Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam kolekcje na Rubinach


shizer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Club
ID: 58449
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 
1748,4km
Dodatki:  felgi (1079), wydech (1018), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB,LPG 50
Cena: Oferty
Coś od siebie: 

 

Model: Regina
ID: 
61092
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 
156,3km
Dodatki:  felgi (1085), tablica rejestracyjna (KREDENSS), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███),Szyby 20%
Cena: Oferty
Coś od siebie: 

 

Model: Perennial
ID: 
47878
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 
97016,2km
Dodatki:  atrapa nitro (1010), felgi (1080), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (G1 PASAT), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB,Bak 90,LPG 75
Cena: Oferty
Coś od siebie: 

Model: Perennial
ID: 
47909
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 
96152,3km
Dodatki:  felgi (1080), wydech (1019), tablica rejestracyjna (G2 PASAT), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty
Coś od siebie: 

Model: Perennial
ID: 
25037
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 
94055,6km
Dodatki:  felgi (1081), wydech (1019), tablica rejestracyjna (TO BABCI), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty
Coś od siebie: 

Model: Clover
ID: 
23249
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 
87392km
Dodatki:  felgi (1075), wydech (1019), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), radio CB,3Klucze
Cena: Oferty
Coś od siebie: 

 

Model: Blista Electric
ID: 
27316
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 
5085,3km
Dodatki:   stereo, felgi (1076), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( 2T ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███),Szyby 20%,Klucze
Cena: Oferty
Coś od siebie:  Jest to 10 Blista na serwerze 1.8 Elektryk,
14091

Model: Manana HB
ID: 
57934
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 
112283km
Dodatki:  progi (1007), stereo, felgi (1079), wydech (1019), tablica rejestracyjna (R1 CORSA), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB,Szyby 20%,LPG 25
Cena: Oferty
Coś od siebie: 

Model: Greenwood
ID: 
14091
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 
658,6km
Dodatki: felgi (1079), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów
Cena: Oferty
Coś od siebie: 

 

SS,y Wszystkich aut: https://imgur.com/a/KxmEum1

Coś od siebie:Nie jestem zainteresowany ofertami które są zaniżone lub zbyt małe takie będę pomijał oraz nie odpisywał na nie.

 

Edytowane przez shizer
Dodanie 2 aut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shizer napisał:

Powiem tak , jeśli nie dajecie sensownych ofert to tylko marnujecie swój czas tutaj pisząc te śmieszne oferty , chyba że nie macie co robić to sobie piszcie ale i tak na takie oferty nie przystane ;)

Mordo to tylko donice chyba ze złoto lub diamenty mają w bagażniku i chcesz więcej ;V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dominik' napisał:

Mordo to tylko donice chyba ze złoto lub diamenty mają w bagażniku i chcesz więcej ;V

No to ciekawe czy ty też byś sprzedał takiego perka 2.0 za 120k czy 1.6 za 40k lub inne oferty co tu są. I po drugie to jest moja kolekcja i moja cena za którą ja sprzedaje 

Edytowane przez shizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shizer napisał:

No to ciekawe czy ty też byś sprzedał takiego perka 2.0 za 120k czy 1.6 za 40k lub inne oferty co tu są 

Bardziej chodziło mi o moją ofkę za clovera a co do tego to dopiero początek ofert i temat ci się rozkręca a ty dajesz reakcje i się tiltujesz na forum zawsze dostaniesz low ofke za takiego typu autka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dominik' napisał:

Bardziej chodziło mi o moją ofkę za clovera a co do tego to dopiero początek ofert i temat ci się rozkręca a ty dajesz reakcje i się tiltujesz na forum zawsze dostaniesz low ofke za takiego typu autka 

Jak się nie tiltuje tylko nie rozumiem ludzi którzy nie umią przeczytać kilku słów napisanych w poście i dają takie oferty.Tyle odemnie nie chce sobie tutaj spamu robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, shizer napisał:

Model: Perennial
ID: 
25037
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 
94055,6km
Dodatki:  felgi (1081), wydech (1019), tablica rejestracyjna (TO BABCI), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty
Coś od siebie: 


101k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin