Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

To koniec ;((


nestixx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc jak niektórzy już z was wiedzą otrzymałem bana na serwerze, dostałem go przez moją własną głupotę, na serwerze już nie ma takiego klimatu jak kiedyś :/. Piszę właśnie to odejście z głównego powodu mianowicie, znudziło mi się MTA. Dzięki temu serwerowi poznałem mega wspaniałych osób itp. 

Dziękuję znajomym którzy dalej ze mną są; 

@Ciastkowy* Jesteś jednym z moich ulubionych osób które poznałem na tym serwerze szkoda że odszedłeś :( "jasny gwincior.." 

@Mr.Sausage dzieki za sesyjke sentka :* 

@JAKUBEX. Wykupuj te nowe osiedle, mój naj, naj ziomeczku z 4L :) 

@smlytkk* dzieki za szanse w bbg essa wariacie, kiedys sie trzeba pogodzic

@ziomtrio spoko ziomeczek, powodzenia w dalszej rozgrywcę :* 

@Maly_Karakan Może się nam uda znów postrzelać na DM, na jakimś innym serwerku ;) 

@LuKi16 wbijaj tam coś postuntować infkami ;D 

@kubusixuwa dostawaj szybko ub, dzieki za landuwe !!!#@!# sóper sie odwalalo ;D 

@Dorrmi* super ziomek ktorego poznalem od praktycznie poczatku :D 

@k0niex spoko mordzia, wbijaj wiecej na tego 4l rozp****alać uzi-kidów :D 

@Daxsik. wbij na jakiegoś pseudolka poodwalać :D , powodzonka tam w życiu prywatnym

@ukashhh siema support hyba sie tam do was przeniose :DD

@Pan_Pawel jestes elegancki hlop, nie zmieniaj sie na tym dm bo ci dobrze idzie :D:D:D

@NukeR:) dzieki za klucze do turismo szypkie jak ch%$j szkoda ze sprzedales ;c

@AnonimeczeQ Powodzonka w dalszym rozwijaniu się na serwerku, niestety kamperka na meline sie nie udala ;c 

@CHXISY*UG Dzięki za szansę w ORG, spoko mordka jesteś :D

@Kaczorek*DMN Również dzięki za szansę w org, nie zmieniaj się :D 

@Wodnik* jak dostane ub na tym pse pse pseudolu to pogramy razem :D 

@Szkodnik.Szymrek7 odwalacz w ch&*^j, nie dostan znow bana za takie cos jak ja, super hlopak nie zmieniaj sie !

@NanditoTM* super hlopak, super fury, super komura, nic tylko brac :DD 

@Uvug. super kolekcje perminali masz :DD

@Barteu super chlopak, szkoda ze nie wypalilo ci w tsa ;c 

@VectoR. super ta banszituwa na malinah z nitruwom 

@theMONS7ER dzieki za szanse w org trzym sie tam :*

Jezeli o kims zapomnialem to sorka, super jestescie nie zmieniajcie sie, buzka pa :* 

Edytowane przez SteffI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak się dzieje i z serwerem żegna się kolejna osoba. No cóż, dziękuje Ci za wszystko, i życzę Ci powodzenia w życiu realnym. Gdy będę miał chwile czasu, w moim jakże ,,CUDOWNYM” życiu, to możemy sobie zagrać na FF* w jakieś derby/shooter :> Powodzenia mordeczko i do usłyszenia mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ciastkowy* napisał:

Szkoda, że tak się dzieje i z serwerem żegna się kolejna osoba. No cóż, dziękuje Ci za wszystko, i życzę Ci powodzenia w życiu realnym. Gdy będę miał chwile czasu, w moim jakże ,,CUDOWNYM” życiu, to możemy sobie zagrać na FF* w jakieś derby/shooter :> Powodzenia mordeczko i do usłyszenia mam nadzieje.

Kontakt jest, i mam nadzieję że go nie stracimy :D, pewnie że wpadnę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, shiftty napisał:

boze jak pieknie

 

8 minut temu, skinnypablo napisał:

imo essa, lece po szampana B)

 

3 minuty temu, barti789 napisał:

Pięknie 

przyszły atencjusze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin