Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odświeżony TAB - 4LIFE


_VasteR_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po cięzkim UNBanie, powracam na serwer 4LIFE
Witajcie

 

Chciałbym wam zaprezentowac odświeżoną wersje tabeli graczy - TAB na serwer 4LIFE
Jest to jeszcze wersja próbna, możecie pisać co zmienić/usunąc/dodać


Wasze propozycje i ocena będzie dla mnie pytanie i odpowiedzią co dodać i zmienić w tym TAB'ie

Oczywiście zachęcam też Administracje RCON - @ZbyK.gg @Greyna.gg @hoopak_urlop @XQward @DreeY
To wasze zdanie się liczy najbardziej.

!!A więc!!


TABLICA GRACZY - TAB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Wizualnie - nie jest to styl serwera.
Odstępy od pionowych krawędzi do skrajnych elementów nagłówka są różne po obu stronach - nie wygląda to estetycznie.
Pionowe odstępy pomiędzy tekstami, oraz separatorem również zbyt duże - taki sam efekt.

Takie moje spostrzeżenia, na które warto zwrócić uwagę podczas tworzenia tego typu własnych "projektów".
:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem praca nie pasuje stylistycznie do reszty elementów graficznych znajdujących się obecnie na serwerze.

Uważam jednak, że praca jest w miarę estetyczna, chociaż zmieniłbym wspomniane wcześniej przez @ZbyK.gg odstępy między poszczególnymi elementami.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście dodać pod F5 w ustawieniach możliwość zmiany tego TABu na tamten stary bo według mnie ten nie pasuje zbyt do serwera. A poza tym nie widze tutaj do sprawdzenia ilość Life Pointsów które sie przydawały do sprawdzania czy ktoś jest nowy na serwerze bądź nie.

 

Edytowane przez Smarzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin