Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z s1zu


flor1aN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bwxT1YM.png

Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący @flor1aN z Redakcji 4Life News, dzisiaj chciałbym wam zaprezentować wywiad z graczem @s1zu. Miłego czytania

irRFlrb.jpg

0rv2c1J.png

f - flor1aN

s - s1zu




f: Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący flor1aN z 4Life News.
s: Witam serdecznie, z tej strony pracownik s1zu z San Andreas Road Assistance.

f: Mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad?
s: Jasne, bardzo chętnie!

f: Może na początek opowiesz nam coś o sobie?
s: Proszę ja Ciebie panie kochany. Mam na imię Bartłomiej, znajomi mówią na mnie sokół, na scenie MTA bardziej znany jako s1zu, na tym pięknym świecie przeżyłem już 16 lat, uczęszczam do drugiej klasy technikum na profilu technik logistyk. Mieszkam w małej wiosce na wsi województwa podlaskiego.

f: Posiadasz kanał na platformie YouTube z ponad pięciusetosobową publiką, kiedy założyłeś kanał, i skąd pomysł na nagrywanie?
s: Moja dokładna data dołączenia to 5 kwietnia 2015. Pomysł na nagrywanie? Z tego, że pewnego dnia się nudziłem, panował wtedy ten cały COVID, i postanowiłem, że coś nagram, po montuję, porobię grafikę, no i tak się zaczęło. Wcześniej na kanał wrzucałem jakieś amatorskie grafiki, jak i poradniki oraz pojedyncze akcje z cs:go.

f: Dobrze, a może zdradziłbyś nam swoje zainteresowania?
s: Zainteresowania, hmm... Jest to logistyka, ponieważ uczę się tego zawodu i nadal jest dla mnie ciekawy. Grafika, lubię czasem sobie porobić jakieś grafiki np. miniaturki, banery, awatary itp. Montowanie, tak samo, jak z grafiką, bardzo przyjemne zajęcie. No i też nagrywanie na YouTube, ostatnio trudno mi znaleźć czas na tę czynność czas, szkoła + życie prywatne = brak czasu.

f: Rozumiem, mógłbyś przedstawić nam swój majątek, oraz ile on mniej więcej wynosi?
s: Mój majątek, jak na moje słabe oko oceniam na lekko ponad 1kk, lecz dużo też zawdzięczam widzom, którzy przysyłali mi donejty. Niestety Buffalo, które miałem pod projekt, zostało sprzedane. Poszedłem o krok dalej, odkładałem i warto było. Kupiłem Bulleta z salonu za około 485k? Może i przepłaciłem, bo bardzo lubię robić auta od zera i nie żałuję tego.

f: Okej, czy grasz w jakieś inne gry niż Gta SA/MTA?
s: Bardzo rzadko gram w coś innego niż „MTA”, ale jest to League of Legends, bardzo, ale to bardzo rzadko zdarzy się, że zagram w Cs'a. Rok temu byłaby to jeszcze FIFA 20.

f: Może jakieś inne serwery oprócz tutejszego 4Life?
s: Na razie żadne... Czekam na jakiś serwer, który nie upadnie po miesiącu i nie będzie to typowy pseudol pod pieniądze. Wtedy na 100% na niego zawitam, może na dłużej, może na krócej.

f: Należysz aktualnie do frakcji SARA, dołączyłeś, bo była rekrutacja do niej, czy już miałeś w planach tam dołączyć?
s: Planowałem to wcześniej, lecz nie byłem pewien czy podołam. W 2018 należałem do SAMD jako Lekarz Ratunkowy i odszedłem z powodu braku chęci do gry. Później wróciłem do MTA i przed SARA byłem w akademii SAMD, lecz dużo pozapominałem, przetrwałem całą akademię, ale niestety nie podszedłem do egzaminu kończącego. Po miesiącu lub nawet później była rekrutacja do SARA więc postanowiłem napisać podanie i spróbować swoich sił w San Andreas Road Assistance.

f: Dobrze, oczywiście pozdrawiamy pracowników SARA, jak i SAMD, może podałbyś nam swoje statystyki serwerowe?
s: Jest to moje drugie konto. Na obecnym miałem już jedno zerowanie z głupiego żartu. Data dołączenia 10 marca 2020 r. Łączny czas gry 520h. Prawko A, B, C. Licencja górnika stopień wysoki. 4 lvl na lawetach, planuje jeszcze wbić 3lvl na kurierze. Nie żałuje przegranego czasu na tym serwerze.

f: Czyli jest doświadczenie, masz jakieś plany na przyszłość swoją na serwerze?
s: Moja przyszłość... Na tę chwilę chcę zajść jak najwyżej we frakcji SARA. Mam w planach również stworzenie organizacji dla widzów i przyjaciół, co w pewnym stopniu urozmaici grę i będę miał lepszy kontakt z widzami, jeżeli tylko byliby chętni do niej dołączyć.

f: Czy jesteś obecnie w jakimś biznesie, byłeś, lub zamierzasz być?
s: Jak na tę chwilę nie kręcą mnie jakoś szczególnie biznesy, frakcja jak najbardziej mi wystarcza. Może kiedyś dołączę do jakiegoś biznesu, czas pokaże.

f: Jaki masz wymarzony pojazd w grze i prawdziwym życiu, jeśli ów oczywiście posiadasz.
s: W grze oczywiście jest to Bullet, którego już mam, lecz jeszcze strasznie podobają mi się low rider'y i myślę, że to będzie kolejny mój zakup. W prawdziwym życiu jest to Auto marki Mercedes, a mianowicie G Klasa.

f: Dziękuję za udzielenie wywiadu, pozdrawiam.
s: Dziękuję również, pozdrawiam.

bwxT1YM.png

 

Edytowane przez flor1aN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samym początku praktycznie wywiadu przydałoby się kropeczke ma końcu zdania "Miłego czytania" i 

3 godziny temu, flor1aN napisał:

dzisiaj chciałbym wam

Wam - wygląda ładniej, bo zwracasz się do Nas - czytelników oraz brak podpisu na końcu z wyrównaniem do prawej ;)

 

Poza tym jak na pierwszy wywiad bardzo ładnie. Tak trzymaj ;)

 

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin