Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Franczesko. robi NAURA!


.franek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy zadymiarz jakiego poznałem, kontakt jest poza serwerem więc jedyne co to dziękuje Ci za te setki jak nie tysiące przegranych godzin razem bo były kozackie i są to wspomnienia już na bardzo długi czas, trzymaj się Wojtuś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franuś może nie znamy się najdłużej ale łezka w oku się zakręciła jak to czytałem. Mam nadzieje, że nie stracimy kontaktu i może się kiedyś spotkamy IRL żebyś przekazał mi długopis i bym skończył krzyżówkę. Kc Franula <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie znamy się jakoś długo to jesteś jedną z nielicznych osób jakie poznałam z takim poczuciem humoru, mimo że siedzę na tak zwanego przez Was  "konfidenta" to nie raz za mikrofonem mało z krzesła nie spadłam. Aż trochę przykro się zrobiło jak się czyta ale dzięki za wszystko, mam nadzieję że jakiś kontakt zostanie, Trzymaj się <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin