Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie PabloEscobar.


kayegoshii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Nastał ten moment kiedy moja przygoda się kończy, jak to ja mówiłem: jedynie perm jest w stanie mnie odciągnąć od serwera, i tak właśnie jestXD

Jest mi dosyć przykro bo miałem tutaj masę osób które sprawiały że trzymałem się na serwerze i mój dzień był lepszy <3

@Yaxuu Byłeś i jesteś dla mnie jak prawdziwy brat, z tobą na serwerze odwaliłem najwięcej akcji: odwalanie, pościgi SAPD, masa spędzonych godzin na giełdzie, Discordzie oraz ogólnie w grze, również nasze kilka fajnych akcji RP, mimo zerowania się nie poddałeś dbaj o mojego sultanika, dziękuję bardzo za wszystko stary <3 

@MirekSpawacz Byłem twoim najbardziej doświadczonym szoferem, użyczałem ci klucze i masę czasu spędziliśmy jeżdżąc furami i śmiejąc się z byle czego xD

@pomocnik2000 Nie wiem jak ty wytrzymujesz na tych 15 fps, superancka z ciebie osoba oraz największy nolife serwera, zrób tego infa na 2.2 , taki mały  cygun z hah.

@Alfonso_Gonzalez Stary, ty jesteś dopiero ziółkiem, takie odpały mieliśmy z SAPD oraz @Grubciu_Gonzalez, mieliśmy założyć organizację ale coś nie wyszło, trzymajcie się panowie <3 

@Igi12345 Wystarczy że napiszę "karetka SF1" XDD

@Faylor @kindver Kiedy wypłaty?

@DarkQueen Jesteś mega pogodną osobą, mimo złego dnia masz dobre nastawienie do wszystkiego czyli masz coś czego ja nie mam, nawet zerowanie nie zwaliło cię z nóg, dziękuję jeszcze raz za egzaminowanie w 4Wars <3 

@Coherent. Mega prawilny ziomek z SAPD, dobrze odgrywasz swoją robotę :DD 

@RensTM Jesteś jedyną osobą która mi mocno podkręcała ciśnienie na serwerze,  może nie lubiłem cię mocno ale jednak podkręcałeś mi jako jedyny ciśnienie, trzymaj się xD

@koziolox10 Pogromca i dręczyciel adeptów, dzięki za rozmowy na MM i śledzenie mnie jak byłem adeptem XD

@TheNaturat. Najlepszy tuner i support, jak się dostałeś na supporcika to się mi miło zrobiło bo zasługiwałeś na niego moim zdaniem najbardziej, trzymaj się! <3 

@_Ewela_ Największa cejuwa, śledziłaś zawsze mnie i pomocnika, ale i tak jesteś zabawną i fajną osobą!

@MonDxY* Byliśmy razem w SARA, Olimpach i 4Wars, jesteś naprawdę mega superancką supcio osobą <3 

@Dombao33 Najbardziej przyjazny cej w okolicy, jesteś kozakiem <33!

@velovsky:]] DM and G chat master, nie znaliśmy się jakoś mega mocno ale mimo krótkiego kontaktu wiem że jesteś kozakiem

@WojtekKlepka Wyjdź z tej kopalni i idź coś porobić fajnego na serwerze :d 

@SH_Stretuuu Streciak największy kociak i drifter w okolicy

@asbesth Widziałem twoje zdenerwowanie jak byłem w TSA, i przeczuwam zadowolenie jak odszedłem xD

@Didi.. Mój najlepszy klient TSA

@Roxel Przepocony masny DM'owiec

@BidoN Najlepszy laweciarz

@SH_IwanMaster To ty mnie uczyłeś KRD na serwerze i zasad w TSA, dzięki twojej wiedzy udało mi się zdać egzamin

@Ciastkowy* Najlepszy handlarz w okolicy, lekarze i handlarze go nienawidzą, już teraz kliknij w baner i zobacz sekret handlu!

@XQward Najlepszy przekozacki RCON <3 

@szynaxo Czasami wpadałem do ciebie pod chatkę i do ciebie na live, pogodna mordzia z ciebie jest, twoje streamy z DM'a to niebo XDDD

 

Nie chce mi się dalej wymieniać reszty, lecz wiedzcie że fajnie się grało, na mnie już czas, see you next time! <3 

https://imgur.com/a/axZnqjV

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi mega przykro że tak musiała się skończyć twoja rozgrywka na serwerze, liczę że kiedyś nabierzesz sił na powrót. Dziękuję Ci za wszystko, od zwykłego przywitania po wspólną zabawę na serwie czy rozmowy na discordzie. O sultana się nie martw, będzie to moje drugie oczko w głowie obok mananki. Mam również nadzieję że będziemy trzymać jak najlepszy kontakt, Bracie ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, PabloEscobar. napisał:

@RensTM Jesteś jedyną osobą która mi mocno podkręcała ciśnienie na serwerze,  może nie lubiłem cię mocno ale jednak podkręcałeś mi jako jedyny ciśnienie, trzymaj się xD

Haha tak jest wszystko dla fanu mordeczko ty mi dawałeś 4fun to ja tobie XD trzymaj się mordko z fartem w życiu prywatnym.

P.S ta reakcja tutaj co dałem to "kontynuacja" tego co było przez ostatnie pare tygodni <3 

Jeszcze raz tam trzymaj się życzę powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam nadzieję że się uda, że jeszcze zrobimy jakąś fajną akcję razem, bardzo fajnie się z Toba rozmawiało. Przykro mega, ale taka kolej rzeczy.. Coś się kończy, a coś zaczyna, jedni odchodzą inni zostają, tak już jest w życiu. Pamiętaj, że jeżeli byś czegoś potrzebował to pisz śmiało, zawsze chętnie pomogę, może jeszcze wrócisz, fanie by było.. Powodzenia, trzymaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, PabloEscobar. napisał:

@pomocnik2000 Nie wiem jak ty wytrzymujesz na tych 15 fps, superancka z ciebie osoba oraz największy nolife serwera, zrób tego infa na 2.2 , taki mały  cygun z hah.

A no jakoś daje radę :Dtrzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin