Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sultan 2.2ft z nitrem (Poglądowo)


NukeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sultan
ID: 5227
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 58747,3km
Dodatki:  progi (1026), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), wydech (1029), przedni zderzak (1170), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (DC 5227), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), Lampy/Licznik bursztynowe(unikaty) ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 100(unikat)/75, moduł ABS, Szyby 20%
Cena: Czekam na ciekawe ofki(ostatnia ofka na forum 1.75kk)
Coś od siebie: Piekny Sultan prawdopodobnie pierwszy z trzech sultanów na tych lampach(z czego trzeci nie jest używany od jakiegoś czasu)
SS’y:

Spoiler

Jeayxu.jpghP3LCu.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin