Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rusek.UwU

Skarga na GG. - oskarżony przez cosx000.UwU

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick funkcjonariusza: @GG.
Data i godzina zdarzenia: 23.02.2021
Pełen opis sytuacji: Filmik
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://cdn.discordapp.com/attachments/801949193430106132/813918326430367744/numanumajej.mp4

Ja, cosx000.UwU zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Rusek.UwU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba ty nie wiesz czym jest pojazd uprzywilejowany, skoro sądzisz że nim byłeś.

§1. Pojazd jest pojazdem uprzywilejowanym w przypadku kiedy generuje sygnały świetlne oraz dźwiękowe o zmiennym tonie.

Twój wydawał dźwięki? Nie, dlatego zostawiłem nagranie ze ścieżką dźwiękową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"A mogłeś napisać coś ile chcesz."
§9.4.1
W przypadku kolizji z innym uczestnikiem ruchu, sprawca powinien się zatrzymać oraz gdy zajdzie taka potrzeba, zrekompensować poszkodowanym szkody wynikłe podczas kolizji.

"Mi się wydawało że miałem sygnałki włączone."
Tobie nie powinno sie wydawać że masz włączone (pomijając fakt że włączyłeś po stłuczce Xd), tylko powinieneś mieć je włączone.

"Ile chcesz ?"
Podobna sytuacja - podobna kara
https://mta4life.pl/forums/topic/234292-skarga-na-zabka-oskarżony-przez-cosx000uwu/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podobna, ponieważ wyjeżdżałem na pościg.

Ile wyniosła naprawa to ci oddam za naprawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

✔ Wykonałeś przelew na konto gracza Rusek.UwU, o kwocie 5000 PLN z konta głównego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności