Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Ciastkowy*


matvs.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IricWUH.png

 

Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący @matvs. i przychodzę dzisiaj do was z ciekawą oraz całkiem popularną osobą @Ciastkowy*, z którym dziś przeprowadziłem fajny wywiadzik! Zapraszam do czytania!

 

Nb3v21a.png

5CYlCOg.png

Nb3v21a.png

M: matvs.

C: Ciastkowy*

 

M: Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący matvs., z Redakcji Prasowej 4Life News. Czy masz może czas, na udzielenie mi wywiadu?

C: Cześć, z wielką chęcią udzielę ci wywiadu!

 

M: Cieszę się, dobrze więc zacznijmy. Opowiedz nam coś o sobie.

C: Jasne, tak więc. Mam na imię Adrian, a większość z was, może mnie kojarzyć z serwera, jako Ciastkowy*. Pochodzę z okolic Katowic, a dokładniej z małej miejscowości Zawiercie. Interesuję się sportem oraz służbami mundurowymi. W wolnym czasie lubię wychodzić ze znajomymi na dwór bądź pójść na siłownie i zadbać trochę o swoje ciało. Z charakteru jestem przyjaznym, młodym chłopakiem, który posiada wiele ambicji i zapału do pracy. Bardzo lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom.

 

M: W co grasz, oprócz MTA?

C: Z grami u mnie jest różnie, ponieważ raz gram na komputerze, a raz na PS4. Jeśli chodzi o gry, w jakie gram na komputerze, to tylko CS:GO. A jeśli chodzi o gry, w jakie gram na PS4, to w wolnym czasie lubię sobie pograć w UFC 3 bądź w FIFE 20.

 

M: Rozumiem, przejdźmy dalej. Jak rozpocząłeś grę z MTA?

C: Co do mojej przygody z MTA, to nikt nie zna do końca odpowiedzi, ponieważ szukałem gier, w które będę mógł pograć, a dowiedziałem się od kolegów o MTA. Więc postanowiłem pobrać i spróbować swoich sił na różnych serwerach i wtedy trafiłem na 4Life.

 

M: Wielu ludzi może, to zastanawiać, więc zapytam, jaki masz majątek na 4Life, łącząc auta oraz gotówkę?

C: Mój majątek to około 6 milionów PLN, a na swoim koncie posiadam, takie pojazdy jak Turismo 2.2 ID 6k, Vincent 2.2 ID 1k, Flash 2.0 ID 1k, Coquette 2.0 oraz Premiera 2.0 Electric.

 

M: Niestety, mam mniej od ciebie gotówki, ale mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Reasumując, skąd wziął się twój nick, czyli Ciastkowy*?

C: Szczerze do końca sam nie wiem, jedyne co pamiętam, to że zmieniłem go jakoś w 2018 roku, a było to zrobione z myślą, o tym, by zakończyć swoją przygodę na serwerze, a dokładniej chodziło mi tutaj o to, żeby każdy o mnie zapomniał, ponieważ jeszcze jak miałem stary nick, to zrobiłem dość dużo głupstw. Więc mój nick powstał totalnie, na spontanie.

 

M: Na serwerze spędziłeś 2034 godzin, czy żałujesz, jakiekolwiek spędzonej godziny na serwerze?

C: Nie, nie żałuję żadnej ze spędzonych tu godzin, ponieważ każda z nich nauczyła mnie różnych rzeczy, a tym bardziej mój charakter się wzmocnił. Przez ten czas poznałem wiele osób, które są mi naprawdę blisko i mogę z nimi porozmawiać na jakiekolwiek tematy, a one mnie zawsze wspierają.

 

M: Czy miałeś kiedyś chwili słabości i chciałeś odejść z serwera?

C: Myślę, że większość miała kiedyś gorsze chwile, i planowała odejście z serwera. Tak, miałem kilka takich myśli, a kiedyś miałem rok przerwy, ponieważ byłem zbanowany przez PVK.

 

M: Na pewno ten rok, dał ci do myślenia, ale kontynuując. Jesteś v-liderem w organizacji 4Life Family, która niedawno powstała. Możesz nam coś opowiedzieć o niej oraz jaka atmosfera w niej panuje?

C: Zgadza się, jestem v-liderem organizacji 4Life Family, która powstała niedawno. Organizacja jest nowa, a w samej organizacji robimy różne akcje typu: Pościgi, Napady - głównie przestępczość.  Atmosfera w niej panuje bardzo dobra, a osoby, które dołączyły, są bardzo dojrzałe jak na swój wiek (14 - 16 lat, a nasz założyciel ma ponad 24 lata). Wiadomo, są jakieś gorsze momenty w naszym kontakcie, ale staramy się ze sobą rozmawiać o tym, co nam w sobie nie pasuje.

 

M: Czy masz jakiś wymarzony cel, na serwerze, który pozwala ci, z przyjemnością grać?

C: Moim głównym celem, to ranga Supporta, którą chciałbym kiedyś osiągnąć. Aktualnie czuję, że nie jestem na to gotowy, więc to musi jeszcze poczekać. A kolejnym celem jest wyższa posada w SAPD, do której należę. A takim celem bardziej, jeśli chodzi o majątek, to mieć takie pojazdy jak: Infernus, Turismo, Rancher Long - 3 na raz.



M: Dobrze, przechodzimy do ostatniego pytania. Czy początki na serwerze sprawiały ci jakieś problemy?

C: Nie, początki na serwerze 4life nie były zbyt ciężkie, ponieważ grałem na konkurencyjnych serwerach, które nauczyły mnie, jak trzeba się zachowywać. Wiadomo, że na początku dużo osób mi pomagało - pokazywano mi, gdzie się robi prawo jazdy, która praca jest lepsza, a która gorsza.

 

M: Dobrze, w tym momencie kończymy ten wywiad, z góry chciałbym ci podziękować, za poświęcony czas i za udzielnie mi odpowiedzi, na pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

C: Na samym początku, chciałbym ci podziękować, że mogłem uczestniczyć w tym wywiadzie. A co do pozdrowień, to pozdrawiam wszystkie osoby, które to czytają, całą frakcję SAPD oraz organizacje 4Life Family.

 

Nb3v21a.png

 

dN1e0v9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hinox napisał:

Super wywiad!

Dziękuję! Mam nadzieję, że następne, będą coraz lepsze.

 

17 minut temu, Gryczuu napisał:

GZ Fajnie czegoś się dowiedzieć o ziomku :)

Cieszę się, że mogłeś się czegoś dowiedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KapitanKox(prawdziwy) napisał:

No bardzo dużo ludzi go zna , jest bardzo znajomy , trochę rzeczy musicie poprawić w tych artykułach między innymi nie pyta się  o majątek 

Majątek, to chyba nie jest jakaś rzecz, bardzo poufna, zadałem mu takie pytanie, ale jakby nie chciał odpowiedzieć, to bym nie nalegał. Ale dzięki, za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin