Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Sprzedam] Swoją całą kolekcje pojazdów, a w tym kilka perełek! Warto wejść i zobaczyć!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Manana
ID: 126
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1.200 km
Dodatki: felgi (1082), kolor felg (███)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajna Manana z niskim ID, bardzo dobra inwestycja.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Walton
ID: 152
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 435 km
Dodatki: felgi (1082), kolor felg (███)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajny Walton z niskim ID, bardzo dobra inwestycja.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Sunrise
ID: 233
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1.480 km
Dodatki: -
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajny Sunrise z niskim ID, bardzo dobra inwestycja.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Buffalo
ID: 342
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 39.600 km
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (DW 342), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 90/75, Przyciemnienie szyb 20%
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajne Buffalo z niskim ID. Ogólnie jest to jedno z pierwszych Buffalo na serwerze, a co do lamp oraz licznika = lagunowe (sam zmieniałem z żółtych).
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Primo
ID: 370
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 350 km
Dodatki: felgi (1082), kolor felg (███), radio CB
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajne Primo z niskim ID, z tego co pamiętam, to jest to 3 Primo na serwerze, więc bardzo dobra inwestycja.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Euros
ID: 525
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 6.600 km
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Baki 90/75, Przyciemnienie szyb 20%
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajny Euros z niskim ID. Ogólnie jest to 1 Euros na serwerze. Dla ciekawskich, to pojazd zrobiłem sam od ZERA. Pojazd jest wystawiony pierwszy raz od 5 lat.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Manana Electric
ID: 1000
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 9.700 km
Dodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1009), felgi (1077), wydech (1021), moduł UP3, tablica rejestracyjna (4L 1000), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Bak 50 (niemożliwy do zamontowania w pojazdach elektrycznych), Przyciemnienie szyb 20%
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajna Manana z niskim ID, a zarazem bardzo fajnym - 1000. Z tego co słyszałem, to są tylko 3 takie egzemplarze (elektryczne). Pojazd posiada zamontowany bak benzyny, który nie jest już możliwy do zamontowania w pojazdach elektrycznych, a do tego posiada zamontowane lampy/licznik - Royal Blue (niedostępne w komponentach).
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Super GT
ID: 1108
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 10.700 km
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( LEGEND ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 35/50, ABS.
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajne SGT z niskim ID. Ogólnie jest to 3 SGT na serwerze.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Stalion
ID: 1177
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 130 km
Dodatki: felgi (1076)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajny Stalion z niskim ID.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Washington
ID: 1396
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1.250 km
Dodatki: felgi (1097)
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajny Washington z niskim ID. Ogólnie jest to 3 Washington na serwerze. 
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Tahoma
ID: 2511
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 23.500 km
Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna (DC00001 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 90/75, Przyciemnienie szyb 20%
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajna Tahoma z niskim ID. Ogólnie jest to 1 Tahoma na serwerze.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Freeway
ID: 3636
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 17.800 km
Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB, LPG 25
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajny Freeway z niskim ID oraz unikatowym LPG (nie da się zamontować do motocykla). Z tego co widziałem, to jest to 6 Freeway na serwerze, z czego 3 aktywny.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Burrito
ID: 16720
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 18.900 km
Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, tablica rejestracyjna ( amsik ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), Baki 35/75, Przyciemnienie szyb 20%
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo fajne Burrito, które posiada unikatowe lampy/licznik = AQUA/Cyan.
SS’y: Dodam do 24 godzin, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, k0pek. napisał:

burek 385? 

Aktualne oferty za burrito, to 400/420k, chciałbym troszkę więcej, to bym go oddał bo jest mi totalnie zbędny i stoi w przecho, a nawet nie mam kiedy go wystawiać/ogłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin