Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

➤ Odejścia z organizacji - Dirty Angels


Calvin.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Agatina820

Ranga: książę ciemności 

Powód odejścia: brak czasu oraz checi w chwili obecnej na grę.

Coś od siebie: dziękuję za wspólną grę myślę że kiedyś wrócę. Życzę dalszych sukcesów oraz miłej gry.


Trzymaj się!

Edytowane przez Lisa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: rokpoi990@gmail.com
Ranga: Szatan wcielony
Powód odejścia: Chciałbym zmienić organizacje.
Coś od siebie: Było bardzo fajnie być członkiem tej niesamowitej organizacji, rozwijajcie się 3mam za was kciuki.


Trzymaj się!

Edytowane przez VeraX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Yellowstone
Ranga: Szatan Wcielony
Powód odejścia: Aktualnie mam tutaj mało znajomych z, którymi gram i chciałbym zmienić może organizację,
Coś od siebie: Fajna organizacja pograłem trochę, miło spędzony czas może kiedyś wrócę :D


Trzymaj się!

Edytowane przez VeraX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Kamilosfe

Ranga: Szatan Wcielony

Powód odejścia: Zmiana org :(

Coś od siebie: Ogólnie to jest kooox, ale zmieniam org. Cały czas pamiętam jak miło zostałem przyjęty do org.


Niestety zostałeś wydalony za uzyskanie maksymalnej noty minusów.

Edytowane przez Hinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Tomses
Ranga: Dozorca Piekła
Powód odejścia: Prawdopodobnie odejście na stałe z serwera i przejście na inny serwer (chwilowo). Potem kto wie, może odejście z całego MTA
Coś od siebie: No cóż... Tak bywa. Z jednej strony jest to spowodowane znudzenie a z drugiej strony.. No właśnie tego nie chcę za bardzo zdradzać. Także dzięki całemu zarządowi, a w szczególności Tobie @Lisa_ za miłą atmosferę czy to na FB, steamie czy w grze lub na dc. No cóż tak bywa. Może jeszcze kiedyś wrócę ale wątpię.

 
Edytowane przez Hinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin