Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zaległe oficjalne S4.


Grabsio311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widziany 2020-04-20.

Tutaj macie datę kiedy byłem ostatni raz na serwerze.

Piszę to pożegnanie, ponieważ przy okazji chcę odnieść się do wiadomości, które otrzymuje poza serwerem.

Tak odchodzę, dlaczego?

Od prawie  2 miesięcy nie wchodzę na serwer, miałem komputer w naprawie, po której nawet nie pobierałem zasobów, ponieważ po prostu nie mam chęci na granie na komputerze, tym bardziej na MTA. W lipcu mam 19 lat, dla jednych to mało, dla drugich dużo, lecz dla mnie to jakoś od ponad roku, starego odejścia moment, w którym mówię sobie nie masz wiele  ciekawszych zajęć, niż siedzenie przy komputerze i wkładanie w to swojego czasu. 

Pytania, które dostaje są głownie dwa.

Czy sprzedam Infernusa 2 lub 3 na serwerze?

Nie sprzedaje nic, strata waszego czasu. To tylko gra, niech sobie będą te auta, niech będzie po mnie ślad.

Czy wrócę na serwer?

Tutaj pojawi się odpowiedź, która spowoduję mnóstwo 'bluzg' na mnie, albo bana na forum, ale powiem jak jest nie chce was okłamywać.

Jeśli wrócę do MTA to nie planuje powrotu na ten serwer, większość raczej się domyśla gdzie znalazłem sobie miejsce.

Dlaczego nie wrócę tutaj?

Nie mówię tego po to by wyciągać jakieś brudy, ponieważ kompletnie nie rusza mnie zdanie osób, które nie znają mnie prywatnie, sugerują się na zachowaniu mojej internetowej postaci.

Nie wrócę, ponieważ gdy robiłem masę reportów, chciałem pomagać, ogarniałem poradniki na forum, itd. więcej nie chcę wyciągać zostałem bynajmniej na moje potraktowany nie odpowiednio. Od pewnej osoby, która jest postawiona dość wysoko otrzymałem zarzucenia, że lizałem du*e itd. Zresztą szkoda gadać, kto ma wiedzieć ten wie, jak było. Po prostu widocznie, gdy jesteś graczem i już nic nie robisz, to nie zasługujesz chociaż na szacunek od osób którym pomagałeś w prowadzeniu serwera, ponieważ pomoc graczom, ogarnięcie forum to przecież też jest pomoc. Wolność słowa, ale czasami lepiej ugryźć się w język, ponieważ nie musisz złamać regulaminu, by dostać bana od wyższego stanowiska. Koniec tłumaczenia.

Każdy wie kogo lubiłem, a kogo nie darzyłem sympatią.

Wymienię tylko dwie osoby, które zawsze mnie wspierały i były za mną.

@Iguana- dziękuje za wszystko, mam nadzieję, że posiedzisz sobie w tej administracji bo zawsze o to walczyłeś.

@hoopak - zawsze, gdy byłem na randze, czy też bez niej wspierałeś mnie, zawieszałeś, ale słuchałeś moich tłumaczeń nie przekreślając od razu. Za gracza, gdy już nie miałem rangi także byłeś w porządku, nie odwróciłeś się jak większość. Dla mnie jesteś osobą, która najbardziej zasługuje na stanowisko, które ma.

Dzięki wszystkim za gierkę, nie wspominam źle czasu na serwerze, ale troszkę żałuję, że tak się w to angażowałem.

Za błędy, powtórzenia, brak składni sory, ale z kompa dość mało korzystam i nie piszę takich długich wypowiedzi. Nie chcesz to nie czytaj, proste. Może w dalekiej przyszłości do kiedyś.

Edytowane przez Grabsio311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grabsio311 napisał:

Po prostu widocznie, gdy jesteś graczem i już nic nie robisz, to nie zasługujesz chociaż na szacunek od osób którym pomagałeś w prowadzeniu serwera, ponieważ pomoc graczom, ogarnięcie forum to przecież też jest pomoc. Wolność słowa, ale czasami lepiej ugryźć się w język, ponieważ nie musisz złamać regulaminu, by dostać bana od wyższego stanowiska.

+1, zauważyłem na własnej skórze. 

Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin