Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Sprzedam] Moją małą kolekcje pojazdów - niedostępne lampy/licznik (Niskie ID).


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Broadway (575)
ID: 4603
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 8 tyś. km
Dodatki: progi (1099), atrapa nitro (1008), hydraulika, felgi (1075), wydech (1044), przedni zderzak (1174), moduł UP1, moduł UP2, Paintjob (0), tablica rejestracyjna (WR 4603 ), niestandardowe lampy (
███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Bak Benzyny 35dm3, Bak LPG 75dm3.
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładny Broadway, który posiada lampy/licznik w kolorze tzw. Fioletowym (Niedostępny w komponentach). Ten pojazd jest 4 na serwerze - tej marki. Jest to w miarę nietuzinkowy, a zarazem ciężko dostępny pojazd do kupienia. Gdy oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam. Pojazd delikatnie różni się niż na SS (zmiana felg, pomalowanie ich).
SS’y: 

Spoiler

HYeY6S9.jpg

Spoiler

2PyTDmf.jpg

 

Model: Sultan
ID: 7158
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 72 tyś. km
Dodatki: spoiler (1138), progi (1027), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), wydech (1029), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (
███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Przyciemnienie szyb (20%), ABS.
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Myślę, że nikomu nie muszę przedstawiać tego pojazdu. Lampy/licznik - Royal Blue. Pojazd bardzo ładnie się prezentuje, a te lampy są jednymi z najładniejszych na serwerze. Gdy oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam.
SS’y: 

Spoiler

In33Byv.jpg

Spoiler

RiyiOXp.jpg

 

Model: Elegy
ID: 7606
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 2.600 tyś. km
Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (K1 7606 ), niestandardowe lampy (
███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Bak Benzyny 90dm3, Bak LPG 75dm3, Przyciemnienie szyb (20%).
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Elegy z czterocyfrowym ID, niskim przebiegiem, oraz wyjątkowo pożądanymi lampami unikatowymi + licznikiem, są dwie sztuki Elegy na tych lampach (jest jeszcze trzecia, ale właściciel ma bana 999 za transakcje). Gdy oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam.
SS’y:

Spoiler

yuIVbou.jpg

Spoiler

OoXnZCQ.jpg

 

Model: Burrito
ID: 16720
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 17 tyś. km
Dodatki: felgi (1098), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( amsik ), niestandardowe lampy (
███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Bak Benzyny 35dm3, Bak LPG 75dm3, Przyciemnienie szyb (20%).
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładne Burrito 2.2 - lampy/licznik (AQUA - Cyan). Gdy oferty mi się nie spodobają, to pojazdu nie sprzedam.
SS’y: 

Spoiler

qv47xFz.jpg

Pojazdy wystawiam głównie w celu zobaczenia ofert/poznania wartości. Jeśli oferty będą słabe, to zastrzegam sobie prawo do nie sprzedaży któregoś z pojazdów. Zapraszam do składania ofert.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin