Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4life News- Wywiad z pawelik001


Blender.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FxgnDwG.png

Witam, z tej strony Redaktor @Blender. z Redakcji 4life News. Dzisiaj przychodzę do was z kolejnym wywiadem, którym przeprowadziłem ze Starszym Reporterem @pawelik001.

Zapraszam do przeczytania!

WPc1GuW.png

B: Witam, z tej strony Redaktor Blender. z Redakcji 4life News.

p: Hej, Starszy Reporter pawelik001 z Redakcji 4Life News po tej stronie.

 

B: Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?

p: Oczywiście. Z miłą chęcią odpowiem ci na pytania. Mam teraz na to dużo czasu z uwagi na obecną sytuację na świecie.

 

B: Możesz nam na początku opowiedzieć co nieco o sobie?

p: Najtrudniejsze pytanie widzę na początek. Jak to mówią, najtrudniej jest opisywać samego siebie, ale spróbuję to zrobić najlepiej, jak umiem. Więc zaczynając nasz wywiad, mam na imię Paweł - jak można po nicku stwierdzić. Mam 18 lat, uczęszczam do trzeciej klasy technikum informatycznego. Na co dzień interesuję się ogólnopojętą informatyką, motoryzacją oraz (sic!) gotowaniem. Najbardziej jednak interesuję się systemami operacyjnymi na telefon, które potrafię "zbudować" czy "skompilować", zależy, jak kto to określa. Jeżeli chodzi o motoryzację, to uwielbiam japońskie pojazdy, wyglądają one po prostu pięknie, szczególnie te starsze pojazdy, jak Mazda MX-5 NA. Z kolei gotować lubię wszystko, do czego mam dostęp. Mogą mnie ograniczać jedynie wyobraźnia i składniki potrzebne do danego dania. Spoza zainteresowań, lubię wychodzić z moją paczką przyjaciół na dwór, pojeździć autem po mieście, pograć w piłkę nożną lub koszykówkę, czy najzwyczajniej w świecie zjeść dobrego kebsa lub pizze! Z muzyki lubię słuchać polskich artystów, takich jak: Miszel, Kabe, Teabe, Szymi Szyms, Oki, Opał, Floral Bugs czy Kartky. i paru innych. Mainstream'owych wykonawców raczej nie słucham. Jeżeli chodzi o mój charakter, to zawsze daje z siebie najwięcej ile dam radę. Jestem miły, pomocny, podczas konfliktów staram się rozpatrzeć wszystkie możliwe wyjścia, strony itp. Jak wiadomo, każdy człowiek ma wady, które - na szczęście - staram się kontrolować. Jednym z nich jest punktualność - często zdarza mi się, że po prostu przychodzę parę minut po terminie. Jednakże, jeżeli coś jest dla mnie niesamowicie ważne, to potrafię być 10 minut przed czasem, oby tylko się nie spóźnić. Kolejna moja wada jest słomiany zapał i lenistwo - mam dużą motywację, chcę robić dużo rzeczy, chcę się nauczyć, ale wiem, że mi się nie uda, bądź po prostu poddaje się dość szybko. Z hobby, kolekcjonuje puszki po napojach energetycznych Monster, kompiluje Androida na mój telefon, pisze stronki HTML i prowadzę swój własny serwer Discord.

 

B: Wow, dość tego dużo. Wspomniałeś, że potrafisz skompilować system. Mógłbyś to rozwinąć?

p: Z miłą chęcią odpowiem na to pytanie. Mianowicie, od około sześciu lat dogłębnie interesuję się systemami na telefony, dokładniej Androidem. Na początku moich przygód, byłem mało doświadczony, umiałem tylko zflashować (zainstalować) nieoficjalny, zmodyfikowany system na telefon. Później nauczyłem się zmieniać kernele - UNIXowcy będą wiedzieć, o co chodzi :D; nadawać sobie uprawnienia root'a, (inaczej superużytkownika, ma dostęp do wszystkiego w telefonie) czy zmieniać recovery, czyli coś podobnego do BIOS'u w komputerze. Rok temu, dokładnie w lipcu, nauczyłem się kompilować te systemy. Zaczęło się od problemów - nie działało Wi-Fi, Bluetooth, aparat. Na szczęście wraz z innymi deweloperami naprawiliśmy błędy. Dzięki mojej i innych pracy, na telefony, którym wsparcie zakończyło się trzy lata temu, dalej można instalować najnowsze Androidy z najświeższymi poprawkami zabezpieczenia, czy dodatkowymi funkcjami. Dla fanów Tapatalka- Napisano z mojego Xiaomi Mi A2 Lite na systemie SuperiorOS Q przy użyciu Tapatalka. 

 

B: Jakie jest twoje największe marzenie i czy może poczyniłeś kroki w realizacji jego?

p: Hmm. Niestety swoim marzeniem raczej nie chciałbym się podzielić publicznie.

 

B: Grasz w jeszcze jakieś gry oprócz GTA San Andreas?

p: I to jeszcze jak! W dzieciństwie strasznie ciosałem w Need for Speed: Underground razem z moją siostrą. Drugą taką grą był Shrek 2 jeżeli mnie pamięć nie myli. Pamiętam nawet, jak tata dał mi raz zagrać w GTA:SA, jedyne co zrobiłem, to wziąłem Jestera i go ztuningowałem w Archaniołach na Kołach. Ahh, kiedyś to było! W gry, które obecnie gram, to MTA:SA, Among Us, CS:GO, czasami Minecraft z ekipą, RimWorld czy Prison Architect.

 

B: Skąd wziął się pomysł na nick pawelik001?

p: Kurczę, szczerze, żeby cię nie skłamać - nie pamiętam. Używam tego nicku, odkąd odkryłem, co to internet. Wydaje mi się, że po raz pierwszy użyłem go w grze flash'owej Shakes and Fidget. Chodziłem wtedy na każdej przerwie w szkole do biblioteki i graliśmy na szkolnych komputerach.

 

B: Jak wyglądały twoje początki na 4life?

p: Moje początki były dość nietypowe. Serwer zauważyłem pierwszy raz u mojego przyjaciela serdecznego, który pokazywał mi giełdę w Las Venturas do 250k. Wtedy gra mi się nie podobała i stwierdziłem, że jest po prostu nudna. Rok lub dwa lata później, umówiłem się z trzema kumplami z klasy też z tym przyjacielem wyżej wymienionym na granie na tym serwerze. Na początek weszliśmy na 4Life'a, wsiedliśmy do Perenniala i oprowadził nas przyjaciel. Tak rozpoczęła się świetna historia i przygoda z serwerem. Razem z kumplami pracowaliśmy na magazynie, jeszcze wtedy znajdował się on w Bayside Marina, a naszym zakupem była Manana z silnikiem 1.6 za 1200 PLN, bo kiedyś ceny takie były. Jeździłem tym autkiem, zbierałem pieniądze, dopóki nie kupiłem Premiera 1.6 z LPG z salonu. Obecnie z tej ekipy gram tylko ja.

 

B: Ile godzin spędzasz dziennie na granie na serwerze?

p: Kiedyś potrafiłem grać po 4 godziny dziennie. Na chwilę obecną gram tak naprawdę prawie zerowo, na serwer wchodzę tylko w celu przeprowadzenia egzaminu, szkolenia, napisaniu artykułu, czy zrobienia zdjęć. Jak można zauważyć, na serwerze gram tylko przez Redakcję i szczerze, nie przeszkadza mi to. Lubię pisać teksty, więc to robię.

 

B: Jak duży posiadasz majątek, co chciałbyś jeszcze zdobyć?

p: Mój majątek nie jest jakiś niesamowity. Posiadam autko warte około 170k i 420k PLN w bankomacie. Co chciałbym zdobyć? Nic. Na serwerze jestem dla zabawy, nie dla majątku. Co chciałem zdobyć, to zdobyłem - poznałem świetnych ludzi i świetnie się bawiłem. Do tego mam naprawdę fajne wspomnienia z serwerem. Powiedziałbym nawet, że majątkiem na serwerze są osoby, które poznałem i wspomnienia.

 

B: Jesteś Starszym Reporterem w Redakcji 4Life News, jakie możliwości daje Ci to stanowisko?

p: To stanowisko nie różni się niczym innym od innych ranga pełnoprawnych. Jedyna różnica jest taka, że mogę poruszać się wszystkimi pojazdami redakcji (nie licząc zarządowego auta). Jak na każdej randze w Redakcji, mam szanse na współpracę z innymi biznesami, mogę pisać artykuły, wywiady, liczyć plebiscyt i inne.

 

B: Co byś zmienił w funkcjonowaniu Redakcji?

p: Na chwilę obecną nic. Zarząd obecnie prowadzi redakcję dobrze, więc nie mam się do czego przyczepić.

 

B: Czy polecasz Redakcje 4life News dla każdego gracza?

p: Z pewnością nie. Dlaczego? Do pisania tekstów publicystycznych trzeba mieć chęć, pomysł i przede wszystkim czas. Nie wszyscy mają smykałkę do pisania artykułów, czy wymyślania pytań do wywiadów. Innym czynnikiem niż być czas. Chociaż w przypadku redakcji na serwerze problemem z tym nie ma- trzeba miesięcznie zrobić dwa materiały dla redakcji, co zajmie około dwóch godzin dla początkujących.

 

B: Co zmieniłbyś najbardziej na naszym serwerze, może coś byś jeszcze chciał wprowadzić?

p: Nie okłamując cię, na serwerze gram tylko dla Redakcji, więc moje rozpoznanie obecnego stanu serwera nie jest za wysokim poziomie. Bazując tylko na doświadczeniach z redakcji, mógłbym zaznaczyć, że lepszy kontakt z Administracją RCON byłby mile widziany. Dla przykładu, SAFD i 41MID otrzymuje cały czas nowe modele, czy skrypty. Niestety, ale Redakcja, SAPD czy inne "organizacje publiczne" na serwerze często muszą czekać miesiącami na wprowadzenie jakiejś malutkiej rzeczy.

 

B: Zamierzasz spróbować swoich sił w ekipie serwerowej?

p: Nie. Niestety nie mam na to czasu i nie spełniam wymagań. Poza tym nie czułbym się dobrze, ponieważ brakowałoby mi czasu.

 

B: Masz zamiar dołączyć w najbliższym czasie do jakiejś frakcji?

p: Rozważałem tę opcję, nie raz czy nie dwa. Postanowiłem, że jednak nie będę na chwilę obecną się nigdzie "pchał". Po pierwsze, w MTA nie gram codziennie, żeby wyrabiać normę. Po drugie - jak wspomniałem kilka razy - przez brak czasu nie dałbym rady wyrabiać normy.

 

B: Byłeś kiedyś w jakiejś frakcji, jaką uważasz za najlepszą?

p: Byłem tylko w jednej frakcji, jaką jest TSA. Dokładnie to dwa razy występowałem w jej szeregach. Niestety, w obu razach egzamin nie poszedł po mojej myśli i ich nie zdałem. Wiem, że może się to wydawać śmieszne, ale cóż, tak bywa. W TSA za moich czasów atmosfera była dobra, na Mumble można było fajnie porozmawiać i się pośmiać.

 

B: Jesteś obecnie w organizacji Olimp, opowiesz nam coś o niej?

p: Z tego, co mi wiadomo, jest to jedna z największych organizacji na serwerze. Zarząd jest świetny, serwer Discord schludny i pełen różnych "funkcji", o ile tak to można nazwać. Na kanale Mumble byłem raptem dwa razy, więc niestety nie mogę się nic wypowiedzieć. Baza znajduje się w Las Venturas, a na podjeździe są wszystkie klasy aut - sportowe, premium, miejskie itp. Na czacie organizacji również panuje fajna atmosfera, często, patrolując okolice, czytam sobie, co tam ciekawego Olimpy piszą.

 

B: Zbliżamy się już do końca wywiadu, chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić?

p: Również dziękuję za wywiad. Osoby, które chciałbym pozdrowić, to: Ciebie, całą Redakcję 4Life News, @Matias2525 @xWolfQ @japkooo. @Drasiek @Nudzio. @AdrianoItaliano @Bilu. @Tomeczek. @LuKi16.

B:  Ja również dołączam się do pozdrowień i dziękuje Ci za udzielenie mi tego wywiadu.

WPc1GuW.png

OJpam4h.gif

WPc1GuW.png

oPnn641.png

FxgnDwG.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Powiedziałbym nawet, że majątkiem na serwerze są osoby, które poznałem i wspomnienia.

Piękne zdanie, nigdy nie zapomnę naszych wspólnych wspomnień <3
Świetny artykuł. Przeczytałem całość, choć rzadko czytam te wywiady.
Pozdrawiam cieplutko <3   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelik001 napisał:

Najlepszy redaktor przeprowadził wywiad z jakim nonamem, jak tak można :S

@pawelik001 odpaliłem maszynę losującą i wypadło na ciebie:)

Dziękuje wszystkim za pozytywne opinie 

 

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin