Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Kupię] Coś fajnego do 7kk!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Nie interesują mnie takie pojazdy jak: Manana/Comet/Buffalo/Infernus <takie pojazdy już mam> Poza tymi pojazdami, to można oferować wszystko.
Pojemność silnika: 1.2 - 2.4
Przebieg pojazdu: -
Cena: 7kk, jeśli za mało, to załatwię więcej gotówki.
Dodatki: -
Coś od siebie: Witam, kupię jakiś pojazd z ”unikatowymi” lampami bądź z niskim ID. Interesują mnie również pojazdy z jakimiś ciekawymi bakami itd. Powiem wprost, szukam czegoś unikalnego, wyjątkowego. Najchętniej kupię 2 w 1 tzn. ”unikatowe lampy” + niskie ID. Za ładny pojazd jestem w stanie sporoooo zaoferować! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kseo777 napisał:

24836

 

59 minut temu, MajChatu|5-GK| napisał:

sultanik, chcesz to pisz messenger

 

Godzinę temu, Ciastkowy* napisał:

Coś od siebie: Witam, kupię jakiś pojazd z ”unikatowymi” lampami bądź z niskim ID. Interesują mnie również pojazdy z jakimiś ciekawymi bakami itd. Powiem wprost, szukam czegoś unikalnego, wyjątkowego. Najchętniej kupię 2 w 1 tzn. ”unikatowe lampy” + niskie ID. Za ładny pojazd jestem w stanie sporoooo zaoferować! B)

20 minut temu, *bandam* napisał:

Moje elegy

Napisz na priv cenę która Cię za nie zadowoli ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, supermaciek2010PL napisał:

moje wszystkie pojazdy są super ciastkowy

prosze spojrzec login czlowiekbozy

sult 2.2 ft bez up2 nitra

perek 2.2 ft bez rejki klucza

a reszta to co baza + klucz

 

zaden z tych pojazdow nie jest unikalny, polecam zakupic slownik i czytac ze zrozumieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin