Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na Paul2eu, Artizo, AdiSss - chwalony przez dyspozytor.


dyspozytor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2T16v1a.png

    Nick funkcjonariusza: @Paul2eu @Artizo @AdiSss

    Data i godzina zdarzenia: Od godziny 13:13 (pierwszy ss z akcji między budynkami) do godziny 15/15:03, gdzie nasze RP się skończyło. 18 Listopada 2020 rok.


    Pełen opis sytuacji: Do centrali wpłynęło zgłoszenie o mdławym zapachu oraz mężczyźnie, który znajduje się pomiędzy blokami na przeciwko dolnego mechanika w San Fierro. Na miejscu zjawił się Paul2eu, który to rozpoczął całą interwencje. 

Jako, że osoba paliła tak zwanego "blanta", podczas gdy przyjechał patrol, rzuciła go na ziemię i zadeptała butem. Do czasu gdy f-usz nie zaczął podejrzewać co się właśnie stało wszystko przebiegało pomyślnie. Po jakimś czasie osoba zerwała się do biegu, wskoczyła wykorzystując korzystną sytuację na śmietnik, murek, gdzie następnie zaczęła biegać na około budynku, po chwili wsiadła do pojazdu oraz zaczęła uciekać.

Pościg trwał około 10 minut po ulicach stanu SA, zatrzymał się na polu naftowym Octane Springs obok Fort Carson, gdzie kierowca wznowił ucieczkę pieszo.

Po kilku chwilach delikwent leżał już na ziemi "trzepnięty" taserem. Po skuciu przez f-usza udaliśmy się do radiowozu, gdzie popełniło się całe RP dot. przeszukania pojazdu przez Artiza, przeszukania osoby, wstępnego rozpytania.

Po stwierdzeniu, że na miejscu nic się po za zabezpieczeniem śladów nie wskóra, zostałem przetransportowany na HQ, gdzie rozpoczęło się przygotowanie dokumentacji, przekucie osoby (przez adisss'a) z aresztu i transport do pokoju na przesłuchanie.


    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/PwYgsIC Pozwolę sobie wkleić zdjęcia, które mam nadzieje zapadną każdemu w pamięci. (Zostawiam cały link do reszty zdjęć z urywkami z RP, a także tymi zdjęciami). Jeżeli Executive bądź Command Staff pragnie, mogę także dołączyć całe logi (z dziwnymi znaczkami zamiast polskich), które na wszelki wypadek zapisuję. 

ehf6Jbc.png

dv3lBZ1.png

R2x2LmF.png

1bpcMIQ.png

 

Wszystkim uczestniczącym bezpośrednio jak i pośrednio w akcji bardzo dziękuję - ta sytuacja pokazuje, że RP prowadzone z frakcją SAPD, nie musi zamykać się tylko do wjazdu na DM, pościgu 0-RP, czy zwykłego wypadku.

W chwili do pościgu dołączyła się także @fretkaa., która niestety gdzieś mi później umknęła, stąd brak zapisu.

    Ja, dyspozytor zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

 

Edytowane przez dyspozytor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin