Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pa pa...


hansuwa;]]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety przyszedł ten moment, abym opuścił serwer na dobre. Spędziłem tutaj około 700 godzin, co może nie jest wynikiem wielkim, ale wystarczającym, abym całkowicie stracił chęci do gry.
Na samym początku oznaczę @Dychu ponieważ to on wprowadził mnie na serwer i w głównej mierze dzięki niemu spędziłem tu 700 przepięknych godzin.
Następny będzie @Destruktor, gdyby nie ty, nigdy nie rozwinąłbym się na 4L, prawie zawsze można było z Tobą pograć, poodwalać, spędziliśmy razem wielki, piękny kawał czasu. Mam nadzieję, że kiedyś się pogodzimy i odbudujemy przyjaźń.
@Queku dzięki za spędzony czas w grze, fajnie czasem się odwalało :P 
@Tymekwixa dzięki za szansę w organizacji i na randze zarządu, najpiękniejsze prawie 1,5 roku na serwerze.
@Masellko dzięki za szansę we frakcji, wyszło jak wyszło z tą zawieszką, ale już wtedy planowałem odejście.
@VenomeQ dzięki za egzamin w SARA i parę bitew w WoT, może jeszcze zagramy kiedyś?
@Mihau. dzięki za wyceny <3.

Pozdrawiam każdego z oznaczonych oraz resztę serwera. Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin