Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nadszedł czas chyba


Dombao33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, serwer przez dwa lata strasznie zmienił moje podejście do gier, przez ostatnie parę miesięcy poznałem świetnych ludzi ale też osoby których nie chciałbym spotkać.

Gdybym mógł cofnąć się do 31.05.2019. I tak bym odwiedził serwer, spędziłem tu ponad 1500h i w nie żałuje tego kompletnie. Moim celem na serwerze było zdobycie tunera

( nie pykło XD )  ale mam super wspomnienia, sadlera i przyjaciół. 

@Penomeco - kocham cie Oskar, jesteś świetny. Cieszę się z naszego kontaktu. ( O reszcie naszej ekipy to samo, jestescie świetni )

@Julia_Gagatek_Kubuli - Dzieki za te poważne rozmowy, za wspieranie mnie w trudnych momentach, możesz na mnie liczyć tak jak ja na ciebie.

@Kubula - Co tu dużo o tobie mówić, jesteś świetny, nie jedna udana nocka z tobą ( we have to smoke some dope together )

@Bilu. - Gdyby nie wybór mnie do organizacji nie poznałbym tych wszystkich ludzi 

@abi - Heh, kiedyś to było :))

@KropsoN - kc wuja

@DarkQueen - zarząd dalej jest twój ciotka

@Owcaaa* - hej oliwka, super było na MC

@LuKi16 - zdawaj to prawko gościu

@Matias2525 - DJ matias to jest to, powodzenia w sapidi

@I_Was_There @MonDxY* @SzarY* @Didi.. @Roxel - 4wars to nasza rodzina

@maciek2010PL super było sie z toba trzymac przez jakiś czas

@japkooo. niech ci służy Phasmophobia

@Artizo dzięki za szkolenie mnie cukierniku

@Cake_ SAPD DM

@zxcx555 hej, jak tam kopka

@Guzek. moja fortunka ;0

@KajVis "dombao tri tri" uwielbiam to <3 

@Gwynbleidd. JB 

@j00lcia hej, jakaś liga coś tego ten?

@L4MP3K.dff wpadnij do mnie na budowe, masz blisko

@Ketika nie krzycz na chłopaka że kartofle źle skrobie

@Avenged.lua skrob je lepiej

@Verago. b00merku dzieki za te rozkminy

@franek nie zmieniaj nicku co chwile, dzięki

@Princessa* " to ty nie jesteś cadetrem?" XDDDD

.

Zapomniałem o wielu osobach zapewne ale ludzie którzy byli blisko mnie na serwerze, dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiliście

na zawsze w moim sercu będziecie, każda minuta tu spędzona była świetną chwilą. Każdemu mógłbym dziękować po kolei za wiele sytuacji, wspólne granie w głuchy telefon.

mój super występ na karaoke serwerowym ( dalej sądze że byłem lepszy niż @OwOc )

 

 

@shvky @JAKUBEX. @HoolyWeed chłopaki zjecie mnie że zapomniałem ale ja już tak mam, x wami tak naprawdę zaczynałem na serwerze, kontakt mamy prawie dwa lata na fejsie i dosyć mocno się trzymamy, Holy lizodupie bądź grzeczny, Kuba idź jak najwyżej we frakcji, a ty Nikodem nie pij więcej alkoholu

 

Edytowane przez Dombao33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kopka w normie nie nudzi mnie jeszcze XD staram się coś robić jeszcze na serwie. Jeszcze cię byq przekonam na powrót ale póki co kontakt na dsc. Piona 

Coś od siebie: też dombao miałem nie raz momenty ze chciałem opuścić serwer... ale nie opuściłem. Pozdro byq 

Edytowane przez zxcx555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin