Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nic nie trwa wiecznie... ~ BarteG


BarteG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a zarazem żegnam. Po przegranych 1130h odchodzę z serwera, czy na zawsze? Nie wiem, nie mam pojęcia. Powodów jest wiele ale główny z nich to znudzenie się serwerem.
 

Moje ziomki, które były zawsze ze mną gdy ich potrzebowałem!
 

Drosiu - Dziękuje Ci za te dobry i złe chwile i przez to, że przez Ciebie nie mogę opuścić organizacji :<
 

NikodeM* - Pogramy na innym serwerze lub w PAYDAYa jeszcze nie raz :x
 

majten8 - Powodzenia w TSA, jak sprzedasz pojazdy to się odezwij, sprzedam Ci Bulleta :P
 

A teraz osoby, które bardzo lubiłem:
 

Parmezan - Odbuduj FBI bo troszku je zaniedbałeś.
 

SiwY. - Z Tobą się spotkam nie raz, dobrze wiesz gdzie :D
 
 
ZbyK, NeX, XQward - Gratuluje wam założenia takiego Zajebistego serwera.
 

ZbyK, Bolek. - Życzę wam powodzenia w prowadzeniu tego serwera :>
 

SOSNA_2377 - Dzięki za wszystko ziomuś :x
 

Bolek. - Przez RCON'a trochę się zmieniłeś, nie wiem czy na lepsze czy na gorsze.
 

Mateusz* - Byłeś moim najlepszym ziomkiem do czasu dołączenia do SAFD (dawnego DES) zmieniłeś się, przez tą frakcję nasza przyjaźń się tam zakończyła. Nie tylko ze mną ale z wieloma innymi osobami. Nie wiem, czy to przez Twoje wysokie stanowisko we frakcji, czy przez co nie mam pojęcia. Gratuluje Ci tej rangi, może kiedyś znowu się ''zakolegujemy''.
 

KryptoN*105 - Pozytywna osoba, Pozdrawiam ;x
 

Fialek - Nabij 10k minut i odbieraj wypłatę :D
 

Frixo. - ''Siema gnoju'', cjcjcj
 

Toby. - Kup sobie tego Infernusa :v
 
​Robek - Pamiętam czasy w SAFD ;x
 
​TheDropson*_69 - Czasy F&F :3
 
 

O wszystkich których zapomniałem pisać tutaj i was dopisze!
 

Wrócę jeszcze na serwer
​Na serwer już nie wrócę. :x
 
 
 
 
Żegnam was wszystkich! S4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu każdy myśli, że sie zmieniłem..

Frakcja mnie troszke zmirniła przyznam, zaczełem wykonywać swe obowiązkie coraz częściej i dokładnie. Na frakcje poświęciłem 328h! Chciałbym aby było jak kiedyś. Lecz wy mnie odrzucacie przez te moje obowiązki i nadgorliwość. Jeśli ktoś czuje się obrażony przez to, że straciliśmy kontakt, przepraszam serdecznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ? No no trzymaj się cejotku i wracaj szybko :)

Dopisany. :)

 

Nie wiem, czemu każdy myśli, że sie zmieniłem..

Frakcja mnie troszke zmirniła przyznam, zaczełem wykonywać swe obowiązkie coraz częściej i dokładnie. Na frakcje poświęciłem 328h! Chciałbym aby było jak kiedyś. Lecz wy mnie odrzucacie przez te moje obowiązki i nadgorliwość. Jeśli ktoś czuje się obrażony przez to, że straciliśmy kontakt, przepraszam serdecznie..

Bo się zmieniłeś, kiedyś za********e spędzaliśmy czas a teraz? Frakcja, frakcja i jeszcze raz frakcja. Żałuje, że Cię namawiałem wtedy na napisanie podania tam. No cóż, czasu nie cofnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin