Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

To koniec mojej przygody z tym serwerem.....


BucioRek_*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda że w taki sposób odchodzisz.

Naprawdę dziękuje za wspólne rozmowy i no szkoda że tak wyszło :( . Jesteś pozytywną osobą i po prostu to jest w tobie fajne że jest powaga razem z zabawą. Pamiętaj mamy kontakt na discord więc jak coś pisz.

Mam nadzieję że dostaniesz UB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to ja się nie spodziewałem Kuba, naprawdę. Żegnaj i do usłyszenia kiedyś mam nadzieje, a i dziękuje i za wspólną grę; Rozmowy, wspólne jazdy, pościgi, a zarazem wiele innych, jakbyś coś potrzebował to pisz FB. Te lekcje handlu, to sama przyjemność z mojej strony była!  ^_^

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest, po tym wszystkim miałem Cię dość, lecz jak człowiek człowiekowi współczuję, ale sam na to zarobiłeś.

3maj się!

Edytowane przez Dudziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było dopóki nie splułeś się na wszystkich po kolei. wtedy jeszcze byłem w stanie gadać z tobą. myślałem, że przemyślałeś swoje zachowanie, lecz w apelacji zrobiłeś to ponownie trochę żałosne zachowanie gdzie szukasz błędów w każdej innej osobie tylko nie w samym sobie. ponadto wszech obecna hipokryzja gdzie wyzywasz tzw. "sprzedawczyków" po czym sam stajesz się jednym z nich. nie wspominając już o tym że miałeś nie dostawać kar po dołączeniu do frakcji jak to obiecałeś mi oraz @pawelos_xd i złamałeś ową obietnicę wylatując za notoryczne otrzymywanie kar. mam nadzieję, że kiedyś przemyślisz swoje zachowanie i w końcu nie będziesz wszystkich do okoła okłamywał przy okazji będąc osobą nie godną zaufania w żadnym stopniu, ponieważ gdy tylko coś tobie się nie spodoba to od razu gadasz głupoty na daną osobę lub tak jak sam się do tego przyznałeś w swojej apelacji "lubisz konfidencić" wyzywając osoby które dopuszczają się owego czynu.

Edit. a no i zapomniałem powiedzieć, że nie szanujesz organizacji El Espanol gdzie w pożegnaniu oznaczasz osobę z tej organizacji XD

Edytowane przez Gajduss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin