Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Muflusik żegna wszystkich


Muflus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Muflus napisał:

Tytuł mówi sam za siebie, odchodzę z platformy MTA czy GTA. I tak już nie gram od 2 albo 3 miesięcy, a powodem jest wypalenie się MTA.
Chcę się bardziej zająć życiem prywatnym, a w wolnym czasie gram w coś innego. Tutaj wrzucę wam w co gram aktualnie tak abyście mogli wiedzieć :D
Kto chce zobaczyć niech sobie rozwinie spoiler i tyle.

  Pokaż ukrytą zawartość

BCZBCls.jpg


Wspomnę parę osób z którymi mi się grało super, bo naprawdę nie ma innej gierki w jakiej poznałem osoby z którymi można pogadać na wszystkie tematy, pośmianie się czy chociażby zwykłe popisanie sobie.
Chciałbym też zaznaczyć, że nie jestem jakoś hiper kreatywny ale każdemu to raczej czegoś nie dopiszę oraz jeżeli o kimś bym zapomniał przepraszam bardzo.

Zaczynając chciałbym wymienić najlepszą moim zdaniem osobę której najdłużej nie znam ale jest super, @A37 mordo mam nadzieje, że wszyściutko będzie dobrze, na pewno jeszcze kiedyś napiszę bo kontakt mamy ;)

No @Bilu. znamy się sporo jednak nie super długo bo od Sierpnia 2019 roku co daje ponad rok. Od początku razem w Organizacji o której nigdy nie zapomnę, gratulacje Supporta oraz awansu na Moderatora bo chyba nigdy tego nie pisałem(nie pamiętam xD), sporo było grane i rozmawiane. Nie zmieniaj się! Pewnie będę czasami wpadał na mumbla porozmawiać. Aha no właśnie mam nadzieję, że nie wyrzucisz mnie z organizacji za nie aktywność! Chociaż zrobisz jak będziesz uważał.

@Tomeczek. @Alaneczek @zapora @QuEiN. najstarsi znajomi. którzy już chyba też mało grywają, jednak za sobą mamy wiele wspomnień o których nie zapomnę nigdy.

 

Tutaj już bardziej aktualna ekipka(jak komuś czegoś nie dopisze to nie wiedziałem co dopisać sorry no):
 @KropsoN- Dobry handlarz.
 @JuliaShaforostov
@Franczesko.- Najlepszy zadymiarz!
 @Verago.- Największy CJ serwera.
@Aksiu- Powodzenia w karierce supporcik juz wpadł :D 
@LuKi16- Najlepszy SA
@L4MP3K- Ty no te modele to eleganckie są!
@AdrianoItaliano
@beezy.- Oczywistym jest co można tu napisać, hah ziamniak!
@BlackSTAR
@Matie18- Git jest sobie czasami popisać.
@SebeQ.
@Maciek150- Nigdy nie zapomnę tej głośnej kierownicy xD
@Avenged.dev- Pisz te skrypciki dalej.
@Alpaka*
@Artizo
@Budda
@Wotex1223- Ty to jesteś niezły agent.
@Nudzio.- Jak tam twoje cudowne mnożenie kasy za Banshee?
@pluuum
@NVXER- Trzymaj się rolnik fajnie, że mnie zdjąłeś z zakazów.
 @Kragenss- Kox się jeździło razem taksówami.
@Winter.
@CoherentShin75- Taki wyjątkowo głupi mi się wydawałeś zawsze.
@japkooo.
 @Ecstasy- Super te graficzki robisz, trzymaj tak dalej.
 @DeeLayT*- Fajniutka akcja na tamie :P
@Wiesi3k.- Staruch jesteś!
@Szaleji- Truckersy albo robaki to było coś, jak tam Phoenix?

 

Tutaj pozostałe osoby:
@XQward- Dzięki, że mi odpisywałeś na wszelkie pytania.
@Princessa*- Pamiętam, że parę eventów było, dzięki wielkie!
@Kenny.gg- Nie wiem dlaczego ale w 98% siedziałeś w tym tunerze na afku.
@Emiljusz- Fajnie było w tym Lotniczym i dzięki za szansę w TSA :D
@Kubula- Ty też mi robiłeś sporo eventów, dzięki!

@DanielRB- najlepszy tuner!

Pozdro dla całego Olimpu!

To by było na tyle z mojego pożegnania, jeszcze raz jeżeli o kimś zapomniałem to z całego serca przepraszam. Na serwer czasami może wejdę pojeździć na 10 minut nie wiem ale nawet nie chce mi się włączać tej gierki przez ostatnie 4 miesiące więc bardzo możliwe, że gra pójdzie do śmietnika i zostanie odinstalowana.

Trzymajcie się wszyscy!
Siemano

Siemano Mufinek.

Nigdy nie zapomnę eskorty z sentami i twoją limuzyną <3 

Powodzenia mordzia i mam nadzieję że zobaczymy się za niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin