywożone w miejsca docelowe. Pracujemy dniami i nocami, by miasto jak najmniej ucierpiało.

P: Rozumiem, kiedy ma dojść do ewakuacji mieszkańców? I dokąd oni trafią?

M: Jak narazie ewakuacja rozpoczęła się w Angel Pine I zachodniej części Sam Fierro, co do reszty to trzeba poczekać na rozwój huraganu. Wszystkich mieszkańców zabierzemy w bezpieczne miejsce i nie będą musieli się o nic obawiać.

P: Jak aktualnie przebiega współpraca z rządem miast Los Santos i Las Venturas?

M: Powiem tak, współpraca idzie nam bardzo dobrze razem wierzymy, że do tej walki jesteśmy dobrze przygotowani i naszemu życiu nic nie zagraża. Na podziękowania przyjdzie czas, lecz teraz chciałbym podzielić prezydentowi Los Santos za przysłanie do nas wojska, które nam pomaga. Prezydentowi Las Venturas dziękuje za użyczenie sal i szkół dla naszych mieszkańców oraz za dostarczenie wody i jedzenia do naszego miasta. 

P: Dziękuje, za udzielenie mi wywiadu.

M: Również dziękuje, a do mieszkańców apeluje. Zachowajcie ostrożność, nikt nie wie z jaką siłą uderzy huragan w nasze wybrzeże. Ewakuacja jest konieczna. W razie kłopotów z przemieszczaniem się w bezpieczne miejsce, kontaktujcie się z nami, a wojsko pomoże wam w ewakuacji. 

vwPE3Le.png

i8N4iVO.png

 dikh9Xx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin