Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Wywiad z Administratorem Kenny!


pawelik001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N5T0C1I.png

Witam cieplutko, z tej strony Reporter @pawelik001 z Redakcji 4Life News. Dzisiejszy wywiad przeprowadziłem z Administratorem @Kenny.gg. Zapraszam do przeczytania! :)

lEWl926.png

qRANRgA.png
lEWl926.png
pawelik001: Witam, z tej strony Reporter pawelik001 z Redakcji 4Life News.
Kenny.gg- Witam, z tej strony Administrator serwera, Police Officer III Kenny.gg.

p: Czy mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad?
K: Jasne, akurat mam chwilę czasu wolnego.

p: Na sam początek proszę, przedstaw się czytelnikom.
K: Mam na imię Kacper, pochodzę z województwa śląskiego a dokładniej z okolic Bielska-Białej. Niedawno skończyłem 18 lat, co po niektórzy mogą już wiedzieć przez organizowany przeze mnie "event urodzinowy". Uczęszczam do 3 klasy technikum na profilu montera maszyn i urządzeń. Poza grą interesuję się motoryzacją, informatyką, piłką nożną oraz ciekawostkami. Swój wolny czas poświęcam głównie na naukę, ale też na spotkania z przyjaciółmi.

p: W jakie gry grasz nie licząc platformy MTA?
K: Głównie grywam w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, a ostatnio także w Assassin's Creed Odyssey.

p: Czy grasz na serwerach innych niż 4Life?
K: Nie, nie gram, ponieważ inne serwery nie przykuły mojej uwagi.

p: Jak długo grasz na 4Life- jak poznałeś serwer, kiedy na niego dołączyłeś?
K: Na serwerze gram od 12 września 2015 roku i łącznie mam przegrane na nim 3400 godzin. Także, no już kawał czasu hah.

p: Jak wyglądały twoje początki na serwerze, było trudno, czy może łatwo?
K: Na pewno każdy gracz na początku ma ciężej z powodu, iż każda rzecz jest dla niego nowa. Dokładnie nie pamiętam swoich początków, ale raczej zaczynałem od prac dorywczych

p: Czy praca pomocnika sprawia ci przyjemność?
K: Czy pomoc graczom sprawia mi przyjemność? Oczywiście, że tak! Pomoc innym graczom sprawia mi przyjemność. Jak wiadomo, nowi gracze są bardzo priorytetowi i należy im pomóc w początkowej rozgrywce w taki sposób, aby mogli oni czerpać radość z gry na serwerze od pierwszych godzin.

p:  Ile dziennie czasu poświęcasz na biznes, frakcję, organizację i zarząd?
K: Staram się równo rozkładać czas na tyle ile mogę. W każdej płaszczyźnie trzeba poświęcić "x" czasu, aby nie zaniedbywać swoich obowiązków. Dlatego dziennie na serwerze przesiaduje około 3-5 godzin.

p: Jaka była najbardziej dziwna bądź nietypowa sytuacja z którą miałeś styczność jako administrator?
K: Najbardziej nietypową sytuacją dla mnie była chwila w której jeden z graczy poprosił mnie o wejście na jego serwer Discord, w celu wyjaśnienia sprawy. Oczywiście zrobiłem to, a wchodząc na kanał, na którym było około 6 osób, zamiast problemu usłyszałem obelgi w moją stronę. 

p: Do jakiej frakcji należysz obecnie? 
K: Aktualnie przynależę do frakcji San Andreas Police Department w które jestem na stopniu "Police Officer III". Frakcja jest naprawdę bardzo dobrze rozbudowana a ludzie w niej są niezastąpieni. Z tego miejsca pragnę także pozdrowić wszystkich pracowników owej frakcji. <3

p: Jakie czynności najczęściej wykonujesz pracując w San Andreas Police Department?
K: Frakcja "SAPD" ma wiele zastosowań i każdy znajdzie w niej swoje miejsce. Najciekawsze są pościgi i akcje DM, lecz gdy lubisz odgrywać RP, zabezpieczać wypadki, eventy, latać helikopterem czy jeździć lawetą, to proszę bardzo! Wszystko to znajdziesz u nas.

p: Czym najczęściej zajmuje się Police Officer?
K: Police Officer głównie zajmuje się  kontrolowaniem prędkości na drodze, zabezpieczeniem eventów oraz przestrzeganiem prawa.  Funkcjonariusz policji również musi być świetnym kierowcą, aby mógł łapać piratów drogowych oraz powinien być doskonale przeszkolony z pierwszej pomocy. 

p: A co z biznesem, a jakim jesteś i czym się zajmujesz?
K: W chwili obecnej jestem aktorem w Studiu Filmowym. Od pewnego czasu ubiegam się wraz z moimi partnerami @OwOc @LuKi16 o otwarcie własnego biznesu, który mamy nadzieję, że wypali.

p :Mówiliśmy o tym co jest, to porozmawiajmy o tym co było. W jakich frakcjach i biznesach byłeś? W których pracowało ci się najlepiej?
K: Jeśli chodzi o frakcje, aktualnie jestem w San Andreas Police Department co już wspomniałem wyżej. Wcześniej było mi zaszczyt doświadczyć przygód także w Transport of San Andreas oraz San Andreas Road Assistance. W tej drugiej udało mi się dojść nawet do najwyższej rangi pracowniczej czyli do "Inspektora Naczelnego". Przez cały mój staż na serwerze byłem w wielu biznesach. Nawet w takich których już nikt nie pamięta. W każdym zdobywałem doświadczenie z Role Play czy też miłe wspomnienia. Niektórzy mogą mnie pamiętać z moich audycji radiowych pod pseudonimem DJ Kenny hah, dużo by pisać. Następne pytanie proszę, bo spóźnię się na autobus!

p: Jak wiadomo, najlepiej gra się z ekipą, w tym celu na serwerze sa organizacje. Do jakiej należysz obecnie?
Posiadam własną organizację La Cosa Nostra którą prowadzę już spory czas. Panuje w niej świetna atmosfera, a bycie jej liderem sprawia mi samą przyjemność.

p: Czy prowadzenie jej sprawdzaj ci trudności? Co najbardziej cię denerwuje u członków organizacji?
K: Nie powiem prowadzenie organizacji zajmuję bardzo dużo czasu. Lecz, jeśli organizacje dobrze się rozwinie to ilość obowiązków jest znacznie mniejsza. Najbardziej denerwuje mnie to, iż trafiają się osoby które potrafią tylko przyjść, poodwalać, narobić szkód i wyjść z org. Takiego zachowania nie rozumiem. 

p: Jaki jest twój majątek, ile on wynosi, jakie masz pojazdy?
K: Szczerze wielokrotnie próbowałem określić swój majątek. Niestety przez wgląd na to ile mam unikatowych pojazdów, nie jestem w stanie go określić. Posiadam także bazę w Prickle Pine i Angel Pine oraz warsztat tuningowy w Fort Carson.

p: Czy nie żałujesz przegranych niemalże 3450 godzin?
K: Dla niektórych tyle godzin to liczba nieosiągalna, lecz przez to, ile ludzi poznałem, oraz ile wspomnień mam na tym serwerze nie żałuję ich.

p: Co już osiągnąłeś, a co chciałbyś jeszcze osiągnąć na serwerze?
K: W moim przypadku majątek już nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Przegrałem na tym serwerze aż ponad 5 lat i jedynie co sprawia mi radość to wspomnienia z pojazdami które mają dla mnie wartość sentymentalną. 

p: Mógłbyś wymienić chociażby jeden pojazd który ma dla ciebie wartość sentymentalną?
K: Hmm co by tu wybrać... jest ich naprawdę sporo, więc może wymienię wszystkie. W swojej flocie posiadam takie pojazdy jak: kuter rybacki- pierwszy na serwerze, pierwszego dostępnego Moonbeam'a ,Slamvan'a- drugi na serwerze, Jester'a- ósmy na serwerze, czwartą Nebule, drugą na serwerze Reginę oraz drugie Cabbie. Ostatnim pojazdem, który jest moim największym unikatem jest Perrenial 2.2 elektryczny z unikatowymi lampami oraz unikatową baterią.
lEWl926.png
3OPnreX.gif
lEWl926.pngp: Jak powstał twój nick, czy wiąże się z nim jakaś historia?
K: Mój nick nie powstał z przypadku. Kiedyś grając w CSGO ustawiłem sobie nick KennyS i grałem na nim długi czas. Wtedy też zaczęła się moja przygoda z serwerem i postanowiłem ustawić taki nick. Jak widać utrzymuje go do dziś i nie zamierzam go zmieniać.

p: Jakie jest twoje główne źródło dochodu, handel autami, prace dorywcze, czy może praca we frakcji?
K: Głównie zarabiam na warsztacie tuningowym Fort Carson. Wiadomo, nie każdy dzień na nim jest kolorowy a czynsz trzeba płacić. Dlatego stały dochód zapewnia mi frakcja. 

p: Czy jesteś zadowolony z obecnego stanu serwera? 
K: Głównie chodzi mi o społeczność oraz całokształt.
Serwer jako całokształt jest świetnie wykonany. Wiadomo zawsze znajdzie się coś do poprawy itd. Nie zawsze wszystko da się zrobić już i trzeba na niektóre rzeczy poczekać. Warto zauważyć, że ARCON to też ludzie a nie roboty czego większość graczy nie rozumie i na siłę wymaga od nich siedzenia 24/7 na serwerze. W mojej opinii najbardziej brakuje mi starej pracy montera części samochodowych która sprawiła mi największą radość. Jeśli chodzi o społeczność to trudną jest wystawić opinie na ten temat. Ludzie na serwerze są bardzo wymieszani i znajdziemy tu najmłodszych oraz i starsze towarzystwo. 

p: Dziękuję za poświęcony czas i wyczerpujący wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
K: Chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników, całą organizacje La Cosa Nostra oraz graczy 4life.

p: Dołączam się do pozdrowień.

lEWl926.png

DKie82u.pngN5T0C1I.png
Edytowane przez pawelik001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad nawet fajnie się czyta, aczkolwiek czemu przechodzicie po pierwszym pytaniu (aby przedstawił się rozmówca) do wirtualnego życia? Można śmiało zapytać o jego szkołę. Pozwólcie, że zadam pytanie do kennego :P

@Kenny.gg interesujesz się motoryzacją, co najbardziej cię w niej interesuje? Może chciałbyś podzielić się z nami z jakąś ciekawostką? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin