Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Banzaj. - oskarżony przez mSm


mSm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza: @Banzaj.
    Data i godzina zdarzenia: 14.12.2020 około 12:50
    Pełen opis sytuacji: Wyjeżdżając z węglem na most zauważyłem stojącą policje więc zawróciłem, w/w funkcjonariusz to dostrzegł i nakazał mi zatrzymanie się na poboczu. Wszystko szło dobrze, dostałem kwotę do zapłacenia, napisałem szybko do kolegi aby mi pożyczył daną kwotę bo przy sobie takiej nie miałem, po czym wywaliło mi internet. Po jakichś 7 minutach wróciłem na serwer i napisałem do funkcjonariusza że wyrzuciło mi internet to odpisał mi "to nie mój problem". No dobra koniec tematu, wróciłem na kopalnie, wziąłem "zlecenie" na wywóz węgla, poczekałem, jestem już w ls przy skupie nagle zostaje przeteleportowany do więzienia z karą. Moim zdaniem to jest śmieszne, że nawet po ponownym skontaktowaniu się z policjantem i wytłumaczenie mu sytuacji ten ma to gdzieś. Żadnego ponownego kontaktu, poczekania, wróciłem nawet na miejsce kontroli to go nie było. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/lehJtDl 

Edytowane przez mSm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer I Banzaj. się kłania!

Pozwolę sobie wyjaśnić sytuację. 

51 minut temu, mSm napisał:

Po jakichś 7 minutach wróciłem na serwer i napisałem do funkcjonariusza że wyrzuciło mi internet to odpisał mi "to nie mój problem"

Zgadza się

 

51 minut temu, mSm napisał:

Żadnego ponownego kontaktu, poczekania, wróciłem nawet na miejsce kontroli to go nie było

Na miejscu kontroli stoję do teraz i nigdzie się nie oddalałem od miejsca kontroli. A do więzienia zostałeś przeteleportowany po około 35 minutach po całym zajściu, gdyż chciałem Ci dać jeszcze szanse abyś wrócił na miejsce kontroli i miałeś na to czas od napisania pierwszej wiadomości, która miała miejsce po jakiś 7 minutach jak napisałeś wyżej. Warto wspomnieć, że nie miałeś żadnego problemu z dojazdem bo posiadasz konto premium, a na kontroli była jedna osoba, której internet wywaliło a koniec kontroli i tak doszedł skutku, raczej jestem osobą wyrozumiałą, bo szanse miałeś. Miałeś tak na prawdę dobre 30 minut, aby zjawić się na miejsce kontroli z powrotem. Tyle ode mnie i czekam na wypowiedź Zarządu.

 

 

Edytowane przez Banzaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrole ze mną przeprowadzałeś przed mostem od strony kopalni. Z twojej wypowiedzi wynika, że stałeś po drugiej stronie. Gdybyś był taki wyrozumiały jak twierdzisz, napisał byś "Wróć na miejsce kontroli" lub coś w tym stylu a nie "nie mój problem". 
Szanse? Po twojej odpowiedzi zadałem Ci pytanie "Co się stało?" to zignorowałeś mnie. Nie muszę się się domyślać, aby szukać Cię po tym jak mnie zignorowałeś i nie było Cię w miejscu, w którym byłem kontrolowany. 
Również tyle ode mnie, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mSm napisał:

Kontrole ze mną przeprowadzałeś przed mostem od strony kopalni.

Dokładnie tak.

26 minut temu, mSm napisał:

Z twojej wypowiedzi wynika, że stałeś po drugiej stronie.

Czyli mam rozumieć, że mam czekać 30 minut w miejscu kontroli i czekać jak Pan wróci na miejsce.

27 minut temu, mSm napisał:

dybyś był taki wyrozumiały jak twierdzisz, napisał byś "Wróć na miejsce kontroli" lub coś w tym stylu a nie "nie mój problem". 

Myślę, że jesteś na tyle inteligenty, że potrafisz wrócić na miejsce kontroli po wywaleniu gry. A wiadomość "To nie mój problem" znaczyła to, że ja się tym nie przejmuje, że Ciebie wywaliło, bo miałeś czas na powrót na miejsce kontroli.

30 minut temu, mSm napisał:

Szanse? Po twojej odpowiedzi zadałem Ci pytanie "Co się stało?" to zignorowałeś mnie. 

Nie zwracam uwagi na PM typu "Co się stało" bo równie dobrze mogłem pomyśleć, że była to inna osoba, która pyta co aktualnie robimy na tym moście i co się tutaj dzieje. Nie otrzymałem od Ciebie żadnej wiadomości, że wróciłeś na miejsce kontroli.

 

31 minut temu, mSm napisał:

Nie muszę się się domyślać, aby szukać Cię po tym jak mnie zignorowałeś i nie było Cię w miejscu, w którym byłem kontrolowany. 

Nie otrzymałem żadnej wiadomości od Ciebie, że wróciłeś na miejsce kontroli to raz, a dwa - chyba nie myślisz, że będę czekał w miejscu kontroli przez 30 minut, aż Pan wróci na serwer i zdoła podjechać? Z resztą byłem po drugiej stronie mostu, więc gdybyś napisał, na pewno bym się tam szybko zjawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin