Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Turismo 2.2 z pakietem DC - 5 pojazd tej marki na serwerze!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Turismo
ID: 6265 
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 21.000 KM
Dodatki: FT bez modułu turbo oraz UP2, które jest zbędne. Baki 35/75, przyciemnienie szyb 20%. 4 dodatkowe klucze.
Cena: Ciekawe oferty, nie interesują mnie wymiany
Coś od siebie: Pojazd w 95% wygląda tak jak wyjechał dawno temu od DeltaCustoms - wtedy nie było jedynie przyciemnianych szyb, a teraz są 20%. Dużo osób się mnie pytało czy sprzedaje owy pojazd, więc postanowiłem go wystawić. Lampy oraz licznik niedostępne w komponentach - stworzone przez byłego adminstratora RCON @DeltaRon. Pakiet DC obejmuje: Unikatowe RGB pojazdu, RGB felg oraz RGB lamp. Jest to jedno z pierwszych aktywnych Turismo na serwerze. Jest to 5 Turismo na serwerze. Zastrzegam sobie prawo do nie sprzedania pojazdu gdy oferty nie będą dla mnie satysfakcjonujące. 
SS’y: KLIK

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, milkilej napisał:

Słabo wygląda, niech będzie 1kk po sell

Jest wyraźnie napisane, że poproszę ciekawe oferty, więc daruj sobie. Po drugie wygląda lepiej od Twojego, więc jak moje wygląda słabo, to Twoje przypomina coś co wylatuje człowiekowi z 4 liter? Jest brązowe, tyle Ci podpowiem ;D

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HrazY napisał:

3.01kk max

A i zapomniałem dopisać, że oferty od Ciebie nie są brane pod uwagę - nawet jeśli byłoby to 3.5kk. Po drugie pisałeś, że nic ode mnie nie kupujesz, więc po co licytujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Jest wyraźnie napisane, że poproszę ciekawe oferty, więc daruj sobie. Po drugie wygląda lepiej od Twojego, więc jak moje wygląda słabo, to Twoje przypomina coś co wylatuje człowiekowi z 4 liter? Jest brązowe, tyle Ci podpowiem ;D

Niby o gustach się nie dyskutuje, nie ma o co spinać przecież xD Ciastek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Wiesz, że cię lubię ale zabrać, to sobie możesz za 3.2kk bez nitra na czerwonych lampach z ID 50k, a i to bez szyb. 

Kwestia gustu, no ale jak widać to mało komu się te Turismo podoba, pomimo tego że te RGB jest "unikatowe" to wygląda bardzo słabo. 3.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin