Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

rancher long 2.2


m1XE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Rancher Long 
ID: 62795
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: z 20 tysiecy pewnie
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi, UP1, UP3 (1025), tablica rejestracyjna (B2 JASIU), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, bak 90l, lpg 75l, szyby 40%, 2 dodatkowe klucze. 
Cena: oferta 2.6kk 
Coś od siebie: wczoraj ok. 19 bylem na dworzu i potem poszlem se do mojego kolegi jasia i tak bylo. na sprzedaz mam dlugi samochod long "'rancher"" zdjecia sa dobrze zrobione wszystkie ujecia wozu sa pokazane oczywiscie wszystko jest super. lubie ten samochod. zlowilem dzisiaj duza rybe. prosze mi dac oferty za ten woz . wystawiam go pogloadowo.  wypady takie jak na ryby czy gorska wspinaczka to nie jest dla niego problem jest do tego stworzony jak widzimy jest tez bardzo dlugi i ma smieszna rurke do oddychania pod woda i szybko jezdzi i dobrze plynna jazde sie robi oczywiscie lubie go. ma super lampy zlociste takie fajne bardzo no i brakuje mu tylko up2 i ma szyby 40% ale to nie ma roznicy tak no i sprzedaje go
SS’y: unknown.png

 

unknown.png

unknown.pngunknown.png

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin