Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

s4 PREZES_1337* ( przerwa )


PREZES_1337*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko jakoś iż Pora wkoncu wpisać te s4 chciałbym podziękować wszystkim z który mi miałem okazję grać i spędzać fajnie te prawie 2k godzin na tym serwerze: ( Oczywiście na serwerek będę wbijał od czasu do czasu pewnie w tygodniu raz wbije ale pewnie tylko żeby zapalić lampy w moich super wozie manance urodzinowe A pewnie za jakiś czas wrócę na dzień dzisiejszy życie prywatne dosyc mlcno mnie potraktowalo i jestem zmuszony zrobic przerwe.)

To tak żeby się nie rozczulac 

@Comandos321 - oj dtary gdyby nie ty dalej bym miał 100k majątku i 20 domków i bym doplacal do interesu dziękuję stary zawsze mogę na Ciebie liczyć 

@Olof_Majster - dzięki również wariacie za wszystko za każdą radę za każdą mowę motywacyjne za każdy opierdziel dzięki 

@smlytkk* wariacie Ciebie znam już w ciul czasu  zaraz będzie 3 lata dzięki za wspólne granie czy to w mta czy w etsa

@Kaczorek* dzięki bajakoko za dodanie do organizacji również dzięki za wszystkie rady i rozmowy na dsc jesteś super nie zmieniaj się 

@Dorrmi* wariacik znamy się już ponad 4 lata  dzięki za gierki w etsa czy mta

@opentany;;]] oj chubert dzięki za wszystko odwalanie rozmowy  czy też granie na innym serwerku 

@Eldomino lysydomin420 

@Szkodnik.Szymrek7 dzięki wariacie za prezent urodzinowy jesteś super nie zmieniaj się mam nadzieję że dostaniesz 2 szanse

@Kubula oj misiu dzięki za naprawdę wszystko za wszystkie rozmowy prywatne czy też za naprawdę masę rad j masz godzin na dsc dziękuję <3

@HiTTY dolaczyles do organizacji wsumie tak O bo gadaliśmy na mm i naprawdę jesteś super nie zmieniaj się 

@CHXISY*DMN  oj wariacie napij się piwa  DZIEKI ZA WSZYSTKO <3

@SosnaLolek pamiętaj wariacie wiesz gdzie mnie szukać nas numer fona dzwon kiedy chcesz 

@Fl0dy. oj byniu poznaliśmy się na dmie i jesteś naprawdę super i żałuję że dopiero niedawno się poznaliśmy 

@Ciastkowy* oj byczku jesteś super dzięki za dużo rad nowy supi

@-syNter- ty wariacie nie kupuj więcej siana i wiesz szczur zawsze najlepszy 

@kryha22 dzięki za szansę w bh i zarząd nie zmieniaj się 

@Inaf*BH dzięki za super gierkę nie zmieniaj się

@Macio717 oj klapcio dzięki za szansę w samd było super no nic za prawdę czarna KSF

@mlody_rytrzanin jesteś super krul jazdy bokiem na awd nie zmieniaj się 

@Morfiljesteś wporzadku w stosunku do mnie dużo rad jesteś super nie zmieniaj się 

@zbychu997 jesteś super nie zmieniaj się obyś kupił tego infka co chcesz 

@MalY* jbb admiralem i dziarka sally 3maj się 

@Rudyyy* 3maj sie cipahh najlepszy 

@xkubax32145 poznalismy sie przez sosne jestes spoko nie zmieniaj sie 

@Aroo* jestes super :D 

@K@milo$ samdy wejherowo te sprawy do zobaczenia na bronksie stary musimy sie zgadac

 

a wszystkim chciałbym podziękować za gierkę tych co nie oznaczylem A że mną grali to pamiętajcie jesteście SUPER NIE ZMIENIAJCIE SIE !!! MOZE KIEDYS DO WAS WROCE ZA JAKIS CZAS PAPA

Edytowane przez PREZES_1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin