Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

FCR-900 2.0!


JebacTenJebanySmietnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:  FCR-900
ID: 15325
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 15200(rośnie)
Dodatki: stereo, tablica rejestracyjna (SF THC), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB,kluczyk, bak 50
Cena: oferty
Coś od siebie: Piękna FCR o unikalnym silniku jakim jest 2.0! Są 2 na serwerze jednak właściciel drugiej od dwóch lat nie wchodzi na serwer więc można powiedzieć że jedyne aktywne. Motocykl ten posiada bak 50dm (nie da się zamontować baku w motocyklach) unikatowy licznik o kolorze fioletowym! (Nie znacznie różni się od purpurowego). Pojazd wystawiam a żeby sprawdzić i oszacować jego wartość. Nadmienię jednak że oferty serwerowe sięgają do około 720k więc w tych granicach proszę oferować.
SS’y: https://imgur.com/a/wB1PXFl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Moskva.2010PL napisał:

Snapik:Iceranek lovv

250k

 

6 minut temu, [BOT]WhiteShadow napisał:

Nadmienię jednak że oferty serwerowe sięgają do około 720k więc w tych granicach proszę oferować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Nadmienię jednak że oferty serwerowe sięgają do około 720k” to może zamieścisz SS’y tych ofert? Bo wątpię, że masz takowe oferty, a co za tym idzie - próbujesz naciągnąć innych na gotówkę ;) 

Co do oferty, to 251k po sell, które będzie trwać wiecznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ciastkowy* napisał:

,,Nadmienię jednak że oferty serwerowe sięgają do około 720k” to może zamieścisz SS’y tych ofert? Bo wątpię, że masz takowe oferty, a co za tym idzie - próbujesz naciągnąć innych na gotówkę ;) 

Co do oferty, to 251k po sell, które będzie trwać wiecznie :) 

Pojazdu sprzedawać nie mam zamiaru więc o naciąganiu mowy nie ma, ss nie robie bo nie mam takiej potrzeby. Co do oferty to dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, [BOT]WhiteShadow napisał:

Pojazdu sprzedawać nie mam zamiaru więc o naciąganiu mowy nie ma, ss nie robie bo nie mam takiej potrzeby. Co do oferty to dalej 

Zawsze możesz znaleźć w logach bądź napisać nicki tych osób, które Ci rzekomo oferowały tyle. A co do tych ofert, to wychodzi na to, że ich nie miałeś, nie masz i nie będziesz mieć, ponieważ nikt Ci tyle za to nie zaoferuje. To tak jak ja bym napisał, że mam ofertę 2kk za Manane, ale nie mam żadnych SS’ów itd, to uwierzyłbyś mi? No właśnie, bo chyba nie. A co do oferty, to 262k po sell, które będzie trwać wiecznie.

Informacja do admina/ów: Proszę o sprawdzenie logów, ponieważ z czego się orientuje, to fałszywe oferty są karane banem permanentnym.  

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moskva.2010PL napisał:

Daj logi twoich ofert, jeżeli SS nie posiadasz...

Siema stalker masz bardzo pulchla twarz

261k

Od teraz takie oferty traktuję jako podbicie tematu. 

Na SENSOWNE oferty zwrócę uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin