Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zdobywanie Life Point's (LP) na pracy Magazyniera


magicaleland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, z tej strony, nie to zły wstęp, nie oryginalny. Dobra, przechodząc do tematu, ostatnio zrobiłem test pt, dobra bez tytułów, zbieranie lp na magazynierze, zaskoczyłem się.

A więc zacznijmy od czasu odkładania skrzynki
Zebrałem trzy czasy i oblicze z tego średnią (ale jestem matematyk)
1 czas - 15s
2 czas - 11s
3 czas - 8s
Od razu proszę was o wysłanie swoich czasów, żebym mógł wziąć z tego lepsze dane.
Zadacie pytanie "Po co Ci czas do zbierania lp?" (może takiego nie zadacie ale wiecie)
Będziemy liczyć czas ile to zajęło:
(15+11+8) / 3 = 11,33333333... = 11, (3)
Mamy średni czas, przejdźmy do zbierania

Wchodzę do magazynu i tak:
5 skrzynek - 3lp
3 skrzynki - 1lp
4 skrzynek - 2lp
2 skrzynki - 1lp
1 skrzynka - 2lp
7 skrzynek - 2lp
10 skrzynek - 1lp
3 skrzynki - 1lp
6 skrzynek - 2lp
4 skrzynki - 1lp
9 skrzynek - 3lp
10 skrzynek - 3lp
9 skrzynek - 2lp
4 skrzynki - 2lp
1 skrzynka - 3lp
8 skrzynek - 3lp
5 skrzynek - 2lp
14 skrzynek - 2lp
10 skrzynek - 3lp
4 skrzynki - 2 lp
13 skrzynek - 1lp
I tu na chwile wyszedłem z magazynu, pojechałem do.. (nikogo to nie obchodzi) i wróciłem:
9 skrzynek - 3lp
3 skrzynki - 2lp
3 skrzynki - 2lp
21 skrzynek - 3lp
2 skrzynki - 1lp
22 skrzynki - 1lp

I takim sposobem doszliśmy do końca, długa ta lista trochę co? Pod koniec już słabo myślałem więc mogłem się pomylić o 1 lub 2, więc przepraszam za te błędy.
Teraz ktoś to musi obliczyć i padło na mój mózg, nie nie, bo mogę się pomylić i będzie błąd, a to jest profesjonalny artykuł o profesjonalnych badaniach (kogo ja tu próbuję oszukać?)

3 + 1 + 2 + 1 + 2 + 2 + 1 + 1 + 2 + 1 + 3 + 3 + 2 + 2 + 3 + 3 + 2 + 2 + 3 + 2 + 1 + 3 + 2 + 2 + 3 + 1 + 1 = 54 lp (od czego jest kalkulator?)

Do tego momentu nie powiedziałem co to lp, a od czego jest forum?

Daje nam to 54 lp, nawet niezła liczba.
Pobawmy się w matematika

Jeśli jedną skrzynkę niesiemy w 11s (po zaokrągleniu) to 54*11 = 594s więc 594 / 60 = 9.9 minuty czyli 10 minut (po zaokrągleniu)

Dodajmy do tego czasu myślenie, wyniesienie śmieci i rozmowa z gościem na /pm o cenie Monobema 1,4 za 2k (oszczędność 900 PLN) to daje nam 15 minut albo i 20

Więc wnioski: 15 albo 20 minut gry po 54 lp, gdy nie jest to idealny wynik bo to jest (użyje tego) cholernie losowe, ale macie ogólny wynik, i można myśleć czy magazynier czy kosiarki. O kosiarkach może coś opiszę ale raz tam pracowałem i nudna robota, słabe zarobki. Aha, zarobki, tego nie wiem ale jeśli weźmiemy średnią zarobków:
10, 11, 12, 13 to (matematik) na serio już:
(10+11+12+13) / 4 = 11,5 więc zarobiłem:
54*11,5 = 621 PLN ale to zależy od gry czy Cię lubi czy nie, czy Ci da więcej czy mniej, więc macie ogólny wynik

Podsumowanie: ("wreszcie ile można się rozpisywać o tym")

To będą wyniki ogólne, zarobiłem 620 PLN i zdobyłem 54lp, jestem z tego zadowolony, bo to fajna sumka i co można powiedzieć, mam nadzieję, że pomogłem i wyjaśniłem wszystko, jeśli macie pytania piszcie pod postem lub na prywatnej wiadomości, i kosiarek mi się nie chce robić ale może ruszę tyłek i to zrobię, więc nie będę zajmował wam czasu zdobywanie 54 lp i 620 PLN, do widzenia i pozdrawiam z kwiatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to się posmialiśmy, pożartowaliśmy ale folklowa muzyka się skończyła. Ten poradnik jest bez sensu. Czas tutaj w ogóle nie ma jakiegokolwiek znaczenia. Całość jest losowana przy oddaniu skrzynki i jest ileś % szans że dostaniesz 1lp , ileś % że 2lp i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rea napisał:

Dobra to się posmialiśmy, pożartowaliśmy ale folklowa muzyka się skończyła. Ten poradnik jest bez sensu. Czas tutaj w ogóle nie ma jakiegokolwiek znaczenia. Całość jest losowana przy oddaniu skrzynki i jest ileś % szans że dostaniesz 1lp , ileś % że 2lp i tak dalej.

Przecież napisałem że wynik ogólny, więc możesz sobie z tą opinią iść na Mount Chiliad i z niej zeskoczyć. I wiem, że jest, losowa, bo na początku, częstotliwość jest większa a później maleje, dlatego zrobiłem te „profesjonalne” badania, żeby ukazać tą losowoś.

Edytowane przez tabletojopek
Zapomniałem dopisać, wytłumaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik nie ma najmniejszego sensu, już ci mówię dlaczego.

  • Po pierwsze nie do końca wiesz jak działa tutaj system dropienia LP, jest to losowy % co oznacza że nie możesz wyliczyć średniej bo może ci 10 skrzynek jedna za drugą dropnąć po 1LP a może również dobrze ci wpaść 2LP na całą godzinę i mówi to osoba co ma 1100+ godzin doświadczenia serwie.
  • Po drugie liczyłeś tutaj drop LP bez premki a pamiętaj że % szans na LP jak i ilość (z 1,2,3 wzrasta na 2,4,6) , a miej pod uwagą że większość osób które pracuje na magazynie to osoby z P+ bo chcą oni zbierać LP a nie zarabiać, a zbieranie LP z P+ jest o kilkadziesiąt procent efektywniejsze. 
  • Po trzecie masz dopiero 30h na serwie (pisząc to miałeś chyba z 24) więc pozbieraj trochę więcej doświadczenia na serwerze i wtedy pisz poradniki dla osób a nie takie cos na odpierdziel że nawet sam nie masz pojęcia o czym piszesz a tym bardziej jak to działa 

 Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji: Że ten poradnik Niema sensu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MajsterWjehu napisał:

Poradnik nie ma najmniejszego sensu, już ci mówię dlaczego.

  • Po pierwsze nie do końca wiesz jak działa tutaj system dropienia LP, jest to losowy % co oznacza że nie możesz wyliczyć średniej bo może ci 10 skrzynek jedna za drugą dropnąć po 1LP a może również dobrze ci wpaść 2LP na całą godzinę i mówi to osoba co ma 1100+ godzin doświadczenia serwie.
  • Po drugie liczyłeś tutaj drop LP bez premki a pamiętaj że % szans na LP jak i ilość (z 1,2,3 wzrasta na 2,4,6) , a miej pod uwagą że większość osób które pracuje na magazynie to osoby z P+ bo chcą oni zbierać LP a nie zarabiać, a zbieranie LP z P+ jest o kilkadziesiąt procent efektywniejsze. 
  • Po trzecie masz dopiero 30h na serwie (pisząc to miałeś chyba z 24) więc pozbieraj trochę więcej doświadczenia na serwerze i wtedy pisz poradniki dla osób a nie takie cos na odpierdziel że nawet sam nie masz pojęcia o czym piszesz a tym bardziej jak to działa 

 Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji: Że ten poradnik Niema sensu! 

po pierwsze, po drugie, skocz z tym z góry chiliad, przeszedłeś wogule jakąś fabułę gta? premium mam w du**e, a jak nie ma sensu to go usuń, idź na suporta bo masz 1000 godzin łał, i usuń tego posta jak Ci nie odpowiada, i nie wtykaj mi tutaj że mam mały staz, może i mały ale ty na pewno nie przeszedłeś żadnej fabuły gta, a jak jestes taki profesjonalny to przejdź gta advance na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin