Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Deputy Chief QumiK^,^


K0perek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FxgnDwG.png

Witam serdecznie z tej strony Młodszy Redaktor K0perek z 4Life News. Dzisiaj mam dla was wywiad z o3guFBm.pngo3guFBm.png Deputy Chief @QumiK^,^
Zapraszam do czytania!

WPc1GuW.png

 

jKFy6Gm.png

 

WPc1GuW.png

K0perek: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor K0perek z Redakcji 4Life News.
Qumik: Witam serdecznie.

K0perek: Czy mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad?
Qumik: Pewnie, że tak.

K0perek: Powiedz nam coś o sobie.
Qumik: Witam wszystkich, mam na imię Kacper, obecnie liczę sobie 17 lat. Zamieszkuje małe miasto w woj. Pomorskim nieopodal Wejherowa. Na co dzień uczęszczam do II klasy Niepublicznej Szkoły Branżowej o profilu Stolarz. Nie ukrywam, że swoją przyszłość wiążę z zupełnie inną branżą, mianowicie z transportem-kurier lub przewoźnik. Do głównych zainteresowań zaliczam gry komputerowe ta „pasja”, jest ze mną od dzieciaka. Swój charakter podpinam pod spokojny, lecz. Nie zawsze. Na serwerze jestem kojarzony pod nickiem QumiK^,^, ze służby San Andreas Police Department, którą pełnie blisko 2 lata.

K0perek: W jakiej organizacji jesteś i dlaczego akurat ta ?
Qumik: Aktualnie „urzęduje” w Organizacji Alamo Scouts. Dlaczego właśnie ta? Odpowiedź jest bardzo prosta-jestem jej Liderem, podobnie jak we frakcji już 2 lata. Kolejną rzeczą, która mnie tutaj trzyma, są wspaniali członkowie-tak naprawdę. Druga serwerowa rodzina.

K0perek: Czemu akurat ta Frakcja, a nie inna ?
Qumik: Odpowiedź na to pytanie sięga roku 2018, kiedy rozpoczynałem swoją przygode z frakcjami. Odwiedziłem każdą frakcję prócz SAMD. Moge powiedzieć to bez gryzienia w język - nigdzie nie doznasz takiej atmosfery jak u nas w PD. Frakcja ta daje Graczowi możliwość rozwinięcia się i pod względem zachowania na serwerze i w RP. We frakcji głównie trzymają mnie pracownicy, z którymi służba to czysta przyjemność, nie ukrywam, że wole robić różniące się od siebie pościgi niżeli to samo monotonne RP pożaru czy wypadku. Jest to frakcja dynamiczna, w której stanie w miejscu nie wchodzi w grę. To tak naprawde dodaje smaczku.

K0perek: Czy masz plany pisać do innych frakcji podania, czy jednak chcesz zostać do końca swojej kariery na serwerze w SAPD ?
Qumik: Na ten moment nie zamierzam pisać do innych frakcji. Niestety, ale mam swoje zdanie na temat ich zarządów. Kiedy widze, że mimo kilku sytuacji, które mogły mnie ugiąć dalej, mam chęci do pełnienia służby wiem, że odejścia z tej frakci żałowałbym.

K0perek: Czy grasz w jakieś inne gry niż MTA ?
Qumik: Powiem szczerze, że większość czasu, który poświęcam, na komputer spędzam na MTA. Jeśli chodzi o inne gry to tylko i wyłącznie okazjonalnie pogrywam w League of Legends oraz Counter Strike Global Offensive. Jeśli chodzi o drugą gre, zazwyczaj jest to gra 4fun, 1 vs 1.

K0perek: Od jakiego czasu grasz w MTA a od kiedy grasz na serwerze ?
Qumik: Swoją przygodę z MTA rozpocząłem w 2015 roku. Na serwerze zawitałem na początku 2018 roku.

K0perek: Czy były jakieś inne przygody we frakcji na innych serwerach ?
Qumik: Można tak powiedzieć. Na serwerze poświęconym w głównej mierze służbą mundurowym, pełniłem służbę w SAPD, SAMC oraz PSP.

K0perek: Czy planujecie coś wprowadzić do frakcji w najbliższej przyszłości ?
Qumik: Planów jest wiele, niektóre ukażą się graczom w najbliższym czasie. Na ten moment, mogę nazwać je „tajne przez poufne”.

K0perek: Jakie plany na dalszą grę na serwerze
Qumik: Z pewnością tak jak dotąd. W niedalekiej przyszłości mam w planach powrót do ekipy serwera, aby znów darzyć graczy pomocą.

K0perek: Jak myślisz, czy jest jakiś teraz mocny konkurent dla 4 Life na polskiej scenie MTA ?
Qumik: Szczerze? Opisze to krótko - dostać bana na serwerze 4Life to tak jakby dostać perma na MTA. 4Life to potęga, której nie oszukujmy się, nic nie przebije.

K0perek: Jakbyś miał możliwość co byś, zmienił na naszym serwerze ? Cokolwiek co byś chciał.
Qumik: Na ten moment nic nie przychodzi mi do głowy. Teraz dzięki aktywności m.in Avengeda wszystkie racjonalne pomysły są wprowadzane.

K0perek: Jak 4 Life wypada na tle reszty serwerów ?
Qumik: Osobiście uważam, że 4Life jest na naprawdę wysokim poziomie. Jedyną uwagą z mojej strony jest brak stanowczości wobec szkodników - zdarza się kilku graczy, którzy mają po 10-15 stron kar, otrzymają bana, po czym nie wiadomo skąd kolejną szansę. Przez taranującego szkodnika traci się chęci do gry. Nie powinni być oni traktowani jak Gracze, nie powinni dostawać drugiej szansy, kiedy zmarnowali ją, dostając tyle kar.

K0perek: Dobra to koniec na dzisiejszy wywiad dziękuje za udzielenie. Teraz możesz kogoś pozdrowić i powiedzieć parę słów czytelnikom.
Qumik: Chciałbym pozdrowić @AqUaZ @Veon, całą organizacje Alamo Scouts, pracowników biznesu YCW oraz frakcje SAPD. Drogi czytelniku, miłego dnia/wieczoru.

WPc1GuW.png

Serdecznie dziękuje za przeczytanie wywiadu. Zapraszam do oceniania w komentarzu oraz reakcje! <3

ZEZkEJm.png

FxgnDwG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin