Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

➤ Odejścia z organizacji - Dirty Angels


Calvin.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: CryKush

Ranga: Sprośny Aniołek 

Powód odejścia: Wszystko zostało wyjaśnione dokładnie tutaj - https://mta4life.pl/forums/topic/261206-pożegnanie-z-serwerem-i-z-wami/ Dziękuję Wam wszystkim za piękną współprace przez te 9 miesięcy. Mam nadzieję że zapamiętacie mnie dobrze i spotkamy się wszyscy w grze. Szczególne pozdrowienia dla @Lukass., @Expikk7. oraz @Greyna.gg. <3 

 

Edytowane przez Calvin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Copecka

Ranga: Sprośny Aniołek

Powód odejścia: 16.11.2020 coś wam to przypomina? Tak to początek tego jak zacząłem się biernie angażować w organizacje i powstał Piekielny Legion z wielkimi aspiracjami na budowę organizacji. 01.04.2021 Długa rozmowa poruszająca wiele tematów z organizacji i mój awans na wymarzonego V-lidera. Z tego miejsca pragnę podziękować @Greyna.gg za to, że zaufałaś mi, a ja w miarę możliwości podołałem wszystkiemu co musiałem zrobić. ( co złego to nie ja, przecież to calvin raz prawie usunal discorda jak wprowadzal piekielny legion XD ). Dzięki również @Calvin. za te czasami gorszę chwile jak i głównie te lepsze. Dzięki @Expikk7. bo bez ciebie nie było by to samo. Słowa mi się generalnie skończyły, więc pozdrawiam was wszystkich, bo to co zrobiłem tutaj było dobre dla organizacji. Nie obiecuje, że wrócę. @Hinox dobry człowiek z ciebie taki pomocny :D. Żegnam was wszystkich przyszła era na coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Norsek
Ranga: Dozorca Piekła
Powód odejścia: Wypalenie się w organizacji, chcę spróbować czegoś nowego no i chciałbym się pożegnać oficjalnie. Witam, nadszedł dzień w którym trzeba się rozstać z starą organizacją, jestem tutaj ponad 8 miesięcy, poznałem tutaj masę dobrych oraz miłych osób. Przez te 8 miesięcy dużo osób przychodziło i odchodziło, dużo osób tutaj zaprosiłem ale dziś nadszedł czas na mnie. Dziękuje za zaufanie oraz za Dozorce Piekła, naprawdę wiele to dla mnie znaczy. Wrócę tutaj, czas pokaże kiedy ;(. Powodzenia w rozwijaniu organizacji, miłego dnia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: FiFikkk
Ranga: Dozorca Piekła
Powód odejścia: Brak chęci do pełnienia funkcji dozorcy.
Zaczynając od początku jestem w organizacji do 1 listopada czyli około 8 miesięcy w tym czasie dużo widziałem. Chęci miałem był stary zarząd, który dał mi szanse zaistnieć w organizacji stawiając mnie na takim stanowisku. Ale teraz sobie tak myślę że mój czas się dawno skończył lecz trwałem w tym przekonaniu przez kolejne dni, tygodnie, miesiące że jednak jestem tu potrzebny a teraz czuję pustkę... Niestety, kiedyś musi nastać ten czas ja bym chciał wam przekazać że z fartem i buźka pa. :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin