Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Redakcja 4Life News - Wywiad z Liderem Organizacji Dream Friend's


Olcia501
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jDBpFhM.png
 

Witam, z tej strony Młodsza Reporterka @Olcia501 z Redakcji 4Life News. Mam zamiar Was dziś zaprosić na wywiad, z Liderem Organizacji Dream friend’s @DamiaN*998!

Życzę Wam miłego czytania!

uixHkdb.png

O: Olcia501
D: DamiaN*998

uixHkdb.png

wPIOUOi.png
 

O:Witam, z tej strony Młodsza Redaktorka Olcia501 z Redakcji 4life News! Chciałbyś udzielić wywiadu?
D: Witaj, z przyjemnością!

O: Super! Na początek, opowiesz nam coś o sobie?
D: Jasne! No to zaczynając, Mam na imię Damian, mam 17 lat. Pochodzę z Województwa śląskiego. Uczęszczam do szkoły mundurowej, gdzie po wakacjach idę do 3 klasy. Od niedawna interesuję się pożarnictwem oraz montażem filmów. Ogółem większą część swojego „wolnego” czasu poświęcam dla bliskich osób. Słowo "wolnego" jest w cudzysłowie, gdyż mało go mam, ponieważ tworzę serwer w minecraft, gdzie większość skryptów staram się pisać sam. Do tego dochodzi jeszcze montaż oraz nagrywanie filmów na YouTuba, służba w San Andreas Fire Department, jak i prowadzenie audycji w radiu.

O: Świetnie! Co zamierzasz robić po Liceum?
D. Po liceum planuję iść na studia, a dokładniej na kierunek ,,Kreatywna Produkcja Wideo”, - w skrócie montaż. Jeżeli mi nie wyjdzie ze studiami, drugą opcją jest Państwowa Straż Pożarna, najprawdopodobniej w Katowicach.

O: Znakomicie! W takim razie życzę, aby ci się powiodło! Może przejdźmy teraz do marzeń, opowiesz nam o nich?
D: Pewnie! Więc tak, moim głównym marzeniem, jest po prostu założenie rodziny, jest to dla mnie niezwykle ważne. Super by było, jakby wyszło mi też, z moim kanałem na YouTube, jak i wakacje w Los Angeles!

O: Może powiesz nam, gdzie widzisz się za 5 lat jak na tę chwilę? Oczywiście wszystko może się zmienić!
D: Za 5 lat widzę się na studiach a dokładnie na kierunku "Kreatywna produkcja wideo" również staram się rozwijać swój kanał na YouTub’ie. Mieszkanie razem z moją ówczesną dziewczyną oraz naszym pieskiem Karmelkiem, w okolicach Poznania.

O: Masz może kogoś, z kogo czerpiesz inspirację?
D: Nie mam kim się inspirować, w realnym życiu zawsze staram się działać sam, choć w teraźniejszych czasach  trudno wymyślić coś samemu, bo wszystko już prawie jest.

O: Racja. Wspominałeś coś o piesku, Opowiesz coś o nim?
D: Oczywiście, jest to 4-miesięczny, rudy kundelek. Podobno jest w nim coś z labradora oraz beagle. Fakt, te psy mają dwa całkiem inne charaktery, nasz jest właśnie taki, jak mu wiatr zawieje, raz się uwielbia przytulać, a raz mu coś odbije i zaczyna wariować.  Jest to też mały piesek, więc takie zachowania są normalne.

O: Świetnie! Przejdźmy może teraz, do serwerów na platformie MTA, grasz na innych serwerach, prócz 4life?
D: Nie, gram tylko na 4life, mam do tego serwera wyjątkowy sentyment oraz ciężko by było, wspiąć się w innym serwerze tak “wysoko” jak jestem teraz.

O: Rozumiem, odbiegając chwilę od 4life, grasz w inne gry oprócz MTA?
D: Tak, niedawno zacząłem grać w Minecraft’a, gdzie aktualnie jestem w trakcie powstawania własnego serwera. Czasem również zdarzy mi się zagrać w grę Overwatch.

O: Wracając do naszej platformy, powiesz nam, w jaki sposób zacząłeś grać na platformie MTA i co Cię do tego zachęciło? 
D: Moja rozgrywka na platformie MTA, zaczęła się od pewnego YouTuber’a, który grał kiedyś na konkurencyjnym serwerze. Niestety serwer upadł już jakiś czas temu. Zachęciła mnie rozgrywka, gdzie odgrywa się prawdziwe życie w świecie wirtualnym.

O: Opowiesz nam może o swoich początkach na serwerze 4life? Jak Ci się zaczynało grę? Może poznałeś jakieś fajne nowe osoby?
D:Gdy zaczynałem grę na serwerze, uważałem, że jest łatwo, bo tak naprawdę nic nie widziałem, co się tu robi i na czym to polega. Niedawno jak wróciłem na serwer, a dokładniej w marcu, zacząłem streamować, przez to, dosyć szybko załapałem znajomości, które trzymają się do dziś, a nawet się nasilają. Następnie dołączyłem do frakcji, gdzie poznałem kolejne super osoby, w tym dwóch, już teraz przyjaciół.

O: Świetnie! Nawiązałeś do przyjaciół, prawdopodobnie poznanych przez internet, wolisz nawiązywać znajomości przez internet, czy bardziej celujesz w prawdziwe życie?
D: Ogółem mówiąc, w prawdziwym życiu zawiodłem się na naprawdę sporej liczbie osób, których uważałem za jednych z tych najważniejszych w moim życiu. Od zawsze miałem choć jednego przyjaciela z internetu można tak powiedzieć. Oczywiście, też lubię poznać fajne osoby na żywo, ale przekonałem się na samym sobie, że przez internet poznałem osoby bardziej przyjacielskie i pomocne niż ci wokół mnie.

O: Też sądzę, że przez internet można poznać prawdziwych przyjaciół! Powiesz nam może teraz jaki masz majątek na serwerze oraz ile masz przegranych godzin w Multi Theft Auto?
D: Na serwerze mam przegrane, aktualnie około 610 godzin, a co do majątku, to nie wiem, ile mógłby być wart. Jest on niewielki, gdyż posiadam jedynie Elegy 1.6 prawie czyste oraz bazę organizacji, czyli Burger Shot w Los Santos.

O: Skąd się wziął pomysł na twój nick? Masz z tym może jakąś historię?
D:Wiec tak niedawno miałem jeszcze nick TSR, nazwa wzięła się znikąd, napisałem randomowe litery na klawiaturze i tak powstał TSR. Natomiast aktualny nick, czyli DamiaN*998 wziął się od mojego imienia.

O: Rozumiem, ogólnie mówiąc, jesteś może w jakiejś frakcji? 
D: Tak, jestem we frakcji San Andreas Fire Department na stopniu strażaka, choć staram się aktualnie na awans.

O: Super! Opowiesz nam coś więcej o San Andreas Fire Departament? 
D: Oczywiście! W takim razie mogę śmiało powiedzieć, że atmosfera jest świetna! Poznałem tam naprawdę wiele wspaniałych ludzi! Będąc w akademii, myślałem, że nie podołam wyzwaniu, wydawało mi się to nierealne do nauczenia, na szczęście @Gora106 oraz @Limitowany*, pomogli mi to przejść oraz nauczyli mnie naprawdę wiele.


2zB2XwO.png



VHXrltT.png

 

2zB2XwO.png

O: Świetnie! Wspomniałeś o bazie organizacji, mam rozumieć, że jesteś jej Liderem, co cię zachęciło do założenia własnej organizacji?
D: Co do  prowadzenia organizacji, na pewnym streamie, padł pomysł, od jednego z widzów, na założenie właśnie wspomnianej już wcześniej organizacji, stwierdziłem, że to dobry pomysł i tak właśnie powstała oto organizacja o nazwie “Dream Friend’s”

O: Super, należysz może do jakiegoś biznesu na 4life? 
D: Od niedawna mam okazję należyć do biznesowego radia 4music.

O: Rozumiem, opowiesz nam coś więcej, cię zachęciło do dołączenia do radia?
D: Oczywiście, po prostu kocham muzykę, więc stwierdziłem, że jeżeli mam możliwość puszczania innym muzyki, to czemu by nie, spróbuję swoich sił w radiu.

O: Jakiej muzyki słuchasz? Kto jest twoim ulubionym wykonawcą/zespołem? Powiedz nam coś więcej o tym.
D: Głównie słucham rapu, mogę powiedzieć nawet, że jest to mój ulubiony gatunek muzyczny. Co do idola, bez wątpienia jest to White2115 oraz całe SBM. Mogę też stwierdzić, że ten wykonawca jest moim idolem i planuję w przyszłości, jeżeli będzie miał trasę koncertową gdzieś blisko mojego miasta, wybrać się na koncert, ewentualnie Festiwal.

O: Okej, masz może jakieś plany, co do rozwoju na serwerze? Jakieś większe osiągnięcia?
D: Mam, na pewno w przyszłości chciałbym się dostać do administracji, a nawet planuję w następnej rekrutacji próbować wszystkich sił na rangę Supporta. Chciałbym także dorobić się majątku oraz rozbudować organizację!

O: Świetnie! Zbliżamy się już do końca wywiadu. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?
D: Jasne! Pozdrawiam @Gora106, @Limitowany*, @hubiswang, oraz Ciebie, za przeprowadzenie tego wywiadu, jak i całą frakcję San Andreas Fire Department i organizację Dream Friend’s!

O: Ja również pozdrawiam, jak i dziękuję za możliwość wywiadu! Życzę powodzenia, w marzeniach i w rozwijaniu swoich pasji! 
D: Dziękuję również, za super wywiad! Trzymaj się!

Dziękuję za przeczytanie wywiadu! Zachęcam do wyrażania swoich opinii w komentarzach oraz reakcji. Do zobaczenia!

obraz.thumb.png.ea829a545386eddc19e91ccf7eb4e790.png

 

vEYri_XfLZSz-mNXngZP17ryrcL0iwdI1bh5bOYFz96fcGNsnvhF4AxzKKwih4Hg3g_EKyigZFMz9EOO-h0jRyQ0LwUKeQ5r93GmS0nxNGtwFXlQ93wKiz7WCgTSSVCypm9Y3sOo

Autoryzował: @MateuszXQ
 


jDBpFhM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin