Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

DWA UNIKATY


andi.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Freeway 
ID: 3636
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 17k
Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB, LPG 25, klucz
Cena: Oferty.

Coś od siebie:  7 na serwerze(3 dostępny) |Posiada zamontowane LPG25(nie mozna maontowac w motocyklach, wiec mozna powiedziec ze to unikat) 

SSy: 

Spoiler

o5YXmUA.png?1


Model:  Camper
ID:  46956
Pojemność silnika:  1.6
Przebieg pojazdu:  1k
Dodatki:  stereo, felgi (1075), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna,  niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnione szyby 20%
Cena:  Oferty
Coś od siebie:  Unikatowy busik, jest ich tylko 16 na serwie, pomieści 5 osób.
SS’y: 

Spoiler

dfPeulT.png


 

Edytowane przez andi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gryczuu napisał:

Ile jedzie?
Proponuje wymianę za jedną z dwóch aktywnych fortun elektric 2.0 PFT z nitrem + twoja dopłata

 

ty każdemu wciskasz to go**o a nikt tego nie chce XDDD, a jak się czytax nauczysz to zobaczysz ile jedzie // freeway 110k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gryczuu napisał:

Ile jedzie?
Proponuje wymianę za jedną z dwóch aktywnych fortun elektric 2.0 PFT z nitrem + twoja dopłata

 

Nie chce tego, jest salon elektryków i w każdej chwili mogą go dodać i nie będzie już taki unikatowy. A z tą dopłatą to ty chyba se żarty robisz XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się, może offerty nie są za wysokie ale są, a offerta którą mam jest już prawie podobna do ceny za którą chce sprzedać :D
To że offeruję według mojej wyceny ( może nie jestem najlepszym handlarzem czy osobą do wyceniania, ale i tak każdy bazuje na swojej lub czyjejś wycenie) i offert które wam dają to nic wam do tego, nikt nie wiem ile daliście a za ile chcecie sprzedać.
Miłego dnia!;)

Edit: (Nie chce robic Off-topic) @Vilgore' ździwiłbyś się ile osób chce aby im wycenić auto które chcą kupić

 

 

Edytowane przez Gryczuu
dzięki za repke ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gryczuu napisał:

 offeruję

Oferuje*
 

 

1 minutę temu, Gryczuu napisał:

 ( może nie jestem najlepszym handlarzem czy osobą do wyceniania, ale i tak każdy bazuje na swojej lub czyjejś wycenie) 

Handlarzem... Nikt nie bazuje na czyjejs wycenie, tylko na kwotach panujacych na rynku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do campera, napisz pv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin