Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Virgo na lampach


Pokahontaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ciastkowy* napisał:

Większość administracji również pisała apelacje o UB, a powodem był handel PSC bądź podejrzane transakcje, więc nie osądzaj kogoś po takim czymś. Bo jakbym zdobył karę za odwalanie, to odrazu stwierdzałbyś, że jestem odwalaczem? No właśnie :) 

Oferta nadal aktualna - 71k.

Ban za podejrzane transakcje to nic strasznego, wystarczy je wytłumaczyć. Chyba że ktoś ma coś do ukrycia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xayah napisał:

Ban za podejrzane transakcje to nic strasznego, wystarczy je wytłumaczyć. Chyba że ktoś ma coś do ukrycia. 

Aktualni Supporterzy oraz Adminstratorzy ( niektórzy, a były takie sytuacje ) pisali apelacje o UB, a powodem było właśnie PSC, więc nie osądzaj @MajChatu, bo nie znam go od dziś, i wiem, że jest uczciwym chłopakiem, który wszystko zarobił tutaj od zera.

 

76k

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ciastkowy* napisał:

Aktualni Supporterzy oraz Adminstratorzy ( niektórzy, a były takie sytuacje ) pisali apelacje o UB, a powodem było właśnie PSC, więc nie osądzaj @MajChatu, bo nie znam go od dziś, i wiem, że jest uczciwym chłopakiem, który wszystko zarobił tutaj od zera.

 

76k

Wystarczy wyszukać "MajChatu ukarany przez Zebra" i wszystko się wyjaśnia. Nie muszę tego komentować bo możesz się z tym zapoznać sam. Zarobił od zera, po zerowaniu.

Edytowane przez Xayah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Xayah napisał:

Wystarczy wyszukać "MajChatu ukarany przez Zebra" i wszystko się wyjaśnia. Nie muszę tego komentować bo możesz się z tym zapoznać sam.

Tak samo mógłbym Ci wkleić apelacje aktualnego moderatora, który kiedyś sprzedał gotówkę za PSC. 
 

Wycofuje swoją ofertę.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Xayah napisał:

Nie interesuje mnie co robił ktokolwiek z administracji. 

To po co piszesz coś takiego ,,Wystarczy wyszukać MajChatu ukarany przez zebra”? Jak to nikogo też nie interesuje, gracz a Supporter to są dwie różne osoby? Bo moim zdaniem każdy, z nas jest taki sam. 
 

Wycofuje swoją ofertę.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ciastkowy* napisał:

To po co piszesz coś takiego ,,Wystarczy wyszukać MajChatu ukarany przez zebra”? Jak to nikogo też nie interesuje, gracz a Supporter to są dwie różne osoby? Bo moim zdaniem każdy, z nas jest taki sam. 
 

77K.

Chciałeś dowody, a nie puste słowa. Udowodniłem Ci co chciałeś. Nie wiem czemu przenosisz temat na członków administracji jak mówiliśmy o jednej osobie.  Może zaczniemy rozmawiać o każdym banie na serwie zaraz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ciastkowy* napisał:

To po co piszesz coś takiego ,,Wystarczy wyszukać MajChatu ukarany przez zebra”? Jak to nikogo też nie interesuje, gracz a Supporter to są dwie różne osoby? Bo moim zdaniem każdy, z nas jest taki sam. 
 

77K.

To wspaniale, że bronisz kolegi, ale może już skończ się ośmieszać.

W opisie wyraźnie napisane jest, że ofki od 90. Nie dasz tyle, to nawet nie trać mojego czasu, bo ja nie jestem zdesperowana aby sprzedać to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru robić spamu pod tą aukcją, bo dostanę punkty, a nie mam zamiaru przez kogoś takiego jak Ty dostawać punktów, a więc wypowiem się tutaj ostatni raz, i ofertę również złoże ostatni raz; 

Powiedz mi co Ci daje wpisanie w Google czy tam gdzieś: MajChatu ukarany przez Zebra? To, że sprzedał czy tam kupił majątek za PSC, to nie ma nic do rzeczy, ponieważ został już odpowiednio ukarany - czystka konta. 

Po drugie zacząłeś wyjeżdżać z nim, to ja Ci napisałem, że moderator/Supporter sprzedał majątek za PSC, i jakoś mu tego ciągle nie wypominają, a Ty pod aukcją do niego, że nie musiałby konta za PSC ,,kupować” i jakaś odzywka typu ,,tutaj się prowadzi uczciwy handel, bez PSC” To są jego stare dzieje, i to powinna być jego sprawa nie uważasz? A nie, że Ty mu się wpierdzielasz do jego kar, bo tak samo mogą inni do twoich - Fajnie by Ci było gdybym dodał status i to w nim pisał jak Ty to np. Sprzedałeś majątek za PSC? Chyba nie było by Ci za miło, nie? Postaw się na jego sytuacji, bo jest w porządku chłopakiem i nie znam go od dziś. 

Po drugie sam widzę, że nie jesteś taki czyściutki co widać to tutaj - KLIK!

Dziękuje, i dobranoc. A co do oferty to ją wycofuje.

 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ciastkowy* napisał:

Nie mam zamiaru robić spamu pod tą aukcją, bo dostanę punkty, a nie mam zamiaru przez kogoś takiego jak Ty dostawać punktów, a więc wypowiem się tutaj ostatni raz, i ofertę również złoże ostatni raz; 

Powiedz mi co Ci daje wpisanie w Google czy tam gdzieś: MajChatu ukarany przez Zebra? To, że sprzedał czy tam kupił majątek za PSC, to nie ma nic do rzeczy, ponieważ został już odpowiednio ukarany - czystka konta. 

Po drugie zacząłeś wyjeżdżać z nim, to ja Ci napisałem, że moderator sprzedał majątek za PSC, i jakoś mu tego ciągle nie wypominają, a Ty pod aukcją do niego, że nie musiałby konta za PSC ,,kupować” i jakaś odzywka typu ,,tutaj się prowadzi uczciwy handel, bez PSC” To są jego stare dzieje, i to powinna być jego sprawa nie uważasz? A nie, że Ty mu się wpierdzielasz do jego kar, bo tak samo mogą inni do twoich - Fajnie by Ci było gdybym dodał status i to w nim pisał jak Ty to np. Sprzedałeś majątek za PSC? Chyba nie było by Ci za miło, nie? Postaw się na jego sytuacji, bo jest w porządku chłopakiem i nie znam go od dziś. 

Po drugie sam widzę, że nie jesteś taki czyściutki co widać to tutaj - KLIK!

Dziękuje, i dobranoc. A co do oferty to jest to 80k i ani grosza więcej. 

 

Pisz status że sprzedałem majątek za PSC xD, a i poczytaj tego bana na mnie, którego dostałem, może się dowiesz że był nie słuszny i został zdjęty w 15 min :))) Nie wpisanie w google, tylko na forum. Stare dzieje, ale to Ty chciałeś żebym Ci udowodnił że to zrobił, więc nie rozumiem o co masz spine. Nie potrzebne były wasze żałosne komentarze, które nic nie wnosiły do posta. Ja się nie pruje kiedy ktoś wystawia coś na sell, jego pojazd-jego cena. Nie chcecie kupić to nie piszcie durnych komentarzy bo już mi się nie chce was gasić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin