Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nic nie trwa wiecznie - XQward


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiele razy dawałeś mi szansę powrotu na stanowisko kiedyś jak i teraz ale masz rację, to co było już nie wróci. Była zgrana Ekipa bez żadnych konfidentów czy lizusów, robiło się wszystko po to, aby przyciągnąć na serwer większą społeczność mając tylko garstkę, a teraz? Teraz zabijają się o stołek, donoszą na swoich kolegów, wazelina osiągnęła najwyższy poziom (do Ciebie Propa) i nie tylko. Zrobiłeś dużo dla serwera i nie ważne czy ktoś będzie potrafił więcej od Ciebie, bo to Ty z nami budowałeś ten serwer i zawsze dla nas znalazłeś czas. Dziękujemy Ci za to!

 

 400_F_60010976_looSkEiy0bopaJVjef75kQa0i

Masz coś do mnie? To zapraszam na mumble, nigdy ale to nigdy nikomu nie lizałem jak ta wasza popierdzielona gromadka, która zamiast mózgów to ma bidony na wodę - nie lubię cwaniaków czyt. Damian, Zebra. I będę takich ludzi prowadził w to żeby jak najszybciej wylecieli Widzę, że ty też do nich należysz? A po drugie licz się ze słowami. I jeszcze jedno... Zobacz że twoi ziomkowie już nie mają rang, z resztą tak jak ty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Propa.. XD

Wiedziałem, że jesteś debilem, ale nie wiedziałem, że aż takim :D

Odeszło 2 założycieli serwera, a Ty nadal twierdzisz, że to nic takiego :>

No cóż.. Jesteś człowiek:

U5LfSyS.jpg

Pozdro dla kumatych :D

XDDD

 

Limit mistrz //Piertek

Edytowane przez Pietrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś do mnie? To zapraszam na mumble, nigdy ale to nigdy nikomu nie lizałem jak ta wasza popierdzielona gromadka, która zamiast mózgów to ma bidony na wodę - nie lubię cwaniaków czyt. Damian, Zebra. I będę takich ludzi prowadził w to żeby jak najszybciej wylecieli Widzę, że ty też do nich należysz? A po drugie licz się ze słowami. I jeszcze jedno... Zobacz że twoi ziomkowie już nie mają rang, z resztą tak jak ty.

Pozdrawiam.

Ty nie lizesz du*y? hahahahahha okuwa XDDD

Juz raz to pisalam, to, ze ty lubisz byc traktowany jak szmata i ssac pałe pod biurkiem to Twoja sprawa kolego. Jestem cwaniakiem? Bo nie dam soba pomiatac?xD

Mam przynajmniej szacunek do siebie, nie tak jak ty pajacu xD

 

 

Ps. nie wylecialam ani razu moj drogi w porownaniu do Ciebie, sama odeszlam. i kto tu ma bidon zamiast mozgu?XD

 

//%%

Edytowane przez Bolek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie lizesz du*y? hahahahahha okuwa XDDD

Juz raz to pisalam, to, ze ty lubisz byc traktowany jak szmata i ssac pałe pod biurkiem to Twoja sprawa kolego. Jestem cwaniakiem? Bo nie dam soba pomiatac?xD

Mam przynajmniej szacunek do siebie, nie tak jak ty pajacu xD

Ps. nie wylecialam ani razu moj drogi w porownaniu do Ciebie, sama odeszlam. i kto tu ma bidon zamiast mozgu?XD

KC normalnie XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin