Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4 gracza DoDsek


-Frog-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się z wami pożegnać iż otrzymałem (moim zdaniem) nie słusznego bana za bota na kopalni.Bardzo miło się z wami grało oraz spędzało czas na serwerze. Żałuję teraz mojego straconego czasu oraz pieniędzy na ten serwer iż jest taka sytuacja na serwerze jaka jest że nie można się nawety wytłumaczyć z różnych rzeczy.Na początku chciałbym podziekować za spędzony czas graczą:

@Eryk55 - Dzięki mordziaty za dodanie do org oraz za miłe spędzone chwile na tym dc ! Kup tego longa i reszte furek dla org<3.

@VarteX - Ciebie będę najbardziej wspominać z serwerka byczku. Te niektóre odpały odwalanie czasem oraz beka na serwerku. Powodzonka dalej w rozwijaniu i nie zmieniaj się!;(B)

@nerosky - Ty niezdecydowany ceju. Myślę że wytrzymasz z tym euroskiem dłużej. Trzymaj sie byczku!B)

@Ciastkowy* - aj handlarzyku co tu dużo mówić. Zostaw se tego turka i tam powodzenia w budowaniu majątku!:hah:

dalej nie wiem czemu nie mogę oznaczać osób ale chciałbym podziękować graczą takim jak:

  • -Dudziak za chwile na dc oraz ten twój patriocik! Aj kocur :)
  • -Gryczuu sory za ten dług myślę że tam kiedyś ci wynagrodzę to!:(:angel:
  • -PanBagieta* bagietson mordziaty wincej kupuj bagietek w kaufie:D
  • -Factory eh ty alkoholiku XDDD. Nie no świruje mniej tam odwalaj po nocach.;D
  • -matvs. eh te nasze chwilowe spiny. Mordziaty spłać te saberke i niech sie trzymie tam :DD;)
  • -Dubaj eh dubaju co tu mam ci powiedzieć. Git morda z ciebie i dzięki za trzymanie tam kiedyś jestera dla mnie!:D
  • -PalGrom dzięki mordo za wiare we mnie abym był w SARA ale nie wyszło. Powodzenia w rozwijaniu się!:P
  • -SLAWEK* ah te porywanie dzieci sentkiem... Żegnaj mordko:(

Jeszcze raz dziękuję za te chwile spędzone myślę że będziecie  dalej się rozwijać ja już niestety nie i no dzieją się różne rzeczy na serwerze...

może kiedyś wrócę chodź wątpię w to ale Trzymta się pany. Już mnie chyba nigdy nie ujrzycie tu na tym serwerze!

Oraz chciałbym pożegnać całą organizację 8mile. Te nasze wspólne czasy i te chwile które będą mi w pamięci!

 

 

 

Edytowane przez DoDsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci za cały spędzony ten czas, jesteś w porządku ziomkiem! Będzie mi brakowało tych rozmów Discordzie, ale mam nadzieje, że będziesz wchodził :( Trzymaj się tam i będę tęsknił! Jeszcze raz dziękuje za wszystko! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema byczku,

Szkoda, że los zrobił co zrobił i będzie nam ciebie brakować. Dużo fajnych chwil spędziliśmy ale coś się kończy i coś się zaczyna :/. Dzięki  stary za fajne chwile i wszystko<3
Trzymaj się ;( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin