Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Sprzedam] 4 pojazdy, a w tym Comet 2.2, Sultan 2.2, Faggio Electric oraz SGT 1.6


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Comet
ID: 11682 -> (18 na serwerze, z czego 5 sztuk jest na zerowaniu, a jeszcze kilka jest niedostępnych)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 49 000 km.
Dodatki: FT bez UP4. Zamontowana jest instalacja nitro na podwójnej atrapie. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładny Comet 2.2 z ciekawym ID. Posiada zamontowane unikatowe lampy/licznik, zwane przez graczy - Orange Haze. Z tego co wiem, to tylko dwa aktywne pojazdy są na tych lampach.


Model: Faggio Electric
ID: 22429
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 7 500 km.
Dodatki: CB radio, stereo, dodatkowy kluczyk, rejestracja. Lampy/licznik - 
███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Fajne Faggio Elektryczne, które jest w miarę rzadkie. Posiada zamontowane lampy/licznik - Rubinowe.


Model: Sultan
ID: 39242
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 29 000 km.
Dodatki: FT bez instalacji nitro, UP2 oraz zbędnego paskudnego tuningu wizualnego. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładny Sultan 2.2, posiada zamontowane lampy/licznik - Złociste.


Model: Super GT
ID: 76935
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 300 km.
Dodatki: Atrapa nitro, felgi, ogranicznik, rejestracja, przyciemnienie szyb (20%). Lampy/licznik - 
███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Fajne SGT 1.6, które ładnie się prezentuje. Posiada zamontowane lampy/licznik - Lagunowe.


SS'y wszystkich pojazdów: 

Spoiler

GUBJjdK.png

Spoiler

KtblPre.png

Spoiler

SS'y Sultana ukażą się za niedługo.

Spoiler

SS'y SGT ukażą się za niedługo.

 

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Ciastkowy* napisał:

Model: Comet
ID: 11682 -> (18 na serwerze, z czego 5 sztuk jest na zerowaniu, a jeszcze kilka jest niedostępnych)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 49 000 km.
Dodatki: FT bez UP4. Zamontowana jest instalacja nitro na podwójnej atrapie. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładny Comet 2.2 z ciekawym ID. Posiada zamontowane unikatowe lampy/licznik, zwane przez graczy - Orange Haze. Z tego co wiem, to tylko dwa aktywne pojazdy są na tych lampach.


Model: Faggio Electric
ID: 22429
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 7 500 km.
Dodatki: CB radio, stereo, dodatkowy kluczyk, rejestracja. Lampy/licznik - 
███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Fajne Faggio Elektryczne, które jest w miarę rzadkie. Posiada zamontowane lampy/licznik - Rubinowe.


Model: Sultan
ID: 39242
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 29 000 km.
Dodatki: FT bez instalacji nitro, UP2 oraz zbędnego paskudnego tuningu wizualnego. Lampy/licznik - ███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Bardzo ładny Sultan 2.2, posiada zamontowane lampy/licznik - Złociste.


Model: Super GT
ID: 76935
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 300 km.
Dodatki: Atrapa nitro, felgi, ogranicznik, rejestracja, przyciemnienie szyb (20%). Lampy/licznik - 
███
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Fajne SGT 1.6, które ładnie się prezentuje. Posiada zamontowane lampy/licznik - Lagunowe.


SS'y wszystkich pojazdów: 

  Ukryj zawartość

GUBJjdK.png

  Ukryj zawartość

KtblPre.png

  Ukryj zawartość

SS'y Sultana ukażą się za niedługo.

  Ukryj zawartość

SS'y SGT ukażą się za niedługo.

 

Sultan 830k i dobre piwko :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krystian9001 napisał:

Sultan 830k i dobre piwko :p 

Start jak start.

1 godzinę temu, Kaczorek*ZLN napisał:

sultan 840k ps i ub i mocarza kilograma

Już lepiej!

29 minut temu, peWNTuwoey*cvt napisał:

Comecik 900k

Słabo i to bardzo...

 

20 minut temu, krystian9001 napisał:

860k

Tak jak pisałem Ci na priv.

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PREZES_1337*ZLN napisał:

fagot 140k

Ostatnia oferta na forum, to 165k. Na serwerze dostałem ofertę 170k po sell od gracza @Yuki;). Chciałbym poinformować, że w maju ubiegłego roku miałem oferty 170k za identyczne, a teraz wszystko podrożało. Link do oferty: KLIK

Krotka wiadomość: Zauważyłem, że ma baterie 50dm3, więc nie wiem czy tak wszystkie Faggio Electric maja, czy to jakiś ,,unikat” niech mi ktoś powie jak się zna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin