Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wywiad z Supportem xAvenes*


flvgx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9ZppoL8.png

Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący @Filip_*, a w dniu dzisiejszym przychodzę do was z wywiadem, który przeprowadziłem z Supportem @xAvenes*, miłego czytania.

tGZbopp.jpg

Hk8D7Uc.png

Filip_* :  Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący Filip_* z Redakcji 4Life News. Czy zechciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytanek?
xAvenes* : Siemanko. Pewnie, czemu nie.

Filip_* : Bardzo się cieszę, więc na wstępie opowiedz nam coś o sobie.
xAvenes* : Dobrze, jak już pewnie spora ilość osób wie, nazywam się Adrian i aktualnie mam 17 lat, pochodzę z małego miasteczka na warmii i mazurach, chodzę do pierwszej klasy szkoły średniej na profilu technik pojazdów samochodowych.

Filip_* : Miło Cię poznać. Może powiesz nam czym się interesujesz?
xAvenes* : Od małego interesuje się bardzo motoryzacją jak i pożarnictwem oraz w jakimś tam stopniu grami komputerowymi.

Filip_* : Grasz może w jakieś gry poza MTA?
xAvenes* : Tak, w CS:GO, minecrafta, sapera oraz hurtworlda.

Filip_* : Rozumiem. W jaki sposób trafiłeś na serwer 4Life?
xAvenes* : Ojj kurcze już tego zbytnio nie pamiętam, lecz prawdopodobnie było tak, że wraz z kolegami bardzo nam się nudziło i postanowiliśmy pograć sobie na różnorakich serwerach MTA, wtedy 4life bardzo przypadł mi do gustu i postanowiłem zostać tu na dłużej.

Filip_* : Skąd pomysł na nick xAvenes*?
xAvenes* : Dobre pytanie, wzięło się od tego, iż z dobre cztery lata temu z kolegami rozmawialiśmy o różnorakich samochodach i wtedy trochę przekręciłem nazwę modelu pewnej marki no i zostało Avenes, a że wyglądało to bardzo "goło" postanowiłem dodać "x" na początku. 

Filip_* : Od jak dawna grasz na serwerze i ile udało Ci się spędzić na nim godzin?
xAvenes* : Na serwerze zacząłem grać od października 2017 roku i przez ten cały okres zgromadziłem 4400 godziny.

Filip_* : Sporo czasu. Co udało Ci się osiągnąć przez tyle godzin gry na serwerze?
xAvenes* : Przez cały ten okres udało mi się osiągnąć jakiś tam majątek. Między innymi jest to unikatowy Infernus 1.2, Sultan 2.0, Perek 1.4 oraz Fortune 2.2. Byłem w zarządzie w jednej z najlepszych frakcji, czyli kochane SAFD, lecz po pół roku bycia w zarządzie postanowiłem odejść i spróbować swoich sił w innej frakcji, lecz zobaczymy co los pokaże.

Filip_* : Co powiesz o biznesach? Byłeś/Jesteś w jakimś?
xAvenes* : Biznesy to ogólnie fajna sprawa, jest to jakiś sposób gdy nudzi Ci się rozgrywka lub chcesz nauczyć się czegoś nowego. Przez jakiś moment byłem w studiu filmowym i teraz od dłuższego czasu należę do biznesu 4CarDealer, do którego serdecznie zapraszam!

Filip_* : Kiedy dostałeś się do ekipy serwera 4Life? Jak oceniasz swoje stanowisko, ciężko jest?
xAvenes* : Do ekipy dołączyłem w lutym tego roku. Uważam, że wypełniam swoje obowiązki najlepiej jak tylko mogę, są momenty gdy jest ciężko. Ale da się z tym jakoś poradzić. 

Filip_* : To już było ostatnie pytanie, chciałbyś kogoś pozdrowić?
xAvenes* : Oczywiście! Pozdrawiam wszystkich czytających, całą frakcje SAFD oraz znajomych, z którymi spędziłem setki godzin na mumblu jak i w grze! Miłego dnia/wieczoru! :D

Filip_* Oczywiście dołączam się do pozdrowień oraz również życzę miłego dnia/wieczoru.

9ZppoL8.png

Dla Redakcji 4Life News, wykonał Redaktor Aplikujący Filip_*

Edytowane przez Filip_*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin