Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika pjot3req oskarżony przez Rae.


Rae
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Rae

Nick osoby oskarżonej: pjot3req

Powód napisania skargi: Sprawa wygląda następująco : jestem w posiadaniu domku przy spawnie Ocean w SF. Zaparkowałem tam swoje auta, gdyż nie chciałem aby na przecho stały. Ten domek był blisko nie wiem jak to nazwać, takiej dróżki pod murkiem, gdzie teoretycznie można byłoby zaparkować również. Spytałem się odpowiednich osób , które mi potwierdziły że mogę w tym miejscu parkować. I tak sobie stały z  ok. 2 tygodnie aż do teraz... Na początku było to tylko jedno auto (inna osoba) ale postanowiłem że zapomnę o tym, bo się zdarza. Lecz dzisiaj poszły wszystkie auta oprócz tych bardzo blisko blipów. I pytanie moje, czy Pan pjot3req słusznie je odholował [Na parkingu policyjnym powód odholowania - źle zaparkowane auto] czy nie. 

Dowody: https://imgur.com/a/aL1EVCy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin