Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Bilu.


matvs.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FxgnDwG.png

Witam, z tej strony Redaktor @matvs., z Redakcji 4Life News i dzisiaj chciałbym wam przedstawić wywiad, z Liderem organizacji Olimp, czyli mowa tu o @Bilu.. Zapraszam do czytania!

yh3IEjJ.png

0rv2c1J.png

M - matvs.

B - Bilu.

 

M: Witam, z tej strony Redaktor matvs., z Redakcji 4Life News. Czy masz może chwilkę czasu, żeby udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań?

B: Witaj, z miłą chęcią odpowiem ci na pytania.

 

M: To więc, zacznijmy od pierwszego pytania, tak jak zawsze na początku wywiadu. Opowiedz coś o sobie.

B: Mam na imię Bartosz. Pochodzę z niewielkiego miasta w województwie podkarpackim - Tarnobrzeg. Od początku września rozpocząłem ostatnią, 4 klasę technikum o profilu teleinformatycznym. Z charakteru jestem osobą dosyć spokojną z dobrym poczuciem humoru. Oczywiście najważniejsze jest to, że posiadam dystans do swojej osoby, czego brakuje czasem niektórym osobom. Głównym moim zainteresowaniem jest sport, dokładniej piłka nożna. Już od małego miałem, z nią styczność na podwórku i w klubie piłkarskim. Moją przyszłość po ukończeniu technikum, w dużym stopniu wiążę z kontynuacją kierunku na studiach, ale czas pokaże, jak to wszystko się potoczy.

 

M: Jak byś mógł, opowiedz o swoich początkach na platformie MTA, czy ogólnie na serwerze 4Life.

B: Szczerze chciałbym pamiętać moje początki na platformie MTA i na samym serwerze 4Life. Konto zostało zarejestrowane w czerwcu 2016 roku. W tamtym momencie, w jakiś sposób się to wszystko zaczęło. Niestety po jakimś czasie znudziła mi się gra i zrobiłem sobie 3 letnią przerwę. "Początek" po powrocie miałem dosyć ułatwiony, na moim koncie był pojazd Buffalo 1.6 z lekkim tuningiem, dzięki któremu zyskałem trochę grosza.

 

M: Należysz aktualnie do frakcji TSA, jeśli nie był byś w tej frakcji, to do jakiej dołączył byś oraz dlaczego?

B: Owszem aktualnie jestem pracownikiem we frakcji TSA. Miałem parę momentów, kiedy myślałem nad zmianą frakcji. Głównie było to spowodowane wypaleniem się na służbie, nie czerpałem tyle przyjemności ze służby, tak jak kiedyś. Miałem w planach spróbować swoich sił, we frakcji SAPD. Jednak wszystko potoczyło się inaczej, za namową @Franczesko. powróciliśmy oboje "na stare śmieci".

 

M: Jesteś jednym z bogatszych graczy na serwerze, ile mniej więcej wynosi twój majątek?

B: Hmm.. co do samego majątku, to ciężko mi go osobiście określić. Dla mnie wszystkie moje aktualne pojazdy są bezcenne. Jednakże parę tygodni temu wraz z osobami z organizacji mniej więcej obliczaliśmy mój przybliżony majątek. Z naszych obliczeń patrząc, na nieruchomości oraz wszystkie pojazdy, wyszła suma lekko ponad 11 milionów PLN. Mimo wszystko przy aktualnych cenach rynkowych ciężko, jest mi określić dokładną ich wartość, jedynie przybliżoną.

 

M: Prowadzisz jedną z najbardziej popularnych organizacji, mowa tu oczywiście o "Olimp". Co wyróżnia się i co daję tej organizacji, że tak chcą do niej dołączyć i myślisz dlaczego jest, aż tak popularna?

B: To prawda, jestem liderem tej organizacji. Co nas wyróżnia? Jesteśmy bardzo zgraną organizacją. Tak szczerze nie mam zielonego pojęcia jak to się stało, że jesteśmy tak popularni. Organizacja otrzymała "drugie życie" końcem marca i początkiem kwietnia tego roku. To właśnie wtedy rozpoczął się wewnętrzny, jak i zewnętrzny remont tego wszystkiego. Oczywiście nigdy by to nie mogło się udać, gdyby nie wszyscy członkowie zarządu organizacji, których z tego miejsca gorąco pozdrawiam. Gracze serwera korzystający z komunikatora Mumble często mogą zauważyć, że na naszych kanałach organizacyjnych zawsze znajdzie się jakiś członek. Dużo osób powtarzało mi, że poszukiwali ekipy gdzie jest z kim pogadać lub popisać. U nas bez problemu zawsze znajdzie się druga osoba do wspólnej pogawędki. Jesteśmy otwarci na zawieranie nowych znajomości, z miłą chęcią przyjmujemy nowych członków w nasze szeregi. Z jednej strony dużo osób może nas nazywać "masówką" i tutaj zdania są podzielone. Celowo sprawdziłem naszą ostatnią rekrutację i jak się okazało, więcej podań było odrzuconych niż zaakceptowanych. Co do samej liczby członków nie jesteśmy najliczniejsi. Są organizacje, które mają więcej członków i ciągle prowadzą rekrutacje. My również w najbliższym czasie planujemy ją otworzyć. Dokładnego terminu jeszcze nie ustaliłem ale już mogę powiedzieć, że zostanie przyjętych maksymalnie 10 osób. Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia w przyszłych rekrutacjach.

 

M: Także życzę wszystkim powodzenia w rekrutacji, lecz przejdźmy dalej. Jeśli już jesteśmy, przy temacie organizacyjnym. Czy kiedykolwiek planowałeś, oddać/usunąć organizację i przekazać komuś, kto by się nią zajął?

B: Myślę, że kiedyś każdy lider miał chwile, gdzie chciał to wszystko porzucić. Również mnie takie coś dopadło. W okolicach lutego bieżącego roku miałem zamykać organizację, nawet wniosek już miałem gotowy. Jednak tak się nie stało. Był to jeden z moich głównych celów na tym serwerze, zbudować zgraną organizację. W tym momencie jedyne o czym myślę to jej dalszej rozbudowie, modernizacji i wypełnianie planu, który pojawił mi się w głowie po powrocie na serwer.

 

M: Na serwerze spędziłeś, aż ~3200 godzin, jest to bardzo i to bardzo imponująca liczba. Czy żałujesz, że tyle godzin spędziłeś na serwerze?

B: Owszem, spędziłem tyle godzin na serwerze i jest to dosyć duża liczba. Szczerze powiedziawszy nie żałuję tego. Potrafię pogodzić życie prywatne z graniem w gry komputerowe. Można również nawijać makaron na uszy i twierdzić, że "gra się w wolnym czasie" przekładając grę, ponad życie prywatne. Jeżeli tylko jest się zorganizowanym i potrafi się zarządzać swoim dniem, to bez problemu można pogodzić wszystko.

 

M: Jesteś w biznesie 4FIGHT, który nie dawno został reaktywowany. Mógłbyś opowiedzieć, czym zajmuję się biznes i jaka atmosfera tam panuję?

B: Do biznesu 4FIGHT udało mi się dołączyć całkiem niedawno. Aktualnie jestem zwykłym praktykantem uczącym się całego funkcjonowania biznesu od wewnątrz. Uważam, że sama reaktywacja była genialnym pomysłem. Nasze gale cieszą się dużym zainteresowaniem. Na serwerze był potrzebny biznes, który tak może urozmaicić rozgrywkę. Co do samej atmosfery w biznesie, jest w porządku. Wszyscy pracownicy, bez problemu się ze sobą dogadują, co jest najważniejsze. Serdecznie każdemu polecam ten biznes.

 

M: W takim razie, pozdrawiam cały biznes 4FIGHT. Czas zacząć ostatnie pytanie, więc.. Czy w najbliższym czasie, masz w planach zrobić sobie przerwę/odejść od 4Life, czy w ogóle tego nie planujesz?

B: Na ten moment nie mam w planach odchodzić z serwera. Są to raczej odległe plany chyba, że niektóre sprawy potoczą się inaczej i będę musiał na jakiś czas zniknąć ze sceny MTA.

 

M: Dziękuję ci bardzo, za odpowiedź na moje pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

B: Oczywiście, chciałbym pozdrowić wiele osób, bez których nie byłbym tu gdzie w tym momencie jestem, czyli @LuKi16 @KropsoN @Aksiu @Franczesko. @Wiesi3k. @Tomeczek. @Alaneczek @A37 @BlackSTAR @Muflus @JuliaShaforostov @NVXER @Verago. @K4nciasty @Nudzio. @Alpaka* @pluuum @L4MP3K @Matias2525. Oczywiście pozdrawiam również cały zarząd frakcji TSA, jak i ich członków oraz oczywiście całą organizację Olimp.

0rv2c1J.png

ngmmZqR.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin