Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4life News- Wywiad z beezy.


Blender.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FxgnDwG.png

Witam, z tej strony Redaktor @Mikserek z Redakcji 4life News i dzisiaj przychodzę do was z kolejnym wywiadem którym przeprowadziłem z Supporterem @beezy..

Zapraszam do przeczytania!

WPc1GuW.png

oyPgEik.gif

WPc1GuW.png

M- Mikserek

b- beezy.

 

M: Witam, z tej strony Redaktor Mikserek z Redakcji 4life News!

b: Witam!

M: Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?

b: Jasne, będzie to dla mnie ogromna przyjemność!

M: Na samym początku możesz nam opowiedzieć coś o sobie?

b: Tak, więc nazywam się Fabian i mam 17 lat, pochodzę z województwa zachodniopomorskiego, a dokładniej z Koszalina. Uczęszczam do 2 klasy technikum o profilu-technik żywienia i usług gastronomicznych. Na co dzień interesuje się gotowaniem, o czym może świadczyć profil, na którym jestem, ale również moimi zainteresowaniami jest MMA, trenowałem 2 lata, lecz teraz mam przerwę, kolejne to gry komputerowe, gram często, lecz na spotkania ze znajomymi czasu nie brakuje.

M: Czy pogrywasz w jeszcze jakieś gry, oprócz MTA?

b: Owszem, jest to głównie Counter-Strike: Global Offensive, GTA V, Watch Dogs 2, ale również Minecraft, w którego od paru dni gram najwięcej.

M: Dobrze, więc teraz możesz opowiedzieć nam, ile dziennie poświęcasz na grę w MTA?

b: Starałem się tego czasu poświęcać jak najwięcej, od 3 do nawet 4/5 godzin dziennie, teraz niestety poświęcam tego czasu mniej ze względu na naukę, lecz wystarczająco dużo, aby wykonać swoje obowiązki jako Support.

M: Powiesz nam, jakie obowiązki pełnisz na randze support?

b: Obowiązki, które posiadam jako członek administracji, to przede wszystkim pomoc graczom. Dokładniej to jest to głównie- obrócenie lawety, oczyszczenie parkingu z pojazdów np. przy magazynie, które stoją tam już powyżej 1/2 dni, ale z trudniejszych to np. sprawdzenie ile gracz może pożyczyć swojego majątku drugiej osobie. Czasami również muszę nadać karę, za łamanie regulaminu serwera, zabranie prawa jazdy czy mute. Swoje obowiązki wykonuje bardzo dokładnie i wielką chęcią, sprawia, mi to ogromną przyjemność

M: Jak zareagowałeś na to, że dostałeś się na rangę support?

b: U mnie sytuacja wyglądała trochę inaczej, ponieważ usłyszałem swój nick na audycji, która się wtedy odbywała, ale wracając do pytania, to czułem się bardzo podekscytowany, nie wiedziałem co ze sobą zrobić, po prostu tego dnia spełniło się jedno z moich marzeń serwerowych, dodam, że podanie pisałem 7 razy.

M: Czy często masz momenty, kiedy chcesz odejść z ekipy serwerowej?

b: Powiem tak, rzadko kiedy mam takie momenty, że chce odejść z rangi, ponieważ tak jak napisałem wyżej sprawia mi to ogromną przyjemność, ale gdybym miał odchodzić z rangi to na pewno byłoby to spowodowane nie "wypaleniem się", ale ograniczeniem czasu przez naukę.

 

M: Skąd wziął się pomysł na nick beezy.?

b: Wcześniej grałem pod nickiem „baniak”, ale stwierdziłem, że jest dziwny, postanowiłem więc poszukać losowych nicków na różnych stronach i w oko wpadł mi właśnie „beezy.”

M: Jak wyglądał twój początek na 4life?

b: Mój początek gry na serwerze rozpoczął się dokładnie 2018-06-20, ale zakończył się tak samo, szybko jak się zaczął. Na serwer wróciłem jakoś pod koniec lipca, tamtego roku, do czego namówił mnie zresztą mój znajomy @poteznymg, oprowadził mnie po serwerze, pokazał najlepsze pracę na początek i wiele innych rzeczy. Początek jak wiadomo-zawsze jest ciężki, lecz mój taki nie był, zaledwie po 20 godzinach gry na serwerze dostałem się do frakcji SAMD, w której spędziłem około 2 miesiące i zarobiłem na swoje pierwsze porządne auto, było to Elegy 2.0, FUP, na lampkach. Potem już szło z górki.

M: Ciekawe, ale pozostając w tematyce aut, jakie auto uważasz za najlepsze na serwerze, które jest twoim marzeniem?

b: Co jak co, ale Cheetah 2.2 to kocur totalny. Sam miałem Cheetaha i chyba żadnego innego auta nie prowadziło mi się tak dobrze, jak właśnie tego.

M: Również się z tym mogę zgodzić, ale teraz możesz powiedzieć, jaki obecnie posiadasz majątek na serwerze oraz ile na niego pracowałeś?

b: Mój majątek nie jest duży, jest to Sultan 2.2 ft. bez nitra i 80 tysięcy w bankomacie. Sumując-około 950 tysięcy. Pracowałem na niego całe 1450 godzin, czyli 14 miesięcy. Osobiście uważam, że mógłby być większy, ale dużo pieniędzy straciłem na handlu.

M: Czy jesteś pracownikiem jakiejś z frakcji na serwerze?

b: Na ten moment nie, byłem niedawno we frakcji SAFD, ale szkoła nie pozwoliła mi na dalsze granie jako pracownik owej frakcji.

M: Może, zamierzasz dołączyć do jakiejś frakcji w najbliższym czasie?

b: Tak, zamierzam, jest to frakcja TSA, w której już byłem i chcę do niej wrócić po odejściu w wakacje.

M: Jaką frakcje uważasz za najlepszą na serwerze?

b: Osobiście uważam, że najlepszą frakcją na serwerze jest SAFD, ze względu na jej urozmaicenia, których nie ma w każdej innej frakcji.

M: Czy polecasz Olimp dla każdego gracza?

b: Jasne, polecam każdemu, kto chce się poczuć jak w rodzinie, jest pełno osób, z którymi można zawiązać internetową przyjaźń, miło spędzić czas grając wspólnie na serwerze, ale również w inne gry. Jesteśmy przede wszystkim osobami z wielkim poczuciem humoru, z którymi zawsze jest tzw. beka. Jak można zauważyć, na naszym kanale na Mumble zawsze ktoś jest, zawsze można z kimś pogadać, bez względu czy to w dzień, czy w nocy.

M: Co byś zmienił w funkcjonowaniu organizacji Olimp?

b: Zdecydowanie nic bym nie zmienił, zarząd bardzo stara się, aby organizacja była prowadzona na jak najwyższym poziomie. Co jakiś czas są wprowadzane zmiany, które mają polepszyć funkcjonowanie jej i jak najbardziej się udaje.

M: Czy jesteś obecnie w jakimś z biznesów?

b: Nie, nie jestem i aktualnie nie zamierzam aplikować do żadnego z biznesów.

M: Jaki biznes uważasz za najbardziej przydatny serwerowi?

b: Jest to biznes 4FIGHT, który niedawno powrócił do żywych i przyciąga bardzo dużo osób do siebie.

M: Zbliżamy się już do końca, czy chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

b: Tak, chciałbym pozdrowić serwer, a przede wszystkim całą organizację Olimp.

M: Również dołączam się do pozdrowień, a Dziękuje Ci za udzielenie mi tego wywiadu.

b: Cała przyjemność po mojej stronie!

WPc1GuW.png

jWYO1n2.png

FxgnDwG.png

Edytowane przez Mikserek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, aczkolwiek liczyłem na wspominkę o kręceniu ziemniaków w Sarbinowie ~2k20. No cóż, szkoda. Aczkolwiek bardzo dobra robota! (oczywiście zarówno w wywiadzie jak i Sarbinowie, bo 8zł za zakręconą pyre to super wynagrodzenie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin